مرحله چهارم طرح برخورد با سارقان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

مرحله چهارم طرح برخورد با سارقان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
در چهارمین مرحله طرح برخورد با سارقان ۱۸۷ نفر دستگیر شدند و ظاهرا قرار نیست سارقان در عملکرد خودشان تجدید نظر کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در این مرحله از پلیس آگاهی ۱۸۷ نفر دستگیر شدند که ۱۱۹ نفرشان سابقه دار بودند یعنی بین دو تا شش بار به زندان رفتند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ادامه بارش در مناطق شمالی کشور

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ خانم معصومه احمدی گفت: امروز همچنان سامانه بارشی فعال بر روی شمال کشور به بارش ادامه می‌دهد. وی افزود: بارش باران همراه با وزش باد و کاهش نسبی دما در بخش‌های مختلف کشور پیش‌بینی می‌شود به ویژه که این بارش‌ها در بخش‌های مرکزی و سواحل ادامه دارد. وی برای قسمت‌های شمال غرب، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز هم بارندگی با شدت کمتر پیش‌بینی کرد. وی گفت: در بخش‌های غربی دامنه‌های زاگرس، استان کردستان، استان زنجان، استان همدان، استان لرستان و مرکزی نیز بارش‌ها انتظار می‌رود. خانم احمدی گفت: در جنوب کرمان، جنوب و شرق استان فارس، سواحل جنوبی استان سیستان و بلوچستان نیز احتمال بارندگی پیش بینی می‌شود.

فیلم/ حذف بازیگر زن سینما بعد از سفر اربعین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
افسانه بایگان، بازیگر سینما و تلویزیون: پس از سفر اربعین بخشی از جامعه هنری من را کنار گذاشت و کارهایی را که قرار بود انجام دهم را لغو کردند.

ادامه بارش در مناطق شمالی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در استان مازندران بارش‌ها شدید هستند و احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و گرفتگی معابر در استان‌های ساحلی وجود دارد و هوای نسبتا سرد در شمال کشور ماندگار است. وی گفت: در غرب، شمال غرب، شمال شرق و همچنین در دامنه‌های البرز بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد را پیش بینی می‌کنیم. در آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، بخش‌های شمالی استان لرستان، مرکزی و بخش‌هایی از استان قم و دامنه‌های جنوبی البرز از جمله قزوین، البرز، تهران و سمنان برای امروز احتمال بارندگی وجود دارد. کارشناس هواشناسی افزود: در شمال شرق مانند خراسان شمالی و نواحی شمالی خراسان رضوی بارندگی پیش بینی شده است این شرایط تا سه شنبه ادامه دارد. خانم احمدی گفت: در بخش جنوبی نیز از جمله بخش‌هایی از استان کرمان، نواحی جنوبی استان هرمزگان و جنوب و جنوب شرق استان فارس و بوشهر احتمال بارندگی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی شده است. وی افزود: در شرق کشور نیز وزش باد پدیده غالب است و آسمان تهران نیز همراه با بارش خفیف پیش بینی شده و دما امروز به حدود ۲۴ درجه می‌رسد.

جلسه شورا

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
در حاشیه جلسه امروز خبرنگار خبرگزاری پیگیر اقدامات شورای شهر و شهرداری درباره موضوع ساختمانهای نیمه کاره رها شده شد، ساختمانهایی که هم ناامنی ایجاد می‌کنند هم منظر شهر را زشت کرده‌اند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، به نظر می‌رسد با نهایی شدن لایحه منع صدور پروانه ساخت برای ساختمانهایی با عمر کم می‌تواند کمک خوبی باشد تا حداقل برتعداد سازه‌های نیمه تمام در شهر افزوده نشود.

«دیشموک»، پایتخت آتش بی دود در اقلیم وطن و چه بسا کره خاکی!

تابناکتابناک1 روز قبل
اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید! این روایت شهری محصور در کوه‌های زاگرس است که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه سر بر می‌آورد …اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید، اما دریغ! به گزارش «تابناک»، این روایت «دیشموک» است؛ شهری محصور در کوه‌های زاگرس که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه برآمده، به ویژه آن‌هایی که گرمای زندگی در وجودشان رو به نابودی گذارده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
محسن پورسیدآقایی در مراسم معارفه سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران؛ راه‌اندازی معاینه فنی برتر، فعالیت یکپارچه معاینه فنی در کشور، اجرای طرح معاینه فنی خودرو‌های دیزل و اجرای طرح ال ئی زد (LEZ) را از دستاورد‌های تأثیرگذار بر کاهش آلودگی هوا و انتشار آلایندگی در پایتخت دانست. وی گفت: در موضوع معاینه فنی خودرو‌های دیزل گرچه کار با وزارت کشور بود، اما در شهرداری تهران تلاش کردیم معاینه فنی خودرو‌های دیزل را از شرکت واحد آغاز کنیم که نتیجه آن گسترش این طرح و جلوگیری از تردد خودرو‌های دیزل فاقد معاینه فنی در کل کلان‌شهر تهران بود. پورسیدآقایی گفت: امروزه مدیریت مشارکتی راهگشا و مورد تاکید است و مردم درصورتی‌که باور کنند معاینه فنی، ضروری است و باعث کاهش آلاینده‌هایی می‌شود که به‌طور گسترده سلامت آن‌ها را تهدید می‌کنند حتما همکاری بهتری خواهند کرد. معاون ترافیک شهردار تهران با تشکر از زحمات نواب حسینی‌منش، وی را جوانی پویا و کوشا دانست که توانست دوره موفقی را در ستاد مرکزی معاینه فنی به لحاظ کمی و کیفی به ثبت برساند. معاون شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سوابق موفق ستاد مرکزی معاینه فنی و رویکرد جدید این ستاد از سرپرست جدید این ستاد خواست همسو با سیاست‌های مدیریت شهری و هم‌راستا با اقدامات موفق صورت گرفته حرکت کند.

نظرها

اخبار بیشتر