۴۵ چشمه سرویس بهداشتی در کرج احداث می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
۴۵ چشمه سرویس بهداشتی در کرج احداث می‌شود

۴۵ چشمه سرویس بهداشتی در کرج احداث می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرج از احداث ۴۵ چشمه سرویس بهداشتی خبر داد.

- اخبار استانها -

پیمان بضاعتی پور در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم در کرج اظهار داشت: یکی از بزرگترین اقدامات و پروژه‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرج ساخت سرویس بهداشتی در سطح شهر است که خود یک معضل بسیار بزرگ به شمار می‌رود.

وی افزود: از نظر آماری، فاصله سرویس‌های بهداشتی با سرویس بهداشتی دیگر باید حداکثر هزار متر و حداقل ۵۰۰ متر باشد.

رئیس سازمان سیما و منظر شهرداری کرج با بیان اینکه با چنین شرایط ما در کرج نیاز به هزار سرویس بهداشتی داریم که متاسفانه معقول نیست، گفت: طبق مصوبه شورا ۳ میلیارد تومان برای ساخت سرویس‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است که اولین سرویس بهداشتی در سال جاری در عوارضی قدیم کرج ساخته و به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه سرویس‌های بهداشتی با ۴ چشمه حدود ۷۰ میلیون تومان هزینه دربر دارد که سعی داریم تا پایان سال حدود ۴۰ سرویس بهداشتی در سطح شهر بسازیم، گفت: این سرویس بهداشتی جنبه درآمدزایی نیز دارد که فضاهایی را درون آن در نظر گرفته‌ایم که به افراد متقاضی رایگان تحویل دهیم و خود فرد در آن فضاها درآمدزایی کنند و زیر نظر سازمان سیما و منظر و فضای سبز به حفظ نگهداری این سرویس‌ها بپردازد.

بضاعتی پور با بیان اینکه برخی از این سرویس‌های بهداشتی شرایط واگذاری به افراد را ندارند و باید در اختیار منطقه قرار گیرد و حفظ و نگهداری آن با منطقه است، عنوان کرد: این پروژه جزو پروژه‌های بسیار مهم برای شهر به شمار می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا8 ساعت قبل
ماکرون و مرکل خواهان اجرای کامل برجام از سوی ایران شدند. به گزارش ایلنا به نقل از دویچه وله، «امانوئل ماکرون» و «آنگلا مرکل» در بیانیه‌ای مشترک از ایران خواستند تا یک بار دیگر به تعهدات خود در توافق هسته‌ای عمل کند. آن‌ها همچنین در این بیانیه نگرانی خود را از افزایش تنش‌ها در منطقه خلیج فارس اعلام کردند.

ترکیدن لاستیک لودر که فضایی مانند انفجار بمب ایجاد کرد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران16 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پاره شدن و ترکیدن لاستیک چرخ ماشین‌های سنگین می‌تواند علاوه بر خسارت‌های مالی، آسیب جانی هم به افراد وارد کند. بیشتر بخوانید: نشست وحشتناک پل اصلی اسالم در اثر سیلابانتهای پیام/لحظه ترکیدن لاستیک غول آهنی + فیلم

لزوم واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر صمت: شرکت‌های خودرو ساز به شخص واگذار نمی‌شوند، اما برنامه وزارت صمت، واگذاری شرکت‌های خودروساز به بخش خصوصی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آقای رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیئت دولت، با اشاره به اینکه خروج برخی خودرو‌ها از خط تولید به ویژه خودور‌های پرتیراژ در دستور کار شرکت‌های خودرو ساز قرار دارد، افزود: از خانواده پراید و پژو خروجی خواهیم داشت، البته خودرویی مناسب، جایگزین آن خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. وی با بیان اینکه، شرکت‌های خودرو ساز، پیگیر اجرای این برنامه هستند گفت: ما نیز این موضوع را پیگیری و حمایت می‌کنیم، در مرحله نخست نیز خودرو پراید در مدلی که تعهدی برای آن وجود ندارد از چرخه تولید خارج می‌شود. وزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آقای رحمانی در خصوص وضعیت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی بخصوص شهرک‌های صنعتی اطراف تهران گفت: ما در بخش زیر ساخت‌های این شهرک‌ها، به ویژه در خصوص تامین برق با مشکل جدی مواجه هستیم البته در خصوص آب، خط انتقال در حال احداث و در مورد برق نیز نیاز به احداث پست است که وزارت نیرو به دلیل کمبود بودجه، امکان رفع این مشکل را ندارد.

