فیلم/ کشیشی که به پیاده‌روی اربعین رفته بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی

فیلم/ کشیشی که به پیاده‌روی اربعین رفته بود

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
صحبت‌های شنیدنی یک کشیش مسیحی درباره ارادت و احترامش نسبت به حضرت زینب(سلام‌الله علیها) را در فیلم مشاهده کنید.

در ادامه بخوانید

فارسفارس8 ساعت قبل
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در آشوب‌های چند روز اخیر اموال عمومی و سازه‌های شهری خسارت دید، اما با تلاش بخش‌های مختلف فضایی که از اعتراض به اغتشاش تبدیل شده بود، مدیریت و شب گذشته آرام سپری شد. خسارت سنگین آشوبگران به اموال عمومی/ اصفهان، شب آرامی را سپری کردبه گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی صبح امروز در صد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در آشوب‌های چند روز اخیر اموال عمومی و سازه‌های شهری خسارت دید، اما با تلاش بخش‌های مختلف فضایی که از اعتراض به اغتشاش تبدیل شده بود مدیریت و شب گذشته آرام سپری شد. وی ادامه داد: از شهردار اصفهان و معاونان وی که برای حفظ اموال تلاش می‌کردند و از کارگران گمنامی که شب‌ها در فضایی ناامن به پاک‌سازی شهر پرداختند، تشکر می‌کنم. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت بنزین، استقبال مردم از وسایل حمل و نقل افزایش پیدا خواهد کرد و انتظار می‌رود تا مدیریت شهری برنامه جدی برای استفاده از ظرفیت مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی تدارک ببیند. رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به ورود رضا امینی به شورا گفت: تجربه وی در مدیریت شهری و سابقه چهار سال حضور در دوره چهارم شورای اسلامی برای مدیریت شهری کارآمد خواهد بود.

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد که همه کلاس‌های این دانشگاه سه‌شنبه ۲۸ آبانماه تعطیل است؛ اما درباره تعطیلی روز چهارشنبه تاکنون تصمیمی گرفته نشده است. دانشگاه پیام نور شیراز در روز‌های یکشنبه و دوشنبه به دلیل دشواری در رفت‌وآمد تعطیل اعلام شده بود. دانشگاه‌های شیراز، علوم پزشکی شیراز و صنعتی شیراز پیش از این سه‌شنبه و چهارشنبه را تعطیل اعلام کرده‌اند. انتهای پیام/
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که اگر جایی احساس کنیم سهمیه خودروها کم است وزارت کشور آمادگی افزایش را دارد. به گزارش ایسنا، پورسید آقایی معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در مورد حمل و نقل بررسی‌های خوبی انجام شده است. برای تاکسی‌ها، وانت بارها، تاکسی‌های اینترنتی و سایر وسایل حمل و نقل سهمیه‌ها در نظر گرفته شده است. وی ادامه داد: اگر جایی احساس کنیم سهمیه کم است وزارت کشور آمادگی دارد آن را افزایش بدهد. تنها جایی که برایش سهمیه در نظر گرفته نشده است تاکسی‌های شخصی است که چون ساماندهی ندارد کاری نتوانستیم بکنیم.

برخورد با ناامن کنندگان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اشرار و ناامن کنندگان جامعه در چند نقطه از تهران آسایش و آرامش پایتخت نشینان را برهم ریختند و در برخی از موارد موجب تخریب اموال عمومی و شخصی شهروندان شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در چند روز گذشته حدود ۳۰۰ نفر از ناامن کنندگان توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس بلافاصله بعد از دستگیری اشرار و تهیه تحقیقات مقدماتی، آن‌ها را به دستگاه قضا معرفی کرد.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف11 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲؛ برتری سخت سوریه و قطر بر رقبا

نود9 دقیقه قبل

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲|تساوی عراق و بحرین به سود شاگردان ویلموتس

نود9 دقیقه قبل

عیسی کلانتری: تیرماه امسال آلودگی گاز ازن در هوا آن قدر زیاد شد که باید ۱۱ روز تهران را تعطیل می‌کردیم

عصر ایران11 دقیقه قبل

ویلموتس بازی‌های امروز را دید؟

صدا و سیما11 دقیقه قبل

تساوی بحرین و عراق به نفع ایران/ امیدها برای صعود شاگردان ویلموتس به عنوان تیم نخست زنده ماند

اعتمادآنلاین13 دقیقه قبل

تساوی بحرین و عراق به نفع ایران/ امیدها برای صعود مستقیم زنده ماند

مشرق‌نیوز13 دقیقه قبل