زیارت حضرت علی بن باقر در اردهال همانند زیارت امام حسین (ع) است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
زیارت حضرت علی بن باقر در اردهال همانند زیارت امام حسین (ع) است

زیارت حضرت علی بن باقر در اردهال همانند زیارت امام حسین (ع) است

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان - مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به عظمت زیارت حضرت علی بن باقر در مشهد اردهال کاشان گفت: در روایات زیارت ایشان همانند زیارت امام حسین (ع) در کربلا شمرده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی ولایی برحق شامگاه جمعه در مراسم عزاداری در امامزاده علی بن محمد باقر با بیان اینکه آن حضرت یکی از چهار امامزده واجب التعظیم در ایران هستند، اظهار داشت: وجود مرقد مطهر ایشان در مشهداردهال کاشان نشانی صادق از ولایتمداری مردم این منطقه است.

وی با اشاره به سابقه مردم منطقه کاشان در ولایتمداری و محبت به اهل بیت ابراز داشت: خداوند بر مردمی که عشقشان بر ولایت و اهل بیت زیاد است نعمت را تمام می‌کند.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه خداوند اگر بخواهد نعمت را بر کسی تمام کند در دو مورد به او عنایت می‌کند، افزود: حب و دوست داشتن امام حسین (ع) و همچنین عشق به زیارت آن حضرت در دل افراد جز همین دسته از عنایت‌های خداوند است.

حجت الاسلام والمسلمین ولایی برحق با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین حسینی تصریح کرد: هر کسی امام حسین (ع) را با شناخت کامل زیارت کند خداوند برای او هزار حج و هزار عمره مقبول در نظر می‌گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دیگر فضیلت‌های زیارت امام حسین اظهار داشت: خداوند به زائر امام حسین یک عنایت ویژه دیگر دارد و آن هم بخشیدن تمام گناهان او در گذشته و همچنین در آینده است.

حجت الاسلام والمسلمین ولایی برحق با اشاره به روایات متعددی که از فضیلت زیارت حضرت علی ابن باقر در کتب معتبر ذکر شده است، ابراز داشت: در روایات زیارت ایشان در مشهد اردهال کاشان همانند زیارت جد بزرگوارشان امام حسین در کربلا شمرده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف19 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

(ویدیو) ویدئوی تاثیرگذار از مواجهه دختر سوری با یک سرباز ارتش ترکیه

فراروفرارو1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر