به روز بودن در صدور برگ تردد موقت اربعین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

به روز بودن در صدور برگ تردد موقت اربعین

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
بیش از نیم میلیون برگه تردد موقت تا به امروز، چاپ و تحویل متقاضیان شده است.

جانشین پلیس اداره مهاجرت و گذرنامه ناجا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در صدور برگ تردد موقت اربعین به روز هستیم و تاخیر نداریم.

سرهنگ امینی افزود: به محض اینکه زائران اربعین اطلاعات و مشخصات خود را در دفاتر پلیس بعلاوه ۱۰ ثبت کنند، برگه تردد موقت آن‌ها تا پایان روز صادر و تحویل پست و روز بعد تحویل مردم می‌شود.

وی گفت: البته در زمینه صدور گذرنامه این زمان به دو تا سه روز می‌رسد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیسرهنگ امینی تصریح کرد: تا به امروز حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار جلد گذرنامه چاپ و بیشتر آن‌ها از طریق پست تحویل مردم شده و بیش از نیم میلیون برگه تردد موقت هم چاپ و تحویل متقاضیان شده است.

جانشین پلیس اداره مهاجرت و گذرنامه گفت: این روز‌ها شاهد صف‌های طولانی روز‌های قبل که در جلوی گذرنامه دیده می‌شد، نیستیم.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

سرهنگ امینی گفت: هرچند با کمی ازدحام مواجه هستیم، اما افزایش ساعت کاری که از سرصبح شروع می‌شود و تا حدود ۱۰ شب نیز طول می‌کشد، همکاران گذرنامه آماده خدمت رسانی به زائران اربعین هستند.

وی افزود: گیت‌های پاسخگویی به مردم را در اداره گذرنامه در این روز‌ها بیشتر کردیم که در تسریع کار بسیار موثر بوده است.

جانشین پلیس اداره گذرنامه در پاسخ به این سوال که با تمام این تلاش‌ها، اما در برخی موارد گذرنامه یا برگه تردد بعد از گذشت چند روز هنوز به دست مردم نرسیده است، گفت: به علت حجم بالا و انبوه ارسال مراسلات به پست احتمال می‌رود در اداره پست تاخیر‌هایی وجود داشته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رصد مداوم وضعیت گود برج میلاد

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی گفت: شایعاتی منتشر شد که حرکاتی در خاک این گود انجام شده و به این واسطه برج میلاد هم در کنار آن حرکت کرده و به این واسطه برج کج شده است. آقای صبوری دیلمی افزود: برج میلاد اصلا ربطی به این گود ندارد، زیرا فاصله آن تا گود بسیار زیاد است. وی افزود: تاکید می‌کنم که این گود هیچ ربطی به برج میلاد ندارد و پایش سلامت این برج همیشه در حال انجام است و فاصله‌اش با گود زیاد است. ولی فعلا هیچ حرکت غیرمجازی نداشتیم برای همین در سالن همایش‌های برج میلاد مراسم برگزار می‌شود. هم اکنون هم بر اساس نوع همکاری میان حوزه عمرانی و سازمان مشارکت‌های شهرداری انجام گرفته است.

دستگیری شرور شرق تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. این سری هم اقدام به فحاشی و تخریب خودروهای مردم کرده است.

میوه فروشان مزاحم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مردم و کسبه منطقه ۱۵ نسبت به این موضوع اعتراض دارند و می‌گویند حدود ۴ سال است که میوه فروشان سیار مزاحم کسب درآمد شده‌اند. برخی شهروندان می‌گویند مکان‌های مناسبی برای ساماندهی میوه فروشان در این منطقه وجود دارد، اما متاسفانه تا الان اقدامی انجام نشده است. همچنین تردد خودرو‌های امدادی در این منطقه مشکل شده است.

فیلم | رئیسی: باید قدر شکوه و عظمت مثال زدنی راهپیمایی را دانست

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
شارژ ویلچر برقی‌اش تمام شده و یکی از اعضای «ستاد راهنمای زائر» ویلچر او را می‌راند. مدام می‌گوید مرا به خانه آن عراقی ببرید تا وسایلم را بردارم. همه آنها گم شده‌اند و به سوی کنسولگری ایران در کربلا می‌روند. او گفت: در ایام اربعین من و همکارانم روزی چند کاروان از زائران گمشده را تحویل کنسولگری داده‌ایم. ستاد مردمی راهنمای زائر از پنج سال پیش کارش را شروع کرده و تنها تشکل خصوصی است که پیگیر بازگرداندن زائران گمشده اربعین است.

فیلم/ عزاداری شیعیان نیجریه در کربلا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر