گفتگو با آرایشگر ۲۸ ساله که از مشتریان پولدارش سرقت می‌کرد + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
گفتگو با آرایشگر ۲۸ ساله که از مشتریان پولدارش سرقت می‌کرد + فیلم

گفتگو با آرایشگر ۲۸ ساله که از مشتریان پولدارش سرقت می‌کرد + فیلم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
جوان آرایشگر با شناسایی طعمه‌های پولدارش راه را برای سرقت همدستانش از خانه های آنها باز می کرد.

چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان سرقت‌های سریالی از خانه‌های شرق تهران قرار گرفتند و با توجه به حساس بودن دزدی‌ها تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این سرقت‌ها وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی‌بردند که دزدان با اطلاع از خالی بودن خانه‌ها دست به سرقت زده است که در این مرحله دوربین‌های مداربسته در نزدیکی محل‌های سرقت مورد بازبینی قرار گرفت و خیلی زود تصویر یکی از دزدان که اواخر سال گذشته از زندان آزاد شده بود شناسایی شد.

همین کافی بود تا تیم پلیسی در عملیاتی غافلگیرانه سارق سابقه دار را در شرق تهران دستگیر کردند و متهم در بازجویی‌ها ادعا کرد که یکی از طریق یک دوست مشترک با پسر جوان که در آرایشگاه مردانه کار می‌کرد خانه‌های طعمه‌هایمان را شناسایی می‌کردیم و پس از اطمینان از خالی بودن خانه من برای سرقت وارد عمل می‌شدم.

بدین ترتیب ماموران در ۲ عملیات همزمان پسر آرایشگر و رابط بین او سارق اصلی را دستگیر کردند.

گفتگو با سارق آرایشگر

امیر ۲۸ ساله که آرایشگر که از اعتماد مشتریانش سو استفاده کرده بود با اطلاع از وضعیت مالی آنها و نبودشان در خانه، سرنخ را به همدستانش می‌داد و نقشه سرقت به اجرا می‌گذاشتند.

سابقه داری؟

نه.

چه کسانی را هدف سرقت هایتان قرار می‌دادی؟

مشتریان آرایشگاه که با آنها دوست بودم هدف سرقت هایمان قرار می‌دادم.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

چطور؟

وقتی با مشتریانم صحبت می‌کردم و می‌فهمیدم وضعیت مالی خوبی دارند آنها را در لیست خود قرار می‌دادم و آمارشان را به همدستم می‌دادم.

چطور متوجه خالی بودن خانه‌ها می‌شدی؟

به من ربط نداشت، بعد از شناسایی سوژه‌ها هم جرمم برای سرقت دست به کار می‌شد، من نقش فیزیکی در سرقت‌ها نداشتم.

شغل؟

آرایشگر.

چرا دزدی؟

طمع کردم و پشیمانم.

دزد سابقه دار

حسن ۳۰ ساله که یک سارق سابقه‌دار است ادعا می‌کند بخاطر بیکاری و چون از قشر ضعیف جامعه است دست به دزدی زده است.

سابقه داری؟

بله، آخرین بار اسفند سال گذشته از زندان آزاد شدم.

چه نقشی در باند داشتی؟

بعد از اینکه امیر سرنخ از طعمه هایمان می‌داد من برای سرقت دست به کار می‌شدم و با کمین کردن جلوی خانه‌ها وقتی اهالی داخل خانه به بیرون می‌رفتند وارد عمل می‌شدم و دزدی می‌کردم.

چقدر پول به دست آوردی؟

۱۰۰ میلیون تومان.

شنیدم میلیاردی سرقت کردی؟

خانه‌های دیگری که شناسایی شده بود را اگر سرقت می‌کردم به پول زیادی می‌رسیدم.

فکر می‌کردی دستگیر شوی؟

نه.

سابقه داری؟!

اشتباه کردم و به چیزی فکر نمی‌کردم.

چطور با امیر آشنا شدی؟

از طریق یکی از دوستان مشترکم با امیر آشنا شدم و چندبار به آرایشگاه او رفتم و بعد از اینکه با هم بیشتر آشنا شدیم این سرقت‌ها را طراحی کردیم.

متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس اگاهی تهران قرار دارند.

OOUOUOOUOUOOOOOUOUOOOOUOOU

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | حقیقت پمپ‌بنزینی که می‌گفتند نیه‌شب در خمینی‌شهر آتش گرفته، به روایت ایسنا

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!

گاز ریه‌های شما چنده؟!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای هشدار دارد: با بارش باران و گاهی برف در سطح شهر تهران در روز شنبه ۲۵ آبان امکان آبگرفتی معابر، مسیل‌ها و اختلال در آمد و شد و به ویژه در نواحی کوهستانی به دلیل رخداد مه و لغزندگی وجود دارد. روز پنجشنبه این اداره کل، در این اطلاعیه آمده است: طی جمعه و شنبه در بخش‌های شمالی استان (بخصوص ارتفاعات شرقی) به تناوب بارش باران، برف و کاهش محسوس دما پیش بینی می‌شود و در روز شنبه ۲۵ آبان در سطح شهر بارش باران و گاهی بارش برف خواهیم داشد از این رو توصیه می‌شود: از تردد با اطراق در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری شود. به علت کاهش محسوس دما، تمهیدات لازم صورت پذیرد. بدلیل احتمال ریزش سنگ و لغزندگی، در جاده‌های کوهستانی موارد ایمنی مدنظر قرار گیرد.

تیمار خماران را پایانی نیست: از کاخ سفید کارتن خواب‌ها تا زنی با ۶ نوزاد بی‌هویت

3+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فارسفارس1 روز قبل
افرادی که دچار اضافه وزن هستند می‌توانند آب را قبل از غذا استفاده کنند تا حجم معده گرفته شود، اما مصرف آب همراه غذا مناسب نیست زیرا آنزیم‌های معده را رقیق کرده و هضم غذا را دشوار می‌کند. به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، آب به عنوان بهترین نوشیدنی، همواره در سلامت بدن نقش بسزایی دارد؛ به شکلی که ۷۰ درصد وزن بدن را آب تشکیل می‌دهد و مصرف به اندازه آن در پیشگیری از بیماری‌های کلیوی و برخی از بیماری‌های گوارشی مؤثر است. مریم محمودی متخصص تغذیه و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، ‌ در پاسخ به این پرسش که «آیا مصرف آب همراه با غذا مفید یا مضراست؟»، اظهار داشت: در افرادی که دچار اضافه وزن هستند می‌توانیم توصیه کنیم آب یا یک بشقاب سالاد را قبل از غذا استفاده کنند تا حجم معده گرفته شود، اما مصرف آب همراه غذا مناسب نیست؛ چراکه آنزیم‌های معده را رقیق کرده و هضم غذا را دشوار می‌کند. وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مصرف آب در صبح و به صورت ناشتا مفید است؟»، بیان داشت: بله، مصرف آن مشکل خاصی ندارد؛ چراکه دریافت مایعات ما کم‌تر از نیاز بدن است؛ در نتیجه برای ما مهم است مایعات غیرمدر را به میزان کافی مصرف کنیم که آب از جمله آن است. انتهای پیام/

فیلم | توضیحات نوبخت درباره افزایش نرخ بنزین و یارانه جدید به ۶۰ میلیون نفر در ماه

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر