تدبیر انصاریفرد برای تامین قسط دوم قراردادهای پرسپولیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
تدبیر انصاریفرد برای تامین قسط دوم قراردادهای پرسپولیس

تدبیر انصاریفرد برای تامین قسط دوم قراردادهای پرسپولیس

مهرخبرگزاری مهر |
باشگاه پرسپولیس در نظر دارد حامی مالی جدیدی را برای فراهم کردن هزینه های جاری این باشگاه انتخاب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاریفرد پس از حضور در پست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس از مشکلات مالی جدی این باشگاه برای پرداخت هزینه‌های جاری تیم خبر داد.

صحبت‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی مطرح شد که گفته می‌شود بخش قابل توجهی از بودجه باشگاه برای فصل جاری صرف تسویه حساب قراردادهای فصل گذشته بازیکنان شده است.

انصاریفرد نیز پس از حضور در باشگاه پرسپولیس موفق شد قسط اول قراردادهای اعضای تیم را ابتدای مهرماه پرداخت کند.

کمبود بودجه پرسپولیس سبب شده تا انصاریفرد و مشاوران جدید اقتصادی که برای خود در پرسپولیس آورده است راهکارهای جدید تامین منابع مالی را پیش بگیرند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

حامی مالی پرسپولیس که یکی از اپراتورهای تلفن همراه در کشور است تاکنون به تعهدات خود عمل کرده اما پرسپولیس قصد دارد اسپانسر دیگری را نیز به خدمت بگیرد تا بتواند قسط دوم قراردادهای فصل جاری اعضای تیم را تا پایان آبان ماه پرداخت کند.

بازگشت سامانه هواداری، قرارداد با شرکای تجاری برای تبلیغات محدود روی پیراهن تیم و دریافت حق باشگاه بابت حضور بازیکنان پرسپولیس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، راهکارهای پیش روی مدیران تیم است تا بتوانند مشکلات مالی جاری را برطرف کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو10 ساعت قبل
اغلب این پیام‌ها در حمایت از کارلوس کی‌روش و انتقاد شدید از عملکرد مارک ویلموتس بود. فوتبالی‌ها اعتقاد داشتند تیم ملی نه تنها شکست خورد بلکه اصلا خوب بازی نکرد و نتوانست در حد و اندازه‌های «تیم ملی» باشد. همین امر، نام کارلوس کی‌روش را دوباره در فوتبال ایران مطرح کرد. جالب اینکه آن‌ها می‌گفتند یکی از عوامل جدایی کی‌روش از تیم ملی، مصاحبه‌های برانکو بود. طرفداران کی‌روش می‌گویند برانکو باعث شد این مربی پرتغالی از ایران برود و طرفداران برانکو اعتقاد دارند کی‌روش خودش همه درگیری‌ها را شروع می‌کرد و به خاطر ناکامی در جام ملت‌های آسیا، از تیم ملی جدا شد.
ایلناایلنا1 روز قبل
برخلاف شایعات قرار نیست بازیکن دیگری از ذوب آهن کنار گذاشته شود. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن اصفهان که این روزها شرایط خاصی را پشت سر می‌گذارد، بعد از نتایج ضعیف هفته‌های اخیر و نشست هیات مدیره باشگاه با منصوریان دست‌خوش تغییراتی شد که ماحصل آن کنار گذاشتن ۲ بازیکن این تیم یعنی زبیر نیک‌نفس و محمدباقر صادقی بوده و از طرفی محمد صلصالی‌ هم به عنوان عضو جدید کادرفنی این تیم معرفی شد. در همین راستا اخباری مبنی بر کنار گذاشته شدن ۴ بازیکن دیگر ذوب آهن از سوی منصوریان در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد که گفته شده بود ابیبوی باکر، ماکالی کریسانتوس، مسعود ابراهیم‌زاده و وحید محمدزاده این نفرات هستند که کادرفنی آنها را مازاد اعلام کرده است. با این وجود طبق پیگیری‌های انجام شده مشخص شد این نفرات از تیم کنار گذاشته نشدند و فعلا فقط همان دو بازیکنی که پیشتر از سوی باشگاه اعلام شده بود کنار گذاشته شده‌اند و کادرفنی هم درخواستی برای جدایی بازیکن دیگری نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری6 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری6 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

راه اندازی اداره کل دامپزشکی در سواحل مکران الزامی است

مهر2 دقیقه قبل

ترس تیم قطری از رویارویی با استقلال

روزنو3 دقیقه قبل

دست‌کم ۳ کشته در جریان تیراندازی در مقابل فروشگاهی در آمریکا

تسنیم4 دقیقه قبل

دستگیری ۱۵ نفر از اعضای یک باند حرفه‌ای سرقت موتورسیکلت در سراوان

مهر6 دقیقه قبل

وزارت رفاه، هیچ پیامکی در خصوص یارانه ارسال نمی‌کند

الف8 دقیقه قبل

راهپیمایی خودجوش مردم زنجان در محکومیت اغتشاشات اخیر

مهر9 دقیقه قبل