اجرای طرح طلوع شمس در راهپیمایی اربعین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

اجرای طرح طلوع شمس در راهپیمایی اربعین

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
طرح «طلوع شمس» قرائت جمعی دعای فرج در مسیر راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) اجرا می‌شود

معاون آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، با اشاره به این طرح گفت: امسال طرح «طلوع شمس» را برای اجرا در موکب‌های اربعین و در مسیر راهپیمایی اربعین اجرا کرده‌ایم که با طلوع آفتاب و قرائت دعای شریف اللهم کن لولیک. اجرایی می‌شود، زیرا معتقدیم در مسیر اربعین گامی برای ظهور و فرج حضرت، ولی عصر (عج) محقق خواهد شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

حجت الاسلام محمد صادق کفیل افزود: بنیاد ما به عنوان بنیاد تخصصی مهدویت ۵۰ مبلغ و کارشناس در مسیر راهپیمایی پرشکوه اربعین اعزام کرده‌ام که با حضور در موکب‌های که در مرز چذابه، کاظمین، سامرا، و نجف داریم بحث مهدویت را جریان سازی کنند و سؤالات و شبهات زائران پاسخگو باشند.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران | اخبار فرهنگی هنری جهان

وی گفت: با توجه به آسیب شناسی‌هایی که انجام شده است برخی جریان‌های تبلیغی در مسیر زائران سعی در ایجاد شبهاتی با موضوع مهدویت کردند که برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

معاون آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود از چاپ دفترچه‌هایی درباره معارف مهدویت به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی برای زائران اربعین حسینی خبر داد.

وی در پایان گفت: ما با ارتباط با موکب‌هایی که در زمینه مهدویت گام بر می‌دارند سعی کردیم زائران را در جهت گام برداشتن به سوی ظهور در مسیر اربعین حسینی یاری کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سامانه کاریابی کار پایه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریسامانه کاریابی کار پایهیک سامانه و چند گام برای توسعه اشتغال؛ سامانه‌ای که در کنار کسب و کار‌های ارائه کننده خدمات خود به مولد کسب و کار تبدیل شده است

ماجرای کمپوت‌های تقلبی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کمپوت‌هایی به نام یک برند معروف و به کام سودجویان متواری. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ ماجرا از این قرار است که متهم متواری، کمپوت‌های تاریخ مصرف گذشته را در مکانی جمع می‌کرد و تاریخش را تغییر و به نام یک برند معروف این کمپوت‌ها را به فروشندگان غالب می‌کرده است.

(ویدئو) اولین اعترافات تلویزیونی «سحر تبر» بعد از دستگیری

فراروفرارو20 ساعت قبل
سحر تبر اینستاگرام یا فاطمه دنیای واقعی دختری معمولی بود. هدف سحر تبر از انتشار تصاویر عجیب چه بود؟ جراحی سحر تبر شبیه شخصیت «عروس مرده» کند. سحر تبر گفته است دنبال حاشیه نیست و این سبک زندگی را انتخاب کرده، چون دوستش دارد. سحر تبر در بازداشت است تا به اتهاماتش درباره کسب درآمد از روش‌های نامشروع، اباحه‌گری و ترویج خشونت پاسخ دهد. صفحه اینستاگرام سحر تبر بسته شده و فعلا تمام فالوورهایش را از دست داده است.

فیلم | اولین اظهارات سحر تبر پس از بازداشت

همشهریهمشهری20 ساعت قبل

صریح درباره فرهنگ

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سحر تبر دختری که با فتوشاپ و گریمهای مختلف از خود عکس و فیلم تهیه و در اینستاگرام منتشر میکرد به اتهام ترویج خشونت اباهه‌گری وتشویق جوانان به فساد دستگیر شد.

بازدید رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از تیپ ۶۵ نوحه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از آمادگی رزمی و توان دفاعی تیپ ۶۵ نیروی مخصوص و کلاه سبز‌های نیروی زمینی ارتش بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرلشکر باقری در این دیدار گفت: اگر تهاجمی صورت نمی‌گیرد، صرفا به خاطر بازدارندگی و کارآمدی نیرو‌های مسلح ماست.

نظرها

اخبار بیشتر