اظهارات اخیر «اشکنازی» به مثابه اذعان به قدرت مقاومت در غزه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
اظهارات اخیر «اشکنازی» به مثابه اذعان به قدرت مقاومت در غزه است

اظهارات اخیر «اشکنازی» به مثابه اذعان به قدرت مقاومت در غزه است

مهرخبرگزاری مهر |
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد: اظهارات اخیر «اشکنازی» مبنی بر صرف نظر کردن مقامات تل آویو از ایده براندازی حماس، به مثابه اذعان به قدرت مقاومت در غزه است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که اظهارات «گابی اشکنازی» رئیس اسبق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی مبنی بر صرف نظر کردن مقامات سیاسی این رژیم از ایده براندازی حماس در غزه پس از تاکید ارتش بر ناتوانی در شکست مقاومت، اعترافی دیگر از سوی مقامات دشمن به قدرت و توان مقاومت است.

سخنگوی حماس در اظهاراتی مطبوعاتی تاکید کرد که صلابت مقاومت فلسطین و روحیه مبارزاتی مجاهدان مقاومت و وحدت آنان در میدان و حمایت همه جانبه ملت فلسطین از مقاومت، موجب شده تا غزه به یک چالش راهبردی برای ارتش رژیم صهیونیستی تبدیل شود.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

حازم قاسم افزود که عجز و ناتوانی ارتش رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت در غزه بیانگر درستی گزینه مقاومت و کارسازی آن در برهم زدن تمامی معادلات دشمن است و مقاومت تا برچیدن کامل اشغالگری از سرزمین فلسطین ادامه خواهد داشت.

قاسم تصریح کرد که حماس و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین به تقویت توان خود و مبارزه علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی تا تحقق اهداف ملت فلسطین در زمینه آزادی و بازگشت به سرزمین خود ادامه می‌دهند و پایان اشغال سرزمین و مقدسات فلسطین را مقاومت رقم خواهد زد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم لحظه برخورد راکتی از غزه به یک بزرگراه در مرکز فلسطین اشغالی

مهرمهر20 ساعت قبل

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا16 ساعت قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل

فیلم| شلیک پلیس هنگ‌کنگی از فاصله نزدیک به یک معترض

همشهریهمشهری1 روز قبل
این ویدئو افسر پلیس هنگکنگ را در حال تلاش برای مهار کردن یک معترض نشان می‌دهد، پیش از آن که از فاصله نزدیک به پشت یک معترض دیگر شلیک کند. این معترض روی زمین می‌افتد و افسر دو بار دیگر او به شلیک می‌کند. این ویدئو مربوط به تظاهرات روز دوشنبه ۲۰ آبان در هنگ‌کنگ است که معترضان در ساعات ازدحام بامدادی ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی را بند آوردند. فیلم به طور گسترده‌ای روی اینترنت منتشر شده است.

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

نظرها

اخبار بیشتر