سوتی خنده‌دار شبکه و مجری BBC/ پخش تصویر ترامپ روی گزارش فاضلاب شهری + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

سوتی خنده‌دار شبکه و مجری BBC/ پخش تصویر ترامپ روی گزارش فاضلاب شهری + فیلم

مجری و شبکه BBC در حین پخش اخبار سوتی خنده‌داری دادند.
سوتی خنده‌دار شبکه و مجری BBC/ پخش تصویر ترامپ روی گزارش فاضلاب شهری + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، مجری شبکه بیگانه BBC در حالی که خبری از فاضلاب شهری را گزارش میداد، ناگهان تصویر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از صفحه نمایشگر این خبرگزاری پخش شد.

بیشتر بخوانید:فیلم لو رفته از خیانت و همکاری گسترده ارتش آزاد سوریه با ترکیه

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

گاف جالب رسانه بیگانه + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تیراندازی پلیس آمریکا به سمت مرد چاقوکش + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران16 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مشاجره خانوادگی در بیرون یک ساختمان مسکونی، مامور پلیس ایالت جورجیا به محل حادثه رسید. او چندین بار از مرد چاقو به دست خواست تا خودش را تسلیم پلیس کند. در نهایت مامور پلیس با تیراندازی به سمت مظنون او را نقش بر زمین کرد. این فرد چاقوکش پس از وقوع تیراندازی با شرایط حادی در بیمارستان بستری شد. بیشتر بخوانید: حمله پلیس آریزونا به یک خانواده + فیلمانتهای پیام/
نامه‌نیورنامه‌نیور17 ساعت قبل
در حالی که قرار بود با راه‌اندازی پایانه سلام، بخش اعظم پروازها به این پایانه منتقل و پایانه شماره یک فرودگاه امام خمینی (ره) بازسازی شود، اما تنها ۱۰ درصد پروازها منتقل شده است. یکی از برنامه هایی که برای پایانه سلام پیش‌بینی شده بود، انتقال بخش گسترده‌ای از پروازهای پایانه شماره یک فرودگاه امام خمینی (ره) به پایانه سلام و سپس اقدام به بازسازی پایانه شماره یک این فرودگاه بود. معاون فرودگاه امام: ایرلاین‌ها از انتقال پروازهای داخلی به فرودگاه امام استقبال نکردندحسن خوشخو، معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در گفت‌وگو با خبرنگار مهر درباره توقف پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی اظهارکرد: با توجه به سیاستی که وزرای راه و شهرسازی فعلی و سابق بر آن تاکید داشتند که فرودگاه امام خمینی ظرفیت پروازهای داخلی هم داشته باشد، این سیاست دنبال شد؛ سازمان هواپیمایی کشوری نیز نامه مکتوب به فرودگاه امام خمینی ارائه داد تا ظرفیت پروازهای داخلی در این فرودگاه ایجاد شود. معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی تصریح کرد: مشکل توقف پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی از سوی این فرودگاه نیست و باید شرکت‌های هواپیمایی برنامه‌ریزی خود را برای برقراری پروازهای داخلی در این فرودگاه طراحی کنند. چرا پروازهای کمی به پایانه سلام منتقل شده است؟ خوشخو درباره علت عدم انتقال پروازهای خارجی به پایانه سلام اظهارکرد: از روز اول به وزیر راه و شهرسازی قول دادیم تا در ابتدای فعالیت پایانه سلام، روزانه ۱۰ پرواز رفت و ۱۰ پرواز برگشت را به پایانه سلام منتقل کنیم.

ورود پلیس به بازار داروهای قاچاق ناصرخسرو +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ساعت قبل
پلیس در این زمینه ۴۵ نفر را دستگیر کرد ۳۰ هزار انواع و اقسام داروهای تقلبی کشف و ضبط شد و با ۱۵۰ داروخانه که در این رابطه فعال بودند برخورد شد.

بهسازی ساختمان‌های پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​خطر زلزله و ایمن نبودن ساختمان‌های پایتخت، همیشه موضوعی نگران کننده بوده است. بی توجهی به کیفیت ساخت و سازها، هشداری است تا خطر زلزله بیشتر از قبل جدی گرفته شود. مقاوم سازی سقف‌ها و دیوار‌ها از طریق محاسبات مهندسی موضوعی بود که در نشست تخصصی «بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های متداول شهر تهران» بررسی شد.

ویدیو؛ گل‌های انفرادی دیدنی در دنیای فوتبال

طرفداریطرفداری1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
اردوغان: این صداها از جانب (حسن) روحانی نیست، اما او باید از ابتدا این صداها را ساکت می‌کرد. «رجب طیب اردوغان» رییس جمهوری ترکیه در اظهاراتی گفت از انتقادهای ایران به عملیات نظامی کشورش در سوریه، ناراحت است. به گزارش عصرایران به نقل از وب سایت شبکه «خبر ۷» ترکیه، اردوغان پیش ار ترک کشورش به مقصد روسیه در فرودگاه اظهار داشت: " از ایران صداهای ناهنجاری به گوش می‌رسد. این صداها از جانب (حسن) روحانی نیست، اما او باید از ابتدا این صداها را ساکت می‌کرد. اردوغان گفت اگر ایران به گذشته ۱۵-۲۰ سال خود نگاه کند خواهد دید که در قبال برنامه هسته‌ای ایران، او همواره از موضع ایران دفاع کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر