ست شیک الهام حمیدی با همسر ورزشکارش+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

لو رفتن قسمت آخر سریال ستایش + فیلم

رکنارکنا15 ساعت قبل

روستایی ۷ هزار ساله در ایران که باعث شگفتی جهانگردان اسپانیایی شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دهکده صخره‌ای کندوان گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا به خود جذب می‌کند و چند جهانگرد اسپانیایی پس از ورود به این مکان تلاش کردند تا با ساختن کلیپ، آن را به هم کشوری‌های خود و همینطور جهان معرفی کنند. کندوان روستایی هفت هزار ساله است که در سال ١٣٧٦ به ثبت ملى رسید. بیشتر بخوانید: پتانسیل بزرگترین جزیره ایران برای تبدیل شدن به قطب گردشگری جهانانتهای پیام/منطقه بی نظیر توریستی در ایران + فیلم
انتخابانتخاب1 روز قبل
تصویر گریه یک پرستار در بخش زنان زایمان توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد. این پرستار پس از شیفت‌های پیاپی و طولانی و البته دیدن شادی و غم مادران باردار خود نیز به شدت احساساتی شده بود. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، این پرستار که کاتی نیکسون نام دارد ۴ روز پیاپی شیفت داشت و سپس در پایان روز چهارم وقتی به خانه رسید روی صندلی کنار در خانه‌اش نشست و شروع به گریه کرد. این صحنه توسط خواهر این پرستار شکار شد و به سرعت به تصویر روز تبدیل شد. بسیاری تصور می‌کنند زایمان و شادی در بخش زنان و زایمان همیشگی است. انها با نوزادان نارس، مادران معتاد و بسیاری از موارد ناراحت کننده دیگر رو به رو می‌شوند. "
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
پارس نیوز، به گزارشسید جمال ساداتیان با بیان این‌که از سامانه الکترونیکی «سما»، پیامکی مبنی بر شکایت وزارت ارشاد از او به شماره همراه وی فرستاده شده، ادامه می‌دهد: ‌ به دنبال مطرح کردن این صحبت که «شک ندارم «متری شیش و نیم» از وزارت ارشاد قاچاق شده» احتمالا این شکایت مطرح شده است. در آن پیامک آمده است که وزارت ارشاد در دادسرای فرهنگ و رسانه از من شکایت کرده است. بعد از نوروز امسال، روزنامه‌ای جلسه‌ای نقد و بررسی برای فیلم «متری شیش و نیم» برگزار کرد که چهار نفر برای آن نشست دعوت شده بودیم. او اما از وجود سابقه‌ی شکایت قبلی توسط وزارت ارشاد از دیگر تهیه‌گنندگان در موارد مشابه اظهار بی‌اطلاعی می‌کند. ساداتیان با بیان این‌که شنیده است که «مسوولان وزارت ارشاد مدعی شده‌اند که «متری شیش و نیم» توسط عوامل فیلم به بیرون نفوذ کرده است، ادامه می‌دهد: ما نیز معتقدیم که این فیلم توسط عوامل وزارت ارشاد به بیرون قاچاق شده است.
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، عبدالله حاتمیان به همراه جمعی از مسئولان و کارشناسان، از تعدادی پروژه‌های گردشگری در حال ساخت شهرستان درگز بازدید کرد. وی تصریح کرد: معتقدم که طی سال‌های اخیر، انقلابی در زمینه گردشگری شهرستان صورت گرفته است که با تکمیل و تجهیز این پروژه‌ها به شکوفایی خواهد رسید. حاتمیان خطاب به سرمایه گذاران، اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید به صنعت گردشگری توجه ویژه‌ای شده است و بنده طی چندین نشستی که با دکترمونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خصوص پروژه‌های ملی و شهرستان داشتم خوشبختانه حمایت‌های خوبی از سرمایه گذاران انجام گرفته است. نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در شهرستان پروژه‌های گردشگری که دارای طرح توجیهی مناسبی باشند، قطعا مورد حمایت قرار خواهد گرفت. گفتنی است، ۹۱ اثر و محوطه تاریخی و یک اثر طبیعی از شهرستان درگز در فهرست میراث فرهنگی کشور به ثبت رسیده است، هم چنین دراین شهرستان یک منطقه نمونه گردشگری و چندین تفرجگاه و زیارتگاه بخشی از ظرفیت‌های گردشگری است.

نظرها

اخبار بیشتر