بسته خبری اربعین| افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
بسته خبری اربعین| افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه

بسته خبری اربعین| افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه

فارسخبرگزاری فارس |
برقراری امنیت کامل در مرزهای چهارگانه، افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه و تکیل شدن 80 درصد پارکینگ شهر مهران از اخبار بسته خبری اربعین امروز است.

به گزارش خبرگزاری فارس، برقراری امنیت کامل در مرزهای چهارگانه، افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه و تکیل شدن ۸۰ درصد پارکینگ شهر مهران از اخبار بسته خبری اربعین امروز است.

امنیت کامل برای تردد زائران در مرزهای چهارگانه برقرار است

سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی کشور گفت: امنیت کامل برای تردد زائران در مرزهای چهارگانه برقرار است و هیچ گونه مشکلی در تردد زائران وجود ندارد.

با طرف عراقی برای رفع مشکلات در کشور عراق رایزنی شده است.

بسته خبری اربعین| افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه - 5

موضوعی مبنی بر ناامنی مرزها گزارش نشده است. حتی مرزهای جنوب غرب و شرقی و شمال و شرق نیز برای ورود زائران به کشورمان فعال است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب | مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه

فرمانده انتظامی خوزستان اعلام کرد: تاکنون بیش از ۲۰۰ درصد افزایش تردد در هر دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌ایم.

در حال حاضر نیز تردد عادی و روان است.

بسته خبری اربعین| افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه - 11

شمارش معکوس برای تکمیل پارکینگ اربعین

شهردار مهران: ۱۰ درصد از ظرفیت پارکینگ ۶۳ هکتاری اربعین خالی است.

بسته خبری اربعین| افزایش ۲۰۰ درصدی تردد زائران از مرزهای شلمچه و چذابه - 14

۳۰ هزار خودرو در پارکینگ ۶۳ هکتاری اربعین پارک شده است و ظرفیت ۸۰ درصدی این پارکینگ تکمیل شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

غافلگیری قاچاقچیان در طرح «ظفر ۲»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پلیس پایتخت در طرح «ظفر ۲»، ۲۷۰ خرده فروش را به همراه ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح «ظفر ۲» گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵ تن مواد مخدر کشف کردیم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

اولین مرکز مین زدایی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۷۰ کشور در دنیا آلوده به مین هستند، افتتاح مرکز مین زدایی ضمن کمک به مناطق مرزی کشورمان، برای دیگر کشور‌ها هم مورد استفاده است.

فرصت‌ها و تهدید‌های شبکه‌های اجتماعی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
وقتی از حوزه گسترده و جذاب شبکه‌های اجتماعی حرف می‌زنیم؛ فرصت‌ها و تهدید‌ها برای همه کشور‌ها اهمیت پیدا می‌کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وقتی از حوزه گسترده و جذاب شبکه‌های اجتماعی حرف می‌زنیم فرصت‌ها و تهدید‌ها برای همه کشور‌ها اهمیت پیدا می‌کند که اگر ساده از کنار بعضی از آن‌ها عبور کنیم ممکن است آینده فرهنگی سختی در انتظار نسل‌های آینده باشد.

مداح ۲۵ میلیون تومانی نمی‌خواهیم/ تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
برای آشنایی با چند و، چون ماجرا و نحوه اعتراض این مدیر هیأت در قم، ابتدا فیلم، زیرا را تماشا کنید: برای بررسی جزییات قضیه و چرایی این اعتراض، سراغ سید مجید رضوی، مداح و مدیر هیأت انصارالمحسن قم رفتیم. تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت! وی با اشاره به اینکه کمپین تحریم مداحان میلیونی را ایجاد کردیم تا نهاد نظارتی مسئول به خودش بیاید، گفت: این نهاد نظارتی را امروز نه هیأتی‌ها و نه مردم نمی‌شناسند. مداحانی که برای مجلس خود پاکت طلب نمی‌کنندمدیر هیأت انصارالمحسن قم گفت: مرحوم کوثری زمانی که برای امام حسین (ع) می‌خواند پاکت طلب نمی‌کرد. این‌که افراد با چه لباس‌هایی حضور پیدا می‌کنند، چه رقم‌هایی می‌خواهند و یا چه اشعار و سبک‌هایی در مجالس می‌خوانند.

آلودگی هوای کلان شهر‌ها تا روز جمعه

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
آقای امیر سرکرده در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: امروز در اغلب نقاط کشور جوی آرام و پایدار خواهیم داشت که این به معنای افزایش انباشت آلاینده‌های جوی بر روی شهر‌های صنعتی و پرجمعیت مثل تهران، کرج، قزوین، اراک و تا حدی اصفهان است. وی افزود: فردا عصر پیش بینی می‌شود در مناطقی از استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بارندگی رخ دهد که شدت این بارندگی‌ها در روز جمعه خواهد بود. آقای سرکرده در ادامه گفت: همچنین از پنجشنبه عصر در نواحی جنوبی و جنوب غرب کشور در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و شمال استان فارس باید منتظر بارش باران باشیم که در روز‌های جمعه و شنبه هم ادامه می‌یابد. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: سامانه بارشی جدیدی از روز جمعه وارد کشور می‌شود و نواحی غربی و پس از آن نواحی مرکزی را در بر می‌گیرد. وی گفت: دمای هوای تهران نیز امروز در گرمترین زمان به ۱۸ درجه سانتی گراد می‌رسد.

ماجرای زنگ ورزش و هوای آلوده

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر