فرار عناصر داعش از اردوگاه «الهول» سوریه + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین

فرار عناصر داعش از اردوگاه «الهول» سوریه + ویدئو

«مظلوم عبدی» فرمانده شبه‌نظامیان «قسد» گفت دیگر حفاظت از اسرای داعش اولویت این‌ نیروها نیست و اگر ترکیه عملیات علیه آن‌ها را متوقف نکند، نیروهای دموکراتیک سوریه، عناصر مسلح داعش را رها خواهند کرد.

اعتمادآنلاین| «مظلوم عبدی» فرمانده شبه‌نظامیان «قسد» گفت دیگر حفاظت از اسرای داعش اولویت این‌ نیروها نیست و اگر ترکیه عملیات علیه آن‌ها را متوقف نکند، نیروهای دموکراتیک سوریه، عناصر مسلح داعش را رها خواهند کرد و به حفاظت از خانواده‌های خود خواهند پرداخت.

بیش از ۱۲ هزار نفر از تروریست‌های داعش همراه خانواده‌های خود در این اردوگاه در حالت اسارت به‌سر می‌برند که بحث اطمینان از عدم خروج این عناصر در پی عملیات نظامی ترکیه، محل نگرانی‌ بسیاری از کشورها است.

منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماجرای دور زدن کنکور برای پزشک شدن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر بهداشت می‌گوید گروه کاری به این منظور تشکیل شده و در حال بررسی فروش صندلی پزشکی است. صندلی هایی که میلیاردی خرید و فروش می‌شوند؛ به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دانشجویانی که با چندین سال زحمت موفق شدند بر صندلی پزشکی تکیه بزنند ارزش این صندلی‌ها را میلیاردی برآورد می‌کنند.

یک ابلاغیه مبهم: تفکیک مردها و زن‌ها در ادارات دولتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران4 ساعت قبل
عصرایران - بهنام اکبری؛ انتشار این خبر در برخی رسانه‌ها، توجه بسیاری را به خود جلب کرد، خبری که به سرعت در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی بازنشر شددر این خبر آمده که این تفکیک به دستور یک ارگان دولتی صورت گرفته، اما معلوم نیست چه کسی این ابلاغیه را صادر کرده است.

ورود پلیس به بازار داروهای قاچاق ناصرخسرو +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ساعت قبل
پلیس در این زمینه ۴۵ نفر را دستگیر کرد ۳۰ هزار انواع و اقسام داروهای تقلبی کشف و ضبط شد و با ۱۵۰ داروخانه که در این رابطه فعال بودند برخورد شد.

ماجرای کمپوت‌های تقلبی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
کمپوت‌هایی به نام یک برند معروف و به کام سودجویان متواری. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ ماجرا از این قرار است که متهم متواری، کمپوت‌های تاریخ مصرف گذشته را در مکانی جمع می‌کرد و تاریخش را تغییر و به نام یک برند معروف این کمپوت‌ها را به فروشندگان غالب می‌کرده است.

فیلم | واکنش ظریف به تصمیم FATF | مخالفیم

همشهریهمشهری23 ساعت قبل

پوشک، آبروی نظامیان سعودی را برد! + فیلم

قدس آنلاینقدس آنلاین14 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر