خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو

خوشبینی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس به حل پرونده برانکو

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- متأسفانه در دوران حضور علی جمشیدی و محمدرضا حاجی‌بیگی در پست معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس اتفاقات خوب و مثبتی رخ نداد. حالا مهدی خواجوند که زمانی سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بود به‌عنوان مسئول حقوقی باشگاه به پرسپولیس برگشته و حتی خبری از مهدی ذاکر مشاور حقوقی معاونان قبلی هم نیست.

به گزارش فوتبالی، خواجوند که البته ظاهرا هنوز حکمش به صورت رسمی اعلام نشده درباره پرونده برانکو و مواجهه با آن می‌گوید: «ما دو بحث را توأمان پیش می‌بریم که یکی بحث مذاکره است و یکی بحث حقوقی که اگر لازم باشد دعوایی طرح شود تیم حقوقی ما آماده است. در عین حال سیاست مدیریت باشگاه مذاکره است که فعلا روند مذاکرات بد پیش نرفته است.»

خواجوند می‌گوید: «ما این دو بحث را از هم تفکیک کرده‌ایم و به وکلایمان گفته‌ایم چنانچه بحث حقوقی پیش بیاید به بهترین شکل کار را پیش ببریم و از حق باشگاه دفاع کنیم اما ان‌شاء‌الله که مشکل با مذاکره و مصالحه حل می‌شود.»

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

به خواجوند می‌گوییم نکند مثل زمان مدیریت رویانیان با طرح دعوای متقابل که علیه مانوئل ژوزه مطرح شد فقط هزینه‌های باشگاه را سنگین‌تر کنند و سر آخر هم به نتیجه نرسند که وی می‌گوید: «وقتی به مصالحه نرسیم باید تاکتیک‌های خاص خودمان را برای دفاع از حق باشگاه داشته باشیم. معمولا مصالحه وقتی اتفاق می‌افتد که طرفین از خواسته‌های‌شان کوتاه بیایند که در این شرایط باید شرایطی را به گونه‌ای پیش ببرید که شانس‌تان بیشتر شود.»

آیا برای مصالحه با برانکو افق روشنی وجود دارد؟ خواجوند می‌گوید: «بله، بسیار زیاد. وکیل ایشان هم که رفتند گفتند ‌حتما باب مذاکره را باز می‌گذاریم و آقای انصاری‌فرد هم شرایط را برای ادامه مذاکرات می‌سنجند.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صحنه منجر به پنالتی و گل اول بحرین

الفالف20 ساعت قبل
صحنه منجر به پنالتی و گل اول بحرینگروه ورزشی الف، ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۲ ۳۹۸۰۷۲۳۱۷۷خطای مجید حسینی روی مهاجم بحرینی یک پنالتی برای بحرین به دنبال داشت که در نهایت باعث شد تا آنها از ایران پیش بیفتند.
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است. عصرایران؛ احسان محمدی- شکست در فوتبال همیشه تلخ است، مقابل بحرین شرنگ. با آنکه بارها بحرین را شکست داده‌ایم اما زخم آن مسابقه مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۰۲ در منامه هنوز تازه است. فارغ از آنچه در زمین رخ داد، رفتار هواداران بحرین هنگام پخش سرود‌ملی ایران بود که سخت دل‌ها را آزرد. این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است.

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری1 روز قبل

فیلم/ کارشناسی داوری ایران و بحرین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل

فیلم| توهین و تمسخر علی دایی در صداوسیما

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نزدیک شدن رونالدو به رکورد آقای گلی جهان علی دایی، بهانه توهین دو مجری صداوسیما در یک برنامه تلویزیونی شبکه سه به اسطوره فوتبال ایران شده است.

نظرها

اخبار بیشتر