پل نگهدارنده تاسیسات خط انتقال گاز در رامسر تخریب شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. سیاسی

پل نگهدارنده تاسیسات خط انتقال گاز در رامسر تخریب شد

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
پل نگهدارنده تاسیسات خط انتقال گاز در رامسر تخریب شد - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - نوشهر - بارندگی دو روز گذشته در شهرستان رامسر، شب گذشته باعث تخریب یک دستگاه پل ارتباطی و نگهدارنده تاسیسات انتقال گاز و شکسته شدن پایه پل دیگر در شهر کتالم و ساداتشهر شد.

شهردار منطقه کتالم و ساداتشهر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن تایید این موضوع، اظهار داشت: این دو پل به منظور حفظ تاسیسات خط انتقال لوله گاز احداث شده بود که یکی از آنان که در خیابان ۲۲ بهمن شهر کتالم قرار دارد، کاملا تخریب شد.

مجتبی رضوانی افزود: پل دیگری که در خیابان ۱۵ خرداد ساداتشهر قرار دارد به علت شکستگی پایه‌ها احتمال تخریب آن وجود داشت که از تردد مردم از روی آن جلوگیری شده است.

وی گفت: خوشبختانه با تخریب این پل به تاسیسات و لوله‌های خط انتقال گاز آسیبی وارد نشده است.

شهردار کنالم و ساداتشهر میزان دقیق خسارت این دو پل را پس از کارشناسی کارشناسان ذیربط از جمله شرکت خط انتقال لوله گاز موکول کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

رضوانی مدعی شد که بی توجهی و عدم همراهی شرکت خط انتقال لوله گاز برای استحکام بخشی و دیواره سازی علت تخریب این دو پل بوده است.

شهر کتالم و ساداتشهر با جمعیت بیش از ۱۳ هزار نفر از توابع شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غرب مازندران قرار دارد

بر اساس گزارش هواشناسی، بیشترین میزان بارندگی در ۲۰ مهر ماه در ایستگاه‌های دینارسرا با ۱۹۰، گانکسر ۱۸۵، ماشاالله آباد ۱۷۷ و رامسر ۱۵۵ میلی متر بوده که بیشتر از ۱۰ درصد بارندگی سالانه ثبت شده در این ایستگاه‌ها است.

همچنین دبی آب رودخانه‌های صفارود - رامسر ۶۸ مترمکعب بر ثانیه، سیمرود گاورمک ۵ چالکرود مترمکعب بر ثانیه، گانگسر ۷۶ مترمکعب بر ثانید سرخرود - پلطان ۲۲ مترمکعب بر ثانیه، کاظمرود - ماشالله آباد ۳۹٫۵ مترمکعب بر ثانیه و مجموع ولمرود و چشمه کیله ۱۵۰ متر مکعب برثانیه اعلام شده که ۹۰ درصد آن مربوط به سرشاخه ولمرود است.

/۱۶۰۲/۹۹۲۲/۱۶۵۴

پل نگهدارنده تاسیسات خط انتقال گاز در رامسر تخریب شد - 16

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تحریم‌ها علیه ایران، تروریسم اقتصادی است

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
این کار درباره جلوگیری از دستیابی ایران به مواد غذایی هم مصداق دارد اما از خوش شانسی ماست که ایران کشوری بزرگ و قوی است. تحمیل تحریم‌ها علیه ایران بهترین مثال درباره تروریسم اقتصادی است. وی درباره اتهام ایران به صدور احکام اعدام گفت: ما در ایران مجازات اعدام داریم و این امر بر کسی پوشیده نیست. ۹۰ درصد احکام اعدام در ایران درباره جرائم مرتبط به مواد مخدر است در نتیجه مواد مخدر یکی از عوامل اساسی صدور حکم اعدام است. گفتم که ۹۰ درصد اعدام‌ها در ایران به دلیل مواد مخدر است.

به نام اعتراض اما به کام …

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دیروز نقاطی از تهران و برخی از شهرستان‌های آن محل تعدادی اجتماع مردمی بعد از تغییر قیمت بنزین بود، اما رفته رفته این اجتماعات نه دیگر رنگ و بوی بنزینی داشت و نه مردمی …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شب وقتی دخلش را شمرده، کرکره را پایین کشیده و به خانه رفته تصور نمی‌کرده است چند ساعت بعد مغازه را اینطور بی سر و سامان ببیند. به نام اعتراض، اما به کام آن‌ها که می‌خواهند آتش به جان زندگی مردم بیفتد.

