(ویدئو) اولین تصاویر ضبط شده از یک گونه بسیار نادر کوسه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدئو) اولین تصاویر ضبط شده از یک گونه بسیار نادر کوسه

فراروخبرگزاری فرارو |
این ویدئو اولین تصاویر ضبط شده از یک گونه نادر ماهی در آب‌های عمیق به نام «روح کوسه» را نشان می‌دهد. محققین این گونه جدید از کوسه‌ها را در خلیج کالیفرنیا کشف کرده‌اند که از حدود ۴۰۰ میلیون سال پیش تاکنون به حیات خود ادامه داده است.

کد ویدیو دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ حرکت نمایشی یک سعودی با خودرو!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل

:: عظیم زاده - آتش سوزی جنگلی در لبنان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، میر رضا مجیدی دیشب در دیدار با مصطفی آیدین رئیس اتحادیه دانشگاه‌های اوراسیا در دانشگاه تبریز گفت: تبریز مهد تاریخ، تمدن، علم و ادب ایران است و در این راستا نیز دانشمندان و عالمان بزرگی را تربیت کرده است. وی در ادامه تاکید کرد: حدود ۸۰۰ سال پیش دانشگاه کارآفرینی به نام ربع رشیدی در شهر تبریز وجود داشت که در این مرکز در بیشتر رشته‌های مورد نیاز آن روز جامعه، در اکثر زبان‌های زنده دنیا دانشجو تربیت می‌شد که دانشگاه تبریز نیز در امتداد همین دانشگاه تاسیس شده است. وی تاکید کرد: دانشگاه تبریز با توجه به ظرفیت هایی که در حوزه‌های مختلف تولید علم و فناوری دارد، آماده هر گونه توسعه همکاری‌های مشترک با دیگر دانشگاه‌های جهان و به خصوص با دانشگاه‌های عضو اتحادیه اوراسیا است. مصطفی آیدین رئیس اتحادیه دانشگاه‌های اوراسیا نیز در این دیدار که به مناسبت شرکت در دومین آکادمی بین‌المللی یوراس EURAS به میزبانی دانشگاه تبریز به شهر تبریز سفر کرده، با تشریح برخی پتانسیل‌های دانشگاه‌های عضو این اتحادیه، خواستار همکاری بیشتر در حوزه‌های مختلف با دانشگاه تبریز شد. وی تاکید کرد: دانشگاه‌های عضو اتحادیه در حوزه‌های مختلف تولید علم و فناوری ظرفیت‌های فراوانی دارند که باید از این پتانسیل برای شکوفایی و توسعه کشورها و ملت‌های منطقه استفاده شود.

بازگشت زوار شدت گرفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حسینی‌ها در مسیر عاشقیچهار روز تا اربعین، حسینی‌ها در مسیر عاشقی قرار گرفتند. بازگشت زوار شدت گرفتهمزمان با آخرین روزهای عزیمت زائران اربعین حسینی به عراق، بازگشت زوار به کشور هم شدت گرفته است. : باوجود تردد بی سابقه در ورودی و خروجی‌های منتهی به مهران، ترافیک، روان و همه مسیرهای منتهی به این شهر، باز است. تعطیلی مدارس مهرانبا توجه به حجم بالای تردد زائران، همه مقاطع مدارس مهران در استان ایلام هم از فردا تا دوشنبه تعطیل شد. مرز چذابهزائران پس از زیارت کوتاه، سریعتر در مسیر بازگشت قرار گیرندمرز چذابه در خوزستان، یکی از پایانه‌های مرزی چهارگانه با کشور عراق است که این روزها پذیرای کربلایی هاست.
مهرمهر9 ساعت قبل
در این موارد از روش رحم جایگزین استفاده می‌شود. در چنین مواردی هم روش رحم جایگزین برای افزایش شانس موفقیت بارداری به زوجین پیشنهاد می‌شود. یغمایی درباره معیارهای انتخاب مادر جایگزین و شرایط زوجین صاحب جنین، گفت: مادر جایگزین باید حتما سابقه یک بارداری موفق داشته باشد. بلکه پس از عقد قرارداد یا تفاهم‌نامه تازه تعهدات هر دو طرف و همچنین مسئولیت نظارتی مرکز درمان ناباروری آغاز می‌شود. بنابراین، زوج‌های متقاضی روش رحم جایگزین باید مراقب باشند که فریب دلالان و تبلیغات نادرست را نخورند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
پلیس کابل ۶ مرد را به جرم تجاوز به نوعروس‌شان دستگیر و زندانی کردند. ۶ برادرشوهر فرخنده ۱۹ ساله به خاطر این که دخترانگی او را ثابت کنند و بفهمند که نوعروسشان باکره بوده اقدام به تجاوز گروهی به او کردند. این جنایت هولناک چند روز پس از مراسم آشنایی دو خانواده رخ داد که پس از افشای این ماجرا و درخواست شکایت خانواده قربانی پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت و پس از دستگیری ۶ متهم تحقیقات خود را آغاز کرد. در جریان تحقیقات پلیس مشخص شد که این جنایت با هماهنگی داماد ۲۲ ساله رخ داد تا دخترانگی نامزدش ثابت شود اما در این ماجرا ۶ برادرشوهر به شدت دختر جوان را مورد تجاوز قرار دادند و موجب بستری شدن وی در بیمارستان روانی شدند. در حال حاضر متهمان در بازداشت هستند تا مجازاتی برایشان در نظر گرفته شود.

نظرها

اخبار بیشتر