فیلم | وقتی نخست وزیر دانمارک نمی‌تواند خنده خود را کنترل کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. سیاسی

فیلم | وقتی نخست وزیر دانمارک نمی‌تواند خنده خود را کنترل کند

همشهریخبرگزاری همشهری |
همشهری آنلاین: نخست‌وزیر دانمارک در یک نشست رسمی نمی‌تواند خنده خود را کنترل کند. ویدئوی این صحنه را ببینید.

در ادامه بخوانید

فیلم | وضعیت سانتیاگوی شیلی بعد از طوفان مردمی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.

وضع حمل و نقل کشور، اقتصادی نیست

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، آقای خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما با تاکید بر لزوم ریلی کردن حمل و نقل ادامه داد: متاسفانه فقط حدود ۱۱ تا ۱۲ درصد بار از طریق ریلی حمل و نقل می‌شود که این باید افزایش یابد. وی با اشاره به اینکه ریل کشور در چشم انداز سال ۱۴۰۴ قرار است به ۲۵ هزار کیلومتر برسد، گفت: اکنون ۱۳ هزار و ۹۰۰ کیلومتر زیرساخت ریلی در کشور وجود دارد. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور گفت: مجموع اعتباری که در سال برای توسعه شبکه ریلی داده می‌شود حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است. رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم با حضور در این برنامه گفت: یکی از علل اصلی توسعه نیافتن حمل و نقل ریلی، جایگزینی اعتبارات است. او ادامه داد: اکنون ۸۹ درصد ارتباطات و حمل بار و مسافر، زمینی و یک درصد، هوایی و حدود ۱۰ درصد، ریلی است.

بازدید ظریف از کارخانه نوآوری آزادی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این کارخانه یکی از بزرگترین مراکز فعالیت استارت‌آپ‌ها در خاورمیانه است. این مکان به منظور سهولت دسترسی تیم‌های کارآفرین به زیرساخت‌ها و همه امکانات مورد نیاز آن‌ها و هم‌افزایی فعالیت‌های استارتاپ‌ها برپا شده است تا در فضایی پویا به نوآوری و خلاقیت بپردازند. این کارخانه یکی از زیر مجموعه‌های شعب پارک فناوری پردیس است که تحت عنوان کارخانه‌های نوآوری در سطح شهر تهران فعالند و بستر ایده‌آلی برای جذب، پرورش و رشد تیم‌های نوپاست.

فیلم/ بدرقه باشکوه آمریکایی‌ها با سیب زمینی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن؛ فرماندهان شماری از مناطق پلیس انگلیس، در هراس از شورش احتمالی به علت خروج این کشور از اتحادیه اروپا، موسوم به برگزیت (Brexit)، همه درخواست‌ها برای مرخصی افسران را لغو کردند. با طولانی شدن روند برگزیت، ۲۶ ناحیه پلیس انگلیس، به حال آماده باش در آمده‌اند. روز شنبه صدها هزار نفر از مردم در تظاهراتی در لندن، خواهان «رای مردم» در توافق نهایی بر سر ترک اتحادیه اروپا شدند. در هراس از خطرات احتمالی، پلیس در لندن ناچار شد نمایندگان مجلس را که به بحث درباره برگزیت مشغول بودند، در حفاظت نیروهای پلیس به منزلشان برساند. شماری از تظاهر کنندگان، در حضور نیروهای پلیس به حملات شفاهی به اعضای هیات دولت انگلیس پرداختند. شماری از نمایندگان و اعضای هیات دولت انگلیس که با حفاظت نیروهای پلیس توانستند به منزل برسند در شبکه‌های اجتماعی، از این که سالم به منزلشان رسیدند، از پلیس تشکر کردند. در سوم تیر ۱۳۹۵، همه‌پرسی به منظور خروج از اتحادیه اروپا، برگزیت، برگزار شد و مجموعا ۵۱٫۹ درصد از رای‌دهندگان انگلیسی، خواستار خروج ۴۸٫۱ درصد از شرکت‌کنندگان هم به ماندن در اتحادیه اروپا رأی دادند. از همان زمان مشخص شد که ارای مخالفان و موافقان برگزیت، به هم نزدیک است و این کشور دچار دو دستگی آشکار شده و پس از سه سال و نیم، این اختلاف عمیق‌تر و مواضع دو طرف، شدیدتر شده است. به نوشته دیلی اکسپرس، در هراس از احتمال وقوع شورش‌ها، پلیس منطقه غرب میانه انگلیس، برای دو ماه دیگر، مرخصی‌ها را لغو کرده است تا برای «هر گونه پیشامد» آماده شود اما فرماندهی پلیس انگلیس، لغو مرخصی همه نیروهای پلیس را فعلا رد کرده است.

راه اندازی مراکز ترک اعتیاد به تلفن همراه در کره جنوبی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برخی از معتادان به تلفن همراه ساعت‌ها و شاید بیش از ده یا پانزده ساعت به صورت مستمر به کار با گوشی همراه مشغولند بدون آنکه خودشان متوجه باشند. از اینرو، کشوری همانند کره جنوبی تلاش‌هایی را برای کاهش میزان اعتیاد به تلفن همراه شروع کرده است. از اینرو، کشوری همانند کره جنوبی تلاش‌هایی را برای کاهش میزان اعتیاد به تلفن همراه شروع کرده است. کسانیکه به این مراکز ترک اعتیاد خاص می‌روند، روزانه دوازده ساعت بدون دسترسی به تلفن همراه خود سپری می‌کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال دو هزار و هجده، نود و هشت درصد نوجوانان در کره جنوبی از تلفن همراه استفاده می‌کردند.

نظرها

اخبار بیشتر