عجیب‌ترین فیلم از اتفاق وحشتناک یرای یک هواپیما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

عجیب‌ترین فیلم از اتفاق وحشتناک یرای یک هواپیما

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: خلبان بی دقت جان خودو یک مسافر 55 ساله را درکوه های آلپ به خطر انداخت.

حجم ویدیو: 2.76M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۲۷

به گزارش گروه ترجمه رکنا، بی دقتی خلبان یک هواپیما در ایتالیا جان خود و یک مسافر را به خطر انداخت.

از قرار معلوم، خلبان ۶۲ ساله به همراه دوست صمیمی اش در حال پرواز در آسمان ایتالیا بودند که ناگهان هواپیما با کابل برخورد کرده و بین زین و آسمان معلق ماندند.

گروه امداد و نجات پس از یک ساعت و نیم تلاش بی وقفه توانستند هواپیما را از کابل تله کابین خارج کنند و جان دو مرد میانسال را از مرگ نجات دهند چرا که اکان داشت برخورد هواپیما با زمین حادثه ناگواری را به وجود بیاورد.

به گفته امدادرسانان، خلبان و مسافرش هر دو خوش شانس بودند که در کوه‌های آلپ به خاطر یک بی دقتی کشته نشدند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین59 دقیقه قبل
متوسط افزایش حقوق؛ ۱۵ درصدنوبخت با اشاره به اینکه بخش خصوصی به دنبال بازیابی خود است، گفت: دولت نباید سال آینده در طرح‌های عمرانی که اشتغال را تامین خواهد کرد، کم بگذارد. وی افزود: سال آینده حداقل باید ۳۳ هزار میلیارد تومان بیش از امسال برای افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان در نظر بگیریم که متوسط افزایش حقوق در سال آینده ۱۵ درصد خواهد بود. ۶ هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگاننوبخت افزود: ​ برای همسان سازی حقوق بازنشستگان که هنوز قانون آن به طور قطعی ابلاغ نشده است، می‌خواهیم سال آینده ۶ هزار میلیارد تومان اختصاص دهیم بنابراین بیشترین هزینه‌ها و سطح مصارفی که برای امور مختلف در نظر گرفته شده امور رفاهی و اجتماعی است که سال آینده ۱۸ درصد رشد خواهد داشت بر این اساس مصارف سال آینده افزایش می‌یابد. وی افزود: ​ امسال ۳۱ هزار میلیارد تومان برای سر رسید اوراق و سود اسناد منتشر شده اختصاص دادیم که این عدد در سال آینده به ۴۷ هزار میلیارد تومان افزایش می‌یابد یعنی ۵۲ درصد نسبت به امسال رشد خواهد داشت که منابع تامین آن امروز مشخص شد. نوبخت تاکید کرد: بار سنگین اقتصادی در حال حاضر بر دوش مردم است و دولت می‌خواست بیشتر افزایش حقوق و پرداخت داشته باشد، اما غیر از پرداخت حقوق، طرح‌های عمرانی و بازپرداخت تعهدات وظایفی داریم که نمی‌توانیم همه اعتبارات را صرف شاغلین و بازنشستگان کنیم.

فیلم/ فرو ریختن هتل نیمه‌کاره در آمریکا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

واکنش رهبرانقلاب به شعار «الحسین یجمعنا» در ایام راهپیمایی اربعین

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (علیه السلام) در واکنش به شعار «الحسین یجمعنا» در ایام اربعین فرمودند: شعار پر معنای «الحسین یجمعنا» یک حقیقت ناب است چرا که حسین این اجتماع بی نظیر را به راه انداخته است و همه را به سمت سرچشمه معنویت و آزادگی به حرکت درآورده است.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا8 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر