(ویدئو) سوتی‌های خنده دار گربه‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(ویدئو) سوتی‌های خنده دار گربه‌ها

فراروخبرگزاری فرارو |
گربه‌ها جزو حیواناتی هستند که بیشتری ارتباط را با انسان‌ها و جنبه‌های انسانی دارند. از این رو بیشتر در معرض دیدگان انسان‌ها و به طبع امکان فیلمبرداری قرار می‌گیرند و احتمال ثبت خطاهایشان بیشتر می‌شود. نمونه‌هایی از این خطا‌ها یا به اصطلاح سوتی‌های گربه‌ها را در این ویدئو به تماشا بنشینید تا برای لحظاتی هم که شده، لبخند بر لبانتان نقش بندد.

کد ویدیو دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هزینه اینترنت آزاد زائران اربعین را بر می‌گردانیم

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
حرکت از اپراتور دیتا به سمت دیجیتالمدیرعامل ایرانسل گفت: مهم‌ترین رویکرد ما در سال جدید فعالیت اپراتور از حالت دیتا به سمت دیجیتال است. بیژن عباسی آرند در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: ایرانسل به عنوان اپراتور بزرگ دیتای کشور و پرچم دار توسعه شبکه‌های نسل جدید‌تر جی و فور جی و به عنوان اپراتوری که سرویس‌های اینترنت پرسرعت را برای نخستین بار در کشور راه انداخته به دنبال توسعه زیرساخت در سراسر کشور است. وی گفت: ایرانسل هم اکنون نزدیک به ۹۰ درصد پوشش کشوری دارد و در آینده بقیه نقاط کشور را نیز پوشش خواهیم داد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیآقای عباسی آرند گفت: برخی سرویس‌های مورد نظر تا شش ماه آینده و برخی تا یکی دو ساله آینده محقق می‌شود و رویکرد ما مهاجرت از اپراتور دیتا به سمت دیجیتال است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: در کارخانه نوآوری دانشگاه شریف هم فضایی پیش بینی شده است که شرکت‌هایی تحت حمایت ایرانسل قرار گیرند و خدماتی ارائه کنند.

نزاجا با نسل جدید سربازان آهنی به جنگ تهدیدات و تروریست‌ها می‌رود/ حالا آتش خودروهای انتحاری با ربات‌های مسلح خاموش می‌شود +عکس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
در ایران این مسیر با خودروی طوفان آغاز شد که به نوعی نماد زره پوش‌های چرخ دار وطنی شد. در جریان نمایشگاه اخیر ایپاس در تهران نیز مشخص شد که نیروی انتظامی نیز دو مدل زره پوش را به صنایع دفاعی سفارش داده است. اما نکته اصلی در این پروزه ربات انتحاری نزاجا بود. امروز هم نزاجا با یک انتحاری به جنگ انتحاری‌ها و البته زره پوش‌های دشمن خواهد رفت. مسئله انفجار از زیر پاشنه آشیل بسیار از زره پوش‌ها در دنیا به حساب می‌آید.

دو تصادف شدید اسکوترسوار ناشی در کمتر از ۲۰ ثانیه! + فیلم / چین

رکنارکنا21 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، این اسکوترسوار که پس از ارتکاب خلاف نخست در تصمیمی ناگهانی قصد عبور از عرض خیابان را داشت با یک خودروی سواری تصادف Crash کرد و سپس توسط یک خودروی شاسی بلند زیر گرفته شد. در ابتدای این ویدئو این زن اسکوترسوار در جهت خلاف خیابان و در حالی که به سمت بالا حرکت می‌کند، دیده می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد که پس از این تصادف این زن و اسکوترش هر یک به سمتی پرتاب می‌شوند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که شاهدان عینی با دیدن این صحنه به سمت خودروی شاسی بلند دویده و با آگاه کردن راننده خودروی شاسی بلند را متوقف می‌کنند. گفتنی است؛ این حادثه در تاریخ ۴ اکتبر و در شهر «ما انشان» واقع در شرق چین رخ داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

(تصاویر) ملوان زبل روسیه با بازوهای غیرمتعارف!

9+
فراروفرارو18 ساعت قبل

وقتی شبکه وهابی برای حمله به بی‌بی‌سی دلسوز ایران می‌شود! + فیلم

رکنارکنا22 ساعت قبل
به گزارش رکنا، یکی از کارشناسان شبکه وهابی کلمه، در گفت‌وگویی که با این شبکه داشت، درباره خیانت‌های تاریخی بی‌بی‌سی فارسی به ملت ایران صحبت کرد. این کارشناس که سعی داشت فقط برای حمله به بی‌بی‌سی نقش یکی از دلسوزان ایران را بازی کند، گفت: وظیفه بی‌بی‌سی فارسی این است که در ایران اغتشاش و آشوب ایجاد کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر30 دقیقه قبل
منوچهر پارسافر در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه امسال باغداران گیلانی ۲۳ هزار و ۳۶۲ تن فندق از باغات استان برداشت کرده‌اند، افزود: این میزان در مقایسه با دو سال گذشته با افزایش ۳۰ درصدی همراه بوده است. وی با بیان اینکه ۵۹ هزار باغدار گیلانی در زمینه کشت فندق در گیلان فعال هستند، گفت: ارزش فندق‌های برداشت شده ۸ هزار و ۱۷۶ میلیارد ریال بوده است. پارسافر در ادامه شهرهای رودسر، سیاهکل، املش، تالش، رودبار و آستارا مهمترین مناطق تولید فندق در گیلان است، اظهار کرد: شرایط مساعد آب و هوایی، رعایت اصول باغداری، هرس، آبیاری و تغذیه مناسب از مهمترین عوامل افزایش تولید فندق در گیلان بوده‌اند. وی با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب‌ها تولید فندق در کشور محسوب می‌شود، گفت: ۸۵ درصد فندق کشور در استان گیلان تولید می‌شود. گفتنی است برداشت فندق از نیمه مرداد آغاز و تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر