شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
نوشته‌های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و... حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. سعی داریم در این سری مطالب گزیده‌ای از این نوشته‌ها را در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

برترین‌ها: نوشته‌های طنز حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و … حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. بعید است که سوژه‌ای در صدر اخبار و صحبت‌های روز دنیا یا ایران باشد و مردم خلاق ما در راه طنازی و لطیفه‌سازی برای آن سوژه اقدامی نکرده باشند!

سعی داریم در این سری مطالب گزیده‌ای از این نوشته‌ها را در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 4شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 5شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 6

متاسفانه شاهرخ استخری به کتاب‌های دینی هم نفوذ کرده

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 9

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 11

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 13

سال ۲۰۰۱ یکی از دوستای استیو جابز کتونیاش رو می‌گیره و می‌گه حاجی ساعت ۹ سانس سالن تموم می‌شه برات میارم، استیو جابز می‌گه ببین من ۹:۳۰ مراسم معرفی محصولات اپل دارم دیر نکنی، کتونیم سفید فقط همین یکی رو دارم...

رفیقش اون شب ساعت یازده پیام می‌ده حاجی شرمنده کار پیش اومد …

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 17

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 19

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 21

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 23

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 25

می‌گن بزرگان ترجمه زبان انگلیسی بعد از دیدن این عکس دسته جمعی خودکشی کردن

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 28

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 30

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 32

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 34

تصور مامانا از اتاقی که درش قفله

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 37

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 39

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 41

بالاخره مشخص شد طراح فیات از چی الهام گرفته بود

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 44

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 46

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 48

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 50

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 52

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 54

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 56

وقتی صبح جمعه با دوستات قرار می‌ذاری برید کوه

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 59

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 61

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 63

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 65

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 67

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 69

شوخی‌های جالب شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۲ قطعه عکس! - 71

همایون شجریان و علیرضا قربانی آلبوم مشترک دادن، احتمالا به سالار عقیلی گفتن ما داریم میریم آمپول بزنیم

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب1 روز قبل
اما جالب است بدانید که بدن شما در صورت پیر شدن به شما هشدار می‌دهد که باید مراقب باشید. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، برخی علائم به شما می‌گویند که علی رغم این که سن بالایی ندارید اما سن بدنتان از شما پیشی گرفته است. ریزش مو داریدبه نظر می‌رسد ریزش مو یک تهدید جدی برای سلامتی به نظر می‌رسد. البته گاهی ریزش مو به عللی مثل کمبود ویتامین، استفاده از برخی داروها، شیمی درمانی یا حتی استرس و افسردگی مرتبط است اما اگر بی دلیل ریزش مو دارید یا موهایتان نازک و سفید شده‌اند بهتر است بیشتر از ویتامین‌ها استفاده کنید و مراقب سلامتی خود باشید. چروک شدن پوستیکی از رایج‌ترین علامتهای پیر شدن پوست این است که پوستتان چروک شود.

۱۰ تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک از طبیعت در سال ۲۰۱۹

7+
انتخابانتخاب1 روز قبل
همشهریهمشهری18 ساعت قبل
این مطالعه شامل ۴۲۰ شرکت کننده دارای اضافه وزن و چاق بوده که به دو گروه افرادی که زود غذا می‌خوردند و افرادی که دیر غذا می‌خوردند، تقسیم شده بودند. افرادی که زود غذا می‌خوردند پیش از ساعت ۳ بعدازظهر و افرادی که دیر غذا می‌خوردند پس از ساعت ۳ بعدازظهر ناهار می‌خوردند. افرادی که دیر غذا می‌خوردند هم‌چنین به نسبت افرادی که زود غذا می‌خوردند صبحانه‌های کم‌کالری‌تری خورده یا بیشتر از خوردن صبحانه صرف نظر می‌کردند. در نتیجه اگر قصد کاهش وزن دارید سعی کنید تا حد ممکن کالری مورد نیاز خود را در ساعات اولیه روز دریافت کنید. برای وعده شام میزان غذای خود را نصف کنید یا از میزان کربوهیدرات در این وعده بکاهید.
همشهریهمشهری1 روز قبل
قی چشم مخلوطی از ترشحات مخاطی، سلول‌های پوست، چربی پوست و اشک است که در طول خواب از چشم خارج شده است. اگر رنگ قی چشم سفید یا کرم‌رنگ باشد، طبیعی است، اما اگر ترشجات به رنگ سبز یا زرد باشند، غیر طبیعی شمرده می‌شوند و ممکن است نشانه‌ای از التهاب ملتحمه یا عارضه مزمن چشمی باشند. اگر قی چشم شما به این رنگ‌ها باشند، باید به متخصص چشم مراجعه کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
اخیرا شایعاتی مطرح شده است، مبنی بر این که دختر نیکول کیدمن تصمیم دارد کارگردان باشد. اما این شایعات از کجا آغاز شد؟ اخیرا نیکول کیدمن در جریان گفتگو با رسانه‌ها به فرزندان خود اشاره کرد و گفت دختر یازده ساله وی و کیت اربن به هنر بسیار علاقه مند است. این صحبت‌ها باعث شد که بسیاری از افراد تصور کنند نیکول کیدمن در حال تشویق دخترش به کارگردانی است. اما نیکول کیدمن پس از این سخنان اعلام کرده صحبت‌های وی متفاوت‌تر از منظورش تعبیر شده است. درواقع او نگفته که دوست دارد دخترش حتما کارگردان باشد اما تاکید کرده که دوست دادرد دخترش در هر مسیری که مایل است وارد شود، موفق باشد.

نظرها

اخبار بیشتر