تصادف قطار با گله بی‌چوپان / ۴۷ راس گوسفند در جوین له شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

تصادف قطار با گله بی‌چوپان / ۴۷ راس گوسفند در جوین له شدند

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: 200 راس گوسفند که در شهرستان جوین رها شده بودند روی ریل قطار رفته و در برخورد با قاطر 47 راس تلف شدند.

به گزارش رکنا، خطر چرای گوسفندان در حاشیه جاده‌ها و ریل‌های راه‌آهن بر کسی پوشیده نیست. موضوعی که هشدارهای گوناگونی را نیز از سوی مسئولان به همراه داشته است، اما با این حال هنوز هم گاهی اخباری مبنی بر تصادف با احشام در استان رخ می‌دهد. در جدیدترین حادثه مشابه، یک رمپ قطار با یک گله گوسفند برخورد می‌کند و منجر به تلف شدن تعداد زیادی از گوسفند‌ها می‌شود.

این حادثه در حوالی شهرستان جوین رخ می‌دهد که منجر به توقف قطار می‌شود. با اعلام موضوع به پلیس، عوامل انتظامی شهرستان جوین برای بررسی موضوع و تشکیل پرونده اولیه در محل حاضر می‌شوند. اظهارات راننده قطار و برخی از خدمه نشان از آن داشت که این گله با ۲۰۰رأس گوسفند، بی‌چوپان به حال خود رها شده که این حادثه رخ داده است. بررسی‌های پلیسی نشان می‌دهد در این حادثه ۴۷گوسفند تلف شده‌اند. با تنظیم پرونده برای این تصادف، قطار به سمت مقصدش به حرکت درآمد و پرونده برای رسیدگی به مقام قضایی واگذار شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پیشرفت ۵۰ درصدی برخورد با پرونده‌های کلان اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در حاشیه نخستین همایش نقش امنیت اقتصادی به بحث مبارزه با قاچاق سازمان یافته اشاره کرد و افزود: پلیس امنیت اقتصادی از ابتدای امسال به طور رسمی کار خودش را شروع کرده و تاکنون نیز توفیقات خوبی در رسیدگی به پرونده‌های بزرگ و کوچک داشته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری ادامه داد: با حمایت دستگاه قضایی در بحث مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادی به صورت جدی، هوشمندانه و مقتدرانه به حرکت خود ادامه می‌دهیم. فرمانده ناجاگفت: در ورودی‌های کشور بویژه در حدود ۱۳ گمرگ کشور نیروی پلیس امنیت اقتصادی و پلیس گمرک مستقر است و طی ماه‌های آینده نیز بر تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیسردار اشتری با بیان اینکه اولویت ما برخورد با باند‌های سازمان یافته و بحث فساد اقتصادی است، گفت: البته این کار‌ها کفایت نمی‌کند و باید بیشتر از این حمایت شویم ضمن اینکه دستگاه‌های مختلف نیز از ظرفیت‌های خود برای مقابله با مفاسد اقتصادی به کمک ما بیایند. فرمانده ناجا درباره همکاری دستگاه‌های اقتصادی با پلیس امنیت اقتصادی نیز افزود: دستگاه‌های مربوطه تاکنون با پلیس امنیت اقتصادی همکاری کرده‌اند، اما توقع داریم بیشتر از این با ما همکاری و پلیس را در انجام وظایف خود یاری کنند.

فیلم دیده نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پلاسکو

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل

زنگنه: برای گازسوز کردن موتورسیکلت‌ها هم برنامه داریم

الفالف1 روز قبل

۳۶ راه خلاقانه برای پختن تخم مرغ

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

فیلم| ماجرای شهادت عضو سپاه در مانور ضدداعش

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در یک مانور ضدداعش در فرودگاه مهرآباد، یکی از افراد که لباسی شبیه داعشی‌ها بر تن کرده بود پس از سرپیچی از اخطارها، بر اثر شلیک نیروهای خودی به شهادت رسید. علی‌اکبر رائفی‌پور، تئوریسین اصول‌گرا مدعی شده که در یک مانور ضدداعش در فرودگاه مهرآباد که پس از حمله این گروه تروریستی به ساختمان مجلس صورت گرفت، یکی از افراد که لباسی شبیه داعشی‌ها بر تن کرده بود پس از سرپیچی از اخطارها، گلوله‌ای به سرش شلیک و شهید شد.

اولین گزارش لحظه به لحظه از سقوط هواپیمای اوکراین / زنده بودن مسافران تا زمان انفجار! + فیلم‌ها

رکنارکنا15 ساعت قبل
۲- خسارت به هواپیما: در این سانحه هواپیما بطور کلی از بین رفته است. ۵- اطلاعات پرسنلی خدمه پروازی: این پرواز دارای سه خلبان به‌عنوان (معلم خلبان، خلبان و کمک خلبان) و ۶ مهماندار بوده است. - با درخواست مسئول بررسی سانحه و هماهنگی مراجع ذیربط؛ گروه تخصصی ویژه‌ای تشکیل شده تا موارد غیر متعارف هوانوردی را بررسی نمایند. در این سانحه نمایندگانی از کشورهای اوکراین، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، کانادا برای دسترسی به اطلاعات بررسی سانحه معرفی شده‌اند و تاکنون کشور افغانستان نماینده‌ای معرفی نکرده است. تصویر متن کامل گزارش مقدماتی دوم بررسی سانحه را در اینجا دانلود کنید

نظرها

اخبار بیشتر