خطا در حذف یارانه بگیران، کمتر از ۷ درصد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره حذف یارانه برخی از یارانه بگیران افزود: اگر در این خصوص اشتباهی صورت گیرد، تلاش می‌کنیم به حداقل ممکن کاهش یابد ضمن اینکه این اشتباهات قابل جبران است. وی با بیان اینکه حذف یارانه مربوط به چند درصد از دهک‌های بالای درآمدی است که در این دوره اتفاق افتاد، گفت: در این خصوص گزارش‌های به ما رسیده است که آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از بررسی‌ها هر خطا و اشتباهی باشد، رفع می‌شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اما این درصد کم و ضریب خطای پایینی که وجود دارد نشان می‌دهد که دولت با استفاده از همه امکاناتش با دقت بیشتری عمل می‌کند تا هیچ خطایی سر نزند. وی گفت: همان طور که اشاره شد دولت با درک صحیح از شرایط جامعه و فشار نظام سلطه بر ایران با دقت کامل تلاش می‌کند با حداقل انحراف فقط نسبت به حذف یارانه افراد متمکن که دارای درآمد‌های بالا هستند اقدام کند و به هیچ وجه دولت و مجلس قصد حذف یارانه هیچ یک از افرادی را که دارای زندگی متوسط هستند، ندارد. آقای شریعتمداری با بیان اینکه تلاش ما این است که با دقت کامل عمل کنیم، گفت: یارانه ۱۶۶ هزار خانوار که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر می‌شود حذف شده است که آن‌ها نیز با بررسی‌های متعددی که صورت گرفته است، دارای تمکن مالی مناسبی هستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت زمان رسیدگی به شکایت افرادی که یارانه ان‌ها حذف شده است اشاره کرد و افزود: خطا‌های صورت گرفته بر اساس شکایت‌های رسیده کمتر از ۷ درصد از کل افرادی بودند که یارانه آن‌ها حذف شده است. ضمن اینکه به شکایت آن‌ها نیز رسیدگی می‌شود و معمولا ظرف یک ماه و نیم تا دو ماه به شکایت افراد جواب داده می‌شود، اما این آمار پایین نشان از دقت بالا دارد. وی درباره اصلاح برخی از مواد قانون تجارت نیز گفت: امیدوار هستیم با اجرای این قانون و نظارت بر آن رتبه جمهوری اسلامی در فضای کسب و کار حداقل ده رتبه افزایش پیدا کند.

پیاده‌روی عاشقانه ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر+تصاویر

10+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

:: رضوی - آتش‌سوزی در یک مجتمع تجاری پاکستان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلام آباد، یک مجتمع تجاری در منطقه گجرات از نواحی ایالت پنجاب پاکستان دچار حریق شدید شد. رسانه‌های پاکستانی اعلام کردند: امروز آتش سوزی گسترده‌ای یک مجتمع تجاری در خیابان بهبر شهر گجرات پاکستان را فرا گرفت. تیم‌های امدادی بلافاصله به محل حادثه اعزام شده‌اند و عملیات مهار آتش و نجات شهروندان همچنان ادامه دارد. با وجود تلاش ۵ ساعته و حضور ۱۶ ماشین آتش نشانی در محل حادثه این حریق گسترده همچنان مهار نشده است. این در حالی است که نیرو‌های امدادی تاکنون بیش از ۲۰ نفر از جمله چند کودک را از داخل مجتمع تجاری بیرون آورده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر