موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام تا بعد از اربعین به زائران خدمت رسانی می‌کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. اجتماعی

موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام تا بعد از اربعین به زائران خدمت رسانی می‌کنند

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام تا بعد از اربعین به زائران خدمت رسانی می‌کنند - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - آبادان - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: موکب‌های این ستاد تا چهار روز بعد از اربعین حسینی در مناطق مرزی برپا بوده و به زائران خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش ایرنا محمد مخبر دزفولی یکشنبه در بازدید از مرز بین المللی شلمچه اظهار داشت: خدمت رسانی به زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به سال‌های گذشته ۲ برابر شده تا زائران به سهولت عازم عتبات عالیات شوند.

وی افزود: در مرزهای خسروی، مهران، چذابه، شلمچه، میرجاوه و همچنین در خاک عراق ۱۲ موکب از سوی ستاد اجرایی فرمان امام برپا شده است و روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بین زائران توزیع می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در صورت نیاز خودروهایی برای تردد زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام پیش بینی شده است تا در مسیر بازگشت زائران را جا به جا کنند.

خبری: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان | جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

مخبر دزفولی با اشاره به تجهیز داروخانه و پایگاه بهداشتی در چهار مرز ایران از سوی ستاد اجرایی فرمان امام تصریح کرد: خدمات چشم پزشکی، آزمایشگاه و تامین دارو از دیگر خدمات ارائه شده از سوی این ستاد به زائران اربعین بوده که در این راستا ۱۵۰ تخت بیمارستانی نیز تدارک دیده شده است. در نجف و کربلا نیز ۲ پایگاه درمانی و در مهران، سامرا و میرجاوه نیز تعدادی پایگاه درمانی مستقر شده است.

وی افزود: در تمامی موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام خدمات فرهنگی ارائه می‌شود.

با گذشت ۱۳ روز از ماه صفر (هشتم مهرماه تاکنون) ۶۰۰ هزار زائر ایرانی و خارجی از گذرگاه مرزی شلمچه راهی عتبات عالیات شدند.

حرکت زائران کربلا به سمت ۲ گذرگاه بین المللی چذابه و شلمچه در استان خوزستان همچنان ادامه دارد.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام تا بعد از اربعین به زائران خدمت رسانی می‌کنند - 15

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا16 ساعت قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.
نامه‌نیورنامه‌نیور18 ساعت قبل
وی ادامه داد: در نگاهی کلی به روند نظام جمهوری اسلامی ایران شاهد پیشرفت‌های خوبی در عرصه‌های علمی، تکنولوژی، نظامی و امنیتی هستیم که هر هم وطن منصفی باید بدان افتخار کند. نهاد دولت نیز فربه، ناکارآمد و عاری از نخبگان و شایستگان شده و توان لازم را برای عبور از چالش‌های کشور ندارد. شیخ ابراز عقیده کرد: قوه قضائیه نیز نتوانسته نماد سلامت، بی‌طرفی و رسیدگی موثر و سریع به شکایات مردمی و اجرای عدالت باشد. هشدار می‌دهم جریانی درصدد ایجاد تقابل میان جمهوریت و اسلامیت نظام است. گرانی مسکن در شهرهای بزرگ، اجاره نشین‌ها را به حاشیه شهر برده است و بعضا آنها را دچار معضلات بغرنجی کرده است.

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

غافلگیری قاچاقچیان در طرح «ظفر ۲»

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
پلیس پایتخت در طرح «ظفر ۲»، ۲۷۰ خرده فروش را به همراه ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح «ظفر ۲» گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵ تن مواد مخدر کشف کردیم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

استقرار جوی پایدار تا پایان هفته

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در دو روز آینده گفت: میزان این غلظت در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی نظیر تهران به بیش از ۱۵۰ درجه خواهد رسید که این شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.

نظرها

اخبار بیشتر