جام جهانی والیبال؛ ماساهیرو یاناگیدا، کاپیتان ژاپن: با روحیه خوبی به مصاف ایران، قدرت والیبال آسیا رفتیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
جام جهانی والیبال؛ ماساهیرو یاناگیدا، کاپیتان ژاپن: با روحیه خوبی به مصاف ایران، قدرت والیبال آسیا رفتیم

جام جهانی والیبال؛ ماساهیرو یاناگیدا، کاپیتان ژاپن: با روحیه خوبی به مصاف ایران، قدرت والیبال آسیا رفتیم

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
کاپیتان تیم والیبال ژاپن از پیروزی تیمش برابر ایران خوشحال است.

طرفداری- در چارچوب رقابت‌های جام جهانی والیبال، دو تیم ایران و ژاپن به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۱ ژاپن به پایان رسید.

به گزارش تسنیم؛ ماساهیرو یاناگیدا، کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن در مورد پیروزی ۳ بر یک یارانش مقابل ایران در جام جهانی ۲۰۱۹ اظهار داشت:

ما بعد از ۴ پیروزی متوالی به بازی با ایران آمدیم و با شرایط خوبی با این قدرت والیبال آسیا مواجه شدیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ژاپن ادامه داد:

ما در ست دوم، تمرکز خود را از دست دادیم ولی توانستیم بر سختی‌های که به وجود آمد، غلبه کنیم. حالا ما ۵ پیروزی متوالی داریم که یک رکورد جدید به حساب می‌آید. این رکورد به ما اعتماد به نفس زیادی می‌دهد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

وی گفت:

روز گذشته، تعداد زیادی از مردم ژاپن، تحت تاثیر طوفان قرار گرفتند. ما خیلی خوش شانس هستیم که توانستیم والیبال بازی کنیم. ما تیم ملی ژاپن هستیم و می‌خواهیم تا جایی که ممکن است مبارزه کنیم و به مردم آسیب دیده از طوفان، شجاعت و ایستادگی هدیه کنیم. امیدوارم در بازی‌های باقی مانده هم نتایج خوبی کسب کنیم و به حریفان بجنگیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو2 ساعت قبل
علیرضا جهانبخش به دلیل مسایل غیرفنی بازی در برایتون بازی نمی‌کند. علیرضا در شرایط بدای خوبی هم قرار داشت و می‌توانست امسال حداقل چند بازی برای برایتون انجام دهد ولی این اتفاق نیفتاد. با اینکه شایعاتی درباره جدایی علیرضا شنیده می‌شود ولی این بازیکن تصمیم گرفته در برایتون بماند و مبارزه کند. قرارداد او هم به قراردادی سفت و سخت است و بنابراین باشگاه انگلیسی نمی‌تواند به سادگی آن را فسخ کند. آنها اگر جهانبخش را کنار بگذارند باید غرامت سنگینی به این بازیکن پرداخت کنند.

همشهری TV | مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

همشهریهمشهری19 ساعت قبل

فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسی

الفالف15 ساعت قبل
فیلم/ سوپرگل بازیکن آسیایی به سبک مسیگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴ ۳۹۸۰۹۱۶۱۲۹سون هیونگ مین در ۱۲ ثانیه موفق شد در فاصله ۷۳ متری نسبت به دروازه برنلی ۶ بازیکن را جا بگذارد و سوپرگل بازی را به ثبت رساند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خصایص آرژانتینی‌ها از سرمربی پرسپولیس به بازیکنان این تیم تزریق شده است. به گزارش فوتبالی، آرژانتینیها اصولا انسانهاى سختکوش و پرانگیزه اى هستند که فوتبال را هم با شور خاصى بازى مى کنند. گابریل کالدرون با بازگشت به خصلت آرژانتینى خود این روحیه جنگندگى را در میدان سخت فولادشهر به تیمش تزریق کرد تا ثمره آن را بچشد. فراموش نکنید تیم او در صورت بردن بازى عقب افتاده هم امتیاز تیمى مى شود که این روزها تحسین همگان را برانگیخته است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومى فدراسیون گلف، مسابقات قهرمانى کشور وودبال در کرمان طى سه روز در بخش بانوان و آقایان برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: تیمی بانوان: اول کرماندوم تهرانسوم فارستیمی آقایان: اول کرماندوم سمنانسوم گلستانانفرادی آقایانمحمد کریمی از کرمانمرتضی دامغانی از کرمانعزیززاده از کرمانانفرادی بانواننسرین عبدالهی از کرمانفاطمه محمدی از قمام البنین شیخ حسینی از کرمانانتهای پیام/
روزنوروزنو1 روز قبل
اشرف حکیمی ۲۱ ساله در نظر دارد که با هبه عبوک بازیگر ۳۳ ساله اسپانیایی ازدواج کند. این بازیگر که سعی می‌کرد از پاسخ دادن به سوال خبرنگاران طفره برود، با لبخند جواب داد: «صحبت هایی داشته‌ایم …. صحبت هایی انجام شده و ببینیم چه می‌شود.» بعد از آن خبرنگاران از او پرسیدند که آیا به ازدواج با اشرف حکیمی پاسخ مثبت داده است که این بازیگر جواب داد: «همین طور است.» هبه عبوک که پدری لبنانی و مادری تونسی دارد در مادرید متولد شده و در فیلم‌های مختلف اسپانیایی بازی کرده است. او همچنین به خبرنگاران گفت که هنوز برنامه سفر تفریحی او در تعطیلات کریسمس قطعی نشده است و هنوز برنامه‌ای برای ان نچیده است.

نظرها

اخبار بیشتر