طوفان وحشتناکی در ژاپن که خانه‌ها و خودروهای شهر را از جا بلند کرد + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. حوادث

طوفان وحشتناکی در ژاپن که خانه‌ها و خودروهای شهر را از جا بلند کرد + فیلم

طوفان‌های ژاپن بسیار مخرب و خطرناک هستند و به راحتی خودروهای خیابان را از جا بلند می‌کنند.
طوفان وحشتناکی در ژاپن که خانه‌ها و خودروهای شهر را از جا بلند کرد + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، کشور ژاپن زمین لرزه‌ها و طوفان‌های وحشتناکی را هربار به خود می‌بیند و گاهی اوقات این تندبادها به راحتی منازل را خراب کرده و ماشین‌ها را از وسط خیابان بلند می‌کنند.

بیشتر بخوانید:نزدیک شدن طوفانی سهمگین به سواحل دریای ایرلند

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

وقوع طوفان‌های سهمگین در کشور ژاپن + فیلم

در خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تیراندازی پلیس آمریکا به سمت مرد چاقوکش + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مشاجره خانوادگی در بیرون یک ساختمان مسکونی، مامور پلیس ایالت جورجیا به محل حادثه رسید. او چندین بار از مرد چاقو به دست خواست تا خودش را تسلیم پلیس کند. در نهایت مامور پلیس با تیراندازی به سمت مظنون او را نقش بر زمین کرد. این فرد چاقوکش پس از وقوع تیراندازی با شرایط حادی در بیمارستان بستری شد. بیشتر بخوانید: حمله پلیس آریزونا به یک خانواده + فیلمانتهای پیام/
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
این مسابقه توسط باشگاه صاحبان سگ محلی برگزار شده است. آن باشگاه مدعی شده که هدف از برگزاری رقابت بهبود نژاد سگ شپرد آسیایی بوده است. خریداران با تماشای مبارزات سگ‌ها به دنبال خرید قوی‌ترین سگ برای مقابله با روباه و گرگ‌ها بوده‌اند. مسابقه‌ای وحشیانه و خونین از منازعه میان سگ‌ها در قرقیزستان در مقابل چشم حضار برگزار شد. آن باشگاه مدعی شده که هدف از برگزاری رقابت بهبود نژاد سگ شپرد آسیایی بوده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
حادثه سقوط یک هواپیمای کوچک در خیابانی در شهر «بلو هوریزونته» جنوب شرق برزیل روز گذشته (دوشنبه) منجر به کشته شدن دست‌کم سه نفر و زخمی شدن سه نفر دیگر شده است. به گزارش ایسنا، هواپیمای تک موتوره‌ی Cirrus SG۲۰ به هنگام سقوط در خیابانی از یک محله مسکونی در مرکز ایالت «میناس گرایس» به سه دستگاه خودرو برخورد کرد که بلافاصله منجر به آتش‌سوزی آن‌ها شد. به گفته مقامات، مدت زیادی از پرواز این هواپیمای کوچک که عازم شهر ساحلی «ایلهوس» واقع در ایالت «باهیا» ی برزیل بوده، نمی‌گذشته است. بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، این دومین بار در سال جاری است که یک هواپیما در این خیابان از شهر «بلو هوریزونته» برزیل سقوط کرده است. در ماه آوریل نیز یک هواپیمای کوچک جلوی در یک خانه سقوط کرد که منجر به مرگ خلبان آن شد.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
اما توجه به آتش سوزی در بناهای تاریخی در کشور به دست‌کم ۶ قربانی هر چند به صورت نصفه و نیمه نیاز داشت تا این جلسات برای بحران آتش سوزی هم برگزار شود. سقف‌های چوبی مشکل اصلی بناهای تاریخی! محمدحسن طالبیان - معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی - نیز در سخنانی علت اصلی آتش سوزی در بناهای تاریخی را فرسودگی سیستم‌های برق رسانی دانست. او همچنین به ساخت نخستین تأسیسات آتش نشانی در تبریز اشاره کرد و گفت: در آن زمان شرایط بازار تبریز ایجاب می‌کرد که این بیست و سه متری هشت ضلعی در نزدیک‌ترین مکان به بازار تبریز ساخته شود. پنل‌های تخصصی این نشست نیز توسط مهدی ایزدی - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان مازندران - با محوریت «تجربه آتش‌سوزی در مسجد جامع ساری» و حسین اسماعیلی سنگری - مدیر پایگاه میراث فرهنگی بازار تبریز - با موضوع «تجربه آتش‌سوزی در بازار تبریز» نخستین پنل را برگزار کردند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
معاون امداد و نجات هلال‌احمر استان اصفهان از مصدومیت زائران اصفهانی به دلیل واژگونی اتوبوس در کیلومتر ۹ ازنا خبر داد. داریوش کریمی امروز در گفتگو با فارس داشت: حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران اصفهانی، شب گذشته در کیلومتر ۹ ازنا صورت گرفت، این اتوبوس ۲۸ مسافر داشت. وی در خصوص فعالیت هلال‌احمر در ایام اربعین نیز اظهار کرد: حدود ۷۰ نفر از امدادگران در عراق مستقر شدند که هنوز برنگشته‌اند. روابط عمومی اورژانس استان اصفهان فوت یک نفر (مرد ۷۴ ساله) و مصدومیت ۲۳ نفر را در حادثه واژگونی اتوبوس تایید کرد. طبق اعلام رسانه‌ها اسامی ۲۳ مصدوم حادثه اتوبوس در ازنا به شرح ذیل است:

نظرها

اخبار بیشتر