خمینی، خمینی … شهادتت مبارک!!»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

خمینی، خمینی … شهادتت مبارک!!»

الفخبرگزاری الف |

به گزارش الف ویدئو فوق مربوط به یکی از شهدای یمن است که درست ۳۰ روز پیش در بیستم شهریور ماه به شهادت رسید. اما نکته‌ای که باعث شد جریان شیطانی ائتلاف عبری-غربی-عربی اهتمام خاصی به خبر شهادت ایشان بورزد، نام این شهید بود: «شهید خمینی»!

برخی برش‌های کوتاه از عمر کم کمیت، اما پر کیفیت «شهید خمینی» در ویدئو فوق آمده است.

عجیب‌تر آن که «شهید خمینی»، برادر دو شهید هستند. پدرشان «حسین» نیز، هم خود و هم دو برادرش شهید شده‌اند!

در ویدئوی کوتاه بالا از «شهید خمینی»، در خط مقدم پیکار زیر سایه هلی کوپتر پیشرفته آپاچی جبهه شیطان، با آن همه تجهیزات و تسلیحات، «شهید خمینی» در حالی که با ابتدایی‌ترین امکانات مادی استوار ایستاده، بدون ذره‌ای لرزش و ترس، با صدایی رسا می‌گوید: «این هم آپاچی!!! ولی ابدا ترسی در ما ایجاد نخواهد کرد!! … زیرا ما با خدا هستیم و آنها با ترامپ هستند؛ آنها با شیطان هستند …».

گوشه‌ای از رفتار کریمانه شان با اسرای جبهه یزیدی عبری-غربی-عربی نیز در ویدئو آمده است …

چقدر خون پاکان در مصاف حق و باطل به زمین ریخته می‌شود تا سد راهی باشد برای گسترش نیروهای باطل و تاریکی …

چقدر در این دنیا مظلومانه به شهادت می‌رسند … با کمترین امکانات مادی و تسلیحاتی، در اوج تحریم‌ها و محدودیت‌های شدید چند ساله تجهیزات، غذا و دارو، پس از به خون غلطیدن پدران و برادران شان و جان دادن کودکان و جگر گوشه هایشان، با ایمانی مستحکم و گام هایی استوار و دل هایی سرشار از یقین به «خدا» و «وعده‌های او» به جنگ ائتلاف پلید‌ترین و بی رحم‌ترین عناصر شیطانی عبری -غربی-عربی مجهز به پیشرفته‌ترین تسلیحات مادی می‌روند …

چقدر «بار شان کم، و یاری شان بسیار است» (نقل به مضمون روایت رسول اکرم (ص) در توصیف مومن: قلیل المؤونة، کثیر المعونة)

چقدر در این دنیا غریبانه مجاهده می‌کنند، غریبانه شهید می‌شوند و غریبانه تشییع می‌شوند (بخشی از مراسم تشییع ایشان در فیلم آمده است) …

اما شهیدان اگرچه در بین اهل دنیا غریب هستند، قطعا در آسمان‌ها و نزد اولیا خدا غریب نیستند.

چه مکتبی و چه تکنولوژی و چه جامعه مادی غیر توحیدی هنر ساختن این چنین ابر انسان هایی دارد؟! آن هم نه یکی دو نفر، بلکه هزاران هزار …

اگر در این مواجهه، ذهن ما اول متوجه «آپاچی» و خصوصیات «آپاچی» و سازنده «آپاچی» شود، به جای آن که متوجه آن ابر انسانی شود که «قیام لله» کرده، خصوصیات او، مکتب او، امام او و خدای او، قطعا دید محدودی داشته‌ایم و در تحلیل و تعیین مسیر دچار خطا می‌شویم!

