عشایر مسجدسلیمان چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

عشایر مسجدسلیمان چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند

عشایر مسجدسلیمان چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - اهواز- رییس اداره امور عشایر مسجدسلیمان گفت: عشایر مسجدسلیمان چهار میلیارد و ۶۵۰میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای سال جاری تاکنون دریافت کرده‌اند.

وحید دارابی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با پرداخت این تسهیلات که در زمینه پرواربندی صورت گرفته، برای حدود ۵۰نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی افزود: ۵۰۰تن علوفه و خوراک دام نیز در این مدت به نرخ دولتی بین عشایر شهرستان توزیع شده است.

رییس اداره امور عشایر مسجدسلیمان ادامه داد: حدود یک هزار و ۱۰۱نفر از عشایر این شهرستان بیمه روستایی، عشایری هستند که امسال ۹۳نفر دیگر به آنها اضافه شده است.

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی با اشاره به دیگر خدمات ارائه شده به عشایر این شهرستان گفت: ۱۹هزار کیسه آرد نیز به نرخ دولتی در شش ماه نخست امسال بین عشایر این شهرستان توزیع شد.

در شهرستان مسجدسلیمان حدود ۹۷۰خانوار عشایری وجود دارد که این خانوارها دارای حدود ۶۵هزار راس دام هستند.

مسجدسلیمان از شهرهای شمالی خوزستان است که دارای سه بخش، مرکزی، گلگیر و عنبر می‌باشد.

۷۱۵۹/۶۰۰۲

عشایر مسجدسلیمان چهار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | رهبر کره شمالی سوار بر اسب در کوه مقدس

همشهریهمشهری3 ساعت قبل

فیلم | هدیه ویژه‌ پوتین به پادشاه عربستان

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

اظهارات ظریف درباره حضورش در فضای مجازی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای محمدجواد ظریف در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه دیدارش با فعالان فضای مجازی افزود: در عین حال بعضی کارهاست که نیاز به فکر و کار بیشتری دارد که آن‌ها را در منزل و یا زمان کاری انجام می‌دهم، اما بیشترین حضورم در فضای مجازی، زمانی است که در ماشین هستم. وی در خصوص مدت زمانی که صرف توئیت کردن می‌کند، گفت: معمولا کمتر از چهار پنج ساعت طول نمی‌کشد، اما زمانی هم هست که توئیت باید فورا انجام شود که سعی می‌کنم آن چهار پنج ساعت را در چندین دقیقه متمرکز کنم. آقای ظریف در خصوص سخنانش در این نشست درباره استعفا نیز افزود: من واقعیت را گفتم همان زمان هم اعلام کردم که آنچه من باید انجام دهم به عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران است و زمانی که ببینم نمی‌توانم انجام دهم انجام نمی‌دهم.

فیلم | علت مخالفت دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها

همشهریهمشهری1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
و حال آن که، این اظهارات، سخن صریح عراقچی معاون وی بود و تیتر یک روزنامه شرق (و نه منتقدان) در اوج هیجان مذاکرات و توافق شد. منتقدان که با نجابت و کرامت با دولت و زارت خارجه برخورد می‌کنند و مدت هاست چیزی نمی‌گویند. بنابراین، آقای ظریف چرا به جای مواجهه عاقلانه با واقعیت، به منتقدانی که به درستی این روزها را تذکر می‌دادند، پرخاش می‌کند؟! مگر خود او همین امروز نگفت «من مدافع برجام نیستم، مدافع جمهوری اسلامی هستم» و «باید از منافع ایران در برجام دفاع کنم نه از منافع برجام در ایران». چرا به غلط، خطای خود را تبدیل به مسئله‌ای حیثیتی و ناموسی می‌کنند که نتوانند کوتاه بیاییند؟!

آقای نماینده! واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟

عصر ایرانعصر ایران6 ساعت قبل
در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا در مقطع دکتری، تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. چه دانشجویان خارجی چه دانشجویان مقیم، باید زبان انگلیسی را بلد باشند. مقالات معتبر و علمی جهان به زبان انگلیسی نوشته می‌شود. جاسوس‌ها در کنار زبان مادری، انگلیسی بلد هستند چون با زبان انگلیسی در همه جای دنیا کارشان راه می‌افتد. کاش نمایندگان محترم مجلس برای مخالفت خود با زبان انگلیسی، دلایل بهتری می‌آوردند.

نظرها

اخبار بیشتر