ترامپ، عروسک خیمه‌شب بازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سرگرمی

ترامپ، عروسک خیمه‌شب بازی

خبرگزاری میزان- نیویورکر کاریکاتوری با مضمون ترامپ، عروسک خیمه‌شب بازی منتشر کرده است. تاریخ انتشار: 10:10 - 20 مهر 1398 - کد خبر: ۵۵۷۷۷۶

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه خراسان، نیویورکر کاریکاتوری با مضمون ترامپ، عروسک خیمه‌شب بازی منتشر کرده است.

ترامپ، عروسک خیمه‌شب بازی - 2

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
بدترین کارما که صددرصد به شما بازخواهد گشت: «تحقیر» و «تمسخر» دیگران استاگر دیگران را تحقیر کنید انسانی را حقیر نکرده‌اید، بلکه روح الهی او را و آفریدگار و هستی بخش کائنات را مورد تمسخر قرار داده‌اید. انسانها بخاطر آنچه گمان میکنند خودشان دارندو دیگران آن را ندارند، آنها را تحقیر میکننداما نمیدانند این عمل دارائیشان را از آنها خواهد گرفت. دارائی‌های شما منشاء درونی دارند که در درون شما مانند یک چشمه می‌جوشند و بیرون از شما تجلی پیدا میکنند. تهمت «تحقیر» و تمسخر" دقیقا همین چشمه‌ها را خشک میکند. و آن دارایی که سبب فخرفروشی شما و تحقیر دیگران شده از دست خواهد رفت.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
عشق به امام حسین و ائمه (ع) زمین و زمان نمی‌شناسد و عاشق که باشی سختی بر تو آسان می‌شود. نذر کرده هر سال اربعین در خدمت زوار باشد. او ادامه می‌دهد: کارم فقط واکس زدن است، کفش زائران پیاده و همه مراجعان را تمیز می‌کنم و واکس می‌زنم. وی می‌گوید: امسال همسرم نیز نذر کرد و گفت من هم اربعین می‌آیم و همراه تو کفش زائران را واکس می‌زنم. «حسین وحدانی مقدم» افزود: حدود دو هفته است که با موکب «عاشقان حسین» مهمان نجف اشرف بوده و به زوار خدمت می‌کند.
پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
ایسناایسنا13 ساعت قبل
سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به حضور سالیانه ۳۰ میلیون زائر در شهر مشهد در مجمع مشورتی زنان استان مقرر شد مجموعه‎ای از آنچه زنان به خصوص زنان روستایی تهیه می‎کنند در قالب یک بسته به زائران و گردشگران عرضه شود. طهماسبی اظهار کرد: چون زنان نقش بسیار پررنگی دارند بدون شک گردشگری در روستاها فضای بسیار مناسبی را برای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال برای زنان فراهم خواهد نمود. وی ادامه داد: اکثر محققان توسعه بر این باور هستند که توسعه گردشگری موجب افزایش نقش زنان روستایی در جوامع سنتی و روستایی شده است، بدون شک توسعه گردشگری می‎تواند موجب رهایی زنان از قیومیت‌های سنتی و کلیشه‎های جنسیتی شود، توسعه گردشگری به افزایش فرصت‎های شغلی زنان روستایی، ارتقاء پایگاه اجتماعی، ایجاد اشتغال، خودکفایی و جایگاه مدیریتی می‎انجامد. ساقی افزود: توریست به عنوان یک شاخه صادرات رتبه چهارم را داراست، درواقع توریست عامل تولید فرصت‎های شغلی و زمینه ایجاد توسعه و فرصت‎های جدید است. به گزارش ایسنا، در روز اول همایش چندین مقاله به صورت شفاهی ارائه شد، همچنین برپایی نمایشگاه تولیدات صنایع دستی زنان روستایی نیز از شهرهای مختلف استان نمایشگاه عکس مرتبط با زنان روستایی از دیگر بخش‎های این همایش دو روزه بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
سوپ‌های مختلف سبزیجات بپزیدتهیه سوپ راهکار بسیار خوبی برای مصرف سبزیجات مختلف در کنار هم است. نودل سبزیجات را تجربه کنیدپخت نودل سبزیجات ساده‌ترین و فوق العاده‌ترین راه برای افزودن سبزیجات به رژیم غذایی است. افزودن سبزیجات به سس‌هاسس‌هایی بر پایه سبزیجات تهیه کنید. سبزیجات کبابیکباب سبزیجات، غذایی عالی است آن را امتحان کنید. به سالاد تن ماهی‌تان سبزی اضافه کنیدافزودن سبزیجات به سالاد تن ماهی، راهکار فوق العاده‌ای برای مصرف سبزیجات بیشتر با طعمی جدید است.

نظرها

اخبار بیشتر