خطاست تامل نکردن و تدبر نکردن در این آیات، در این نشانه‌های قدرت الهی در تحول بشر و این کرامات اهل بیت (ع) در ساختن انسان‌های بی نظیر! آن هم پس از یک ماه از شهادت شان، در میان این همه رسانه دولتی و غیر دولتی این جناح و آن جناح و آن سلیقه و این سلیقه … هنوز بیش از یک ماه، ظاهرا هیچ رسانه داخلی به جز رسانه‌های دشمن این خبر را پوشش نداده‌اند! و هیچ تحلیل‌گری و هیچ کارگردانی و هیچ شاعری و هیچ طراحی و هیچ سخنرانی …

چه فایده‌ای می‌بریم از غرق بودن خودمان و غرق کردن مخاطبان مان در شبه خبرهایی دسته چندمی برای انحراف از «موضوع اصلی»؟ و چه چیزی اصلی‌تر از این موضوع که «کل یوم عاشورا و کل أرض کربلا»!

آیا نباید اخبار فداکاری‌های فرزندان حقیقی «خمینی» در جهان اسلام در کشور «خمینی» و بین «خمینی» های جوان مملکت انعکاس درخوری پیدا کند؟ که چگونه «خمینی» های یمنی، «خمینی» وار در صحنه نبرد از پیشرفته‌ترین تسلیحات و تجهیزات مادی ائتلاف شیطانی‌ترین قدرت‌ها نمی‌هراسند و زیر سایه «آپاچی» ها استوار مبارزه می‌کنند و «آپاچی» ها و اربابان «آپاچی» ها را به زیر می‌کشند!

شایسته است و لازم که این گونه شاهکارهای هنری انسانیت را سر دست گرفت و به طرق مختلف، فیلم، کتاب، پوستر، شعر برای جهانیان روایت کرد و به بشریت غرق در شهوات، نومیدی و غفلت ارائه داد … که‌ای ستمدیدگان عالم! ای مقهورین ظلم و ستم! ای تشنگان «عدالت»، «آب حیات» اینجاست! «کیمیا» اینجاست! بیایید و قدرتی پیدا کنید مافوق قدرت «آپاچی» ها و «آپاچی» دارهای ظالم! بیایید و «مس» وجودتان را «طلا» کنید! بیایید و به ندای «هل من ناصر» حسین زمان تان لبیک گویید و از او حمایت کنید … با ستمکاران پیکار نمایید و از ستمدیدگان پشتیبانی نمایید …‌ باشد که پروردگار متعال مجاهدت تان، استقامت تان و صداقت تان را ببیند و «بقیت الله» را برای شما آشکار سازد!

«کل یوم عاشورا و کل أرض کربلا»

خمینی، خمینی … شهادتت مبارک!!» - 20

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دیشموک؛ شهری پر از رسم و رسوم‌های غلط

الفالف1 روز قبل
به گزارش فارس، بر اساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت دیشموک بیش از ۲۶ هزار نفر است و این شهر دارای ۹۰ روستا و ۳۸ دهیاری است. اما این منطقه کوچک در استان کهگیلویه و بویراحمد دارای مشکلات فراوانی است، مشکلاتی که هرازگاهی نام دیشموک را در کل ایران سر زبان‌ها می‌اندازد. سلمان بینا عضو شورای شهر دیشموک در همین خصوص به خبرنگار فارس گفت؛ مسوولان دیشموک بیشتر از آنکه به فکر مردم باشند بیشتر کارشکنی می‌کنند. عضو شورای شهر دیشموک بیان کرد: مدیران دیشموک در بسیاری حوزه‌ها خصوصا فرهنگی کارشکنی می‌کنند و کلی رسم و رسوم غلط در این منطقه است که امام جمعه به تنهایی در حال از بین رفتن این رسم و رسوم غلط کرد. وی با تشکر از همراهی رسانه‌ها در انعکاس رنج‌ها و محرومیت‌های دیشموک عنوان کرد: دیشموک نیازمند جاده، اب و برق و امکانات اولیه است ضمن اینکه در سفر عضو فراکسیون زنان مجلس به دیشموک اشتغالزایی زنان پیشنهاد داده شد.

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

(ویدئو) عجیب‌ترین اسپیکر دنیا

فراروفرارو1 روز قبل
کمپانی SRAY اسپیکر جدیدش را معرفی کرد که قابلیتی جالب دارد. این اسپیکر صدا را فقط در یک خط مستقیم پخش می‌کند، و موج صوت به اطراف پخش نمی‌شود، به عبارتی اگر در کنار این اسپیکر بایستید صدا را نمی‌شنوید.

نظرها

اخبار بیشتر