زخمی شدن یک خبرنگار از ناحیه چشم توسط نظامیان رژیم صهیونیستی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رژیم صهیونیستی در جنایتی جدید، بیش از دویست هکتار از زمین‌های فلسطینیان را در الخلیل مصادره کرد. وقتی که صاحبان این زمین‌ها در آن حضور یافتند، در معرض حملات نظامیان صهیونیست قرار گرفتند. نظامیان صهیونیست با شلیک گاز اشک آور و گلوله، مانع از آن شدند که فلسطینیان به درختان زیتون خود برسند. یک خبرنگار هم که برای خبرگزاری محلی فلسطین کار می‌کرد هنگام تلاش برای فیلمبرداری از عملیات مصادره زمین‌ها و اخراج مردم از زمین‌ها به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، از ناحیه چشم چپ زخمی شد. + فیلمانتهای پیام/حمله نظامیان اسرائیلی به مردم فلسطین + فیلم
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس: خبرگزاری فارس۲ - فارغ از مصداق کنونی، هنوز ساز و کار مناسبی برای «بیان اعتراضات» در کشور وجود ندارد؛ گو این که اساسا چنین حقی به رسمیت شناخته نشده است! به عنوان مثال نوجوانانی که اساسا در ماجرای اعتراضات بنزینی نیستند و در عین حال، اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی آنهاست نیز درگیر نارضایتی می‌شوند. وانگهی مگر در یکی دو روز گذشته، وقایع اعتراضی چقدر پرحجم بودند که کل اینترنت کشور را این گونه مختل کردند؟! این واکنش سنگین، چنین تداعی می‌کند که اعتراضات بسیار گسترده‌تر و خطرناک‌تر از آنی هستند که واقعا هستند. سران قوا با پشتوانه کارشناسی یک تصمیم گرفتند و باید اجرا شود. "
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز17 ساعت قبل
زمان اتصال اینترنت نامعلوم استخبرگزاری ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: تصمیم برای قطع اینترنت توسط دستگاه‌های امنیتی گرفته شده است. ناامنی‌های اخیر موجب شده شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت بگیرد. وی قطع خطوط اینترنت تلفن همراه را در تمام اپراتورها همراه اول، ایرانسل و رایتل عنوان کرد و زمان اتصال اینترنت را نامعلوم دانست. البته در حالی گفته شده که رسانه‌ها محدودیت دسترسی به اینترنت ندارند که اینترنت دفتر رسانه‌هایی همچون «آفتاب‌نیوز» نیز همزمان با قطع اینترنت در سراسر کشور، قطع شده است. قطع دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی انتقادهایی را در پی داشته است.
الفالف17 ساعت قبل
مردم حق دارند خشمگین باشند چرا که در اجرای تصمیم بنزینی شبانه مثل دزدها عمل کرده. حتی ائمه جمعه می‌توانند تریبون را به میان معترضان ببرند و مسئولان شهر را دعوت کنند به حرف مردم گوش دهند. آنچه مسلم است، معترضان تریبون می‌خواهند. جلوی مسئولان، اعتراض کنند، حتما بهتر از این است که با سنگ و چوب جلوی عابر بانکها اعتراض کنند. به معترضان تریبون بدهید تا صف معترضان از اوباش جداشود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری13 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری13 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری13 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

پیگیر حمایت شهریه‌ای دولت از دانشجویان علمی کاربردی هستیم

ایسنا10 دقیقه قبل

آگین: بازیکنان تیم ملی بسکتبال با ویلچر مرد روز‌های سخت هستند

میزان‌آنلاین13 دقیقه قبل

افزایش پرداخت نقدی به مردم، خوب یا بد؟

الف17 دقیقه قبل

ویدیو؛ گل روز باشگاه منچستریونایتد - رایان گیگز به ساوتهمپتون (۱۹۹۵)

طرفداری20 دقیقه قبل

کاظمی: بانک‌ها تولید ملی ما را متوقف کردند

ایسنا22 دقیقه قبل

۱۱۰ ساله‌ها سلول‌های خاصی دارند

مشرق‌نیوز32 دقیقه قبل