(ویدئو) دختران در آزادی، حافظ و سعدی نخواندند!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. ورزشی

(ویدئو) دختران در آزادی، حافظ و سعدی نخواندند!

فراروخبرگزاری فرارو |
نخستین حضور رسمی زنان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی ۱۴ بر صفر ایران برابر کامبوج همراه شد.

کد ویدیو دانلود

فرارو-دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر، عصر پنجشنبه (۱۸ مهر) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود. این نخستین حضور رسمی زنان در این ورزشگاه برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران است.

آنطور که انتظار می‌رفت، اولین حضور غیرگزینشی زنان در استادیوم آزادی با بازتاب‌های مثبت داخلی و خارجی همراه شد. حجم واکنش‌های داخلی که غیرقابل تصور بود؛ از ربیعی، سخنگوی دولت که روی سکوها تماشاگر بازی بود و به‌طور همزمان توییت و مصاحبه می‌کرد تا معصومه ابتکار که او نیز خشنودی وصف‌ناپذیری از این اتفاق داشت. بازتاب‌های خارجی اما از این هم بزرگتر بودند. عصر پنج‌شنبه خبرنگاران بیش از ۲۰ کشور خارجی در استادیوم آزادی حاضر بودند و طبیعی است که آنها گزارش لحظه به لحظه از این رخداد برای رسانه‌های‌شان فرستاده باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عجیب‌ترین اعتصاب تاریخ فوتبال/ ما پول نگرفتیم؛ بیا گل بزن+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مکزیک، بازیکنان یکی از تیم‌های این کشور درپی عدم تامین مالی از طرف مسئولانشان تصمیم عجیبی گرفتند که تا به حال در هیچ جایی دیگر شاهد آن نبودیم. وقتی درگیر فوتبال باشی دیگر برای اینکه سرت را گرم کنی و یا برای اینکه وقتت را پر کنی دیگر مشکل خاصی ندارید. حتی ممکن است یک شبانه روزهم برای پرداختن به اتفافات ریز و درشت آن کافی نباشد و شما دچار کمبود وقت شوید. شاید یکی از دلایل فراگیر بودن فوتبال، بروز اتفاقات عجیب و غریبی است که حتی در مخیله هیچ کسی نمی‌گنجد. بدون شک اخبار زیادی را در روزهای آینده در خصوص این دیدار از سری مسابقات لیگ مکزیک خواهیم شنید و تنها می‌توانیم ابراز امیدواری کنیم چنین تصمیماتی را در نقاط دیگر دنیا خصوصا در فوتبال خودمان شاهد نباشیم.

گل دوم کریم انصاری فرد به الوکره (السیلیه ۲-۱ الوکره)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

بسکتبال NBA؛ ۱۰ حرکت برتر بازی‌های پیش فصل (۱۷ اکتبر ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری2 روز قبل

فیلم | حرکت عجیب یک دروازه‌بان

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم/ اعتصاب عجیب فوتبالی در لیگ مکزیک

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل

گل سرژ گنابری به آگزبورگ (آگزبورگ ۱-۲ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر