رکب خوردن دزدان مسلح از مرد خرمشهری! / ترفندی جالبی بود!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. تکنولوژی

رکب خوردن دزدان مسلح از مرد خرمشهری! / ترفندی جالبی بود!

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: 2 سارق مسلح که قصد سرقت سمندی را داشتند با مقاومت صاحب خودرو ناکام ماندند.

رکب خوردن دزدان مسلح از مرد خرمشهری! / ترفندی جالبی بود! - 1

به گزارش رکنا، طی تماس تلفنی اهالی کوی شاه عباس خرمشهر در ساعت ۲۲:۱۰دقیقه سه شنبه گذشته مبنی بر اقدام به سرقت مسلحانه دراین منطقه خبر دادند.

بلافاصله مأمورین کلانتری ۱۲این شهرستان به محل اعزام شدند و مشاهده شد که پسرجوانی در محاصره اهالی کوی شاه عباس قرار گرفته در این رابطه مردی جوان که کارمند یکی از ادارات دولتی است بامراجعه به مأمورین اظهار داشت که در ساعت ۲۲:۰۰ برای انجام کاری بهمراه همسرش به منزل مادرزنش مراجعه کرده و خودش نیز درخودرو منتظر همسرش بوده که پس از ۱۰ ثانیه پسر جوانی با در دست داشتن سلاح وینچستر کوتاه معروف به (شورشی) وارد خودروام شد.

این سارق از من خواست تا بدون سر و صدا حرکت کنم و شخص دیگری که کلت به کمر داشت سوار بر موتورسیکلت آن طرف‌تر ایستاده بود.

وی گفت: از شخصی که در خودروام بود تقاضا کردم که اجازه دهد از خودرو پیاده شوم که وی مرا از خودرو پیاده کرد و پشت فرمان خودرو نشسته و قصد فرار با ماشینم را داشت و راننده موتورسیکلت که گمان می‌کرد خودرو را دوستش با موفقیت به سرقت برده از محل دور شد. در حالیکه من از در پشت سوار ماشین شده بودم و با سارق جوان درگیر شدم.

خیلی زود سارق را خلع سلاح کردم و به دلیل سرو صدای صورت گرفته همسایه‌ها و اهالی محل به داخل کوچه ریختند و کمکم کردند.

سارق جوان دستگیر شد و مأمورین او را به کلانتری ۱۲خرمشهر تحویل دادند.

خبری: اخبار مهم فناوری روز دنیا

متهم که۲۳ساله است و اهل منطقه جرم خیز سلیچ آبادان، در یک داستان سرای اعلام داشت که جلوی درب مغازه دایی اش در آبادان ایستاده بودم که یکی از دوستان خرمشهری باموتورسیکلتش به سمت وی آمده وبایکدیگر به خرمشهر آمدند.

وی در ادامه بازجویی هایش گفت در حال پرسه زنی در خیابان بودیم که یک خودروی سمند را مشاهده کردیم که یک زن و مرد جوانی سرنشینان آن خودرو بودند دوستم بدون آنکه به من چیزی بگوید خودرو زن و مرد جوان را تعقیب کرد سپس زمانیکه زن جوان از خودرو بیرون آمد و وارد یک خانه شد دوستم یک سلاح وینچستر شورشی ۶تیر را به من داد و با تهدید از من خواست تا سمند را با صاحبش بدزدم و گرنه با کلت کمری مرا می‌زند.

من نیز وارد خودرو شدم که راننده از من خواست تا با اوکاری نداشته باشم و من نیز دلم به حال وی سوخت و اجازه دادم از خودرو پیاده شود اما زمانی که خواستم با خودرو فرارکنم صاحب ماشین از پشت گلویم را گرفت و نزدیک بود خفه شوم و اهالی محل نیز آمدند و به ناچار خود را تسلیم کردم.

همدستم نیز از محل متواری شد که متهم با دستور بازپرس شعبه ۱دادسرای خرمشهر روانه زندان شد و تلاش برای دستگیری همدست متهم در حال پیگیری است.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
۶ کاری بیان می‌شود که باید به شدت از آن‌ها اجتناب نمود و در غیر اینصورتباید با هزینه‌های سرسام آوری مواجه شوید. نادیده گرفتن چراغ چک موتور: نادیده گرفتن چراغ روشن موتور می‌تواند خسارات بزرگی را به موتور وارد نموده و در نتیجه هزینه زیادی را متوجه صاحب خودرو خواهد کرد. چک کردن مرتب سطح مایعات و فیلترهای آن‌ها، یک سواری مطمئن را برای شما می‌تواند در پی داشته باشد. صرفنظر کردن از تایرها: تایرها و لاستیک‌ها باید به طور مرتب چک شده و میزان صافی و عمق عاج‌های آن بررسی شود. ذکر این نکته ضروری می‌نماید که شستشوی مرتب خودرو در شهرهای بزرگی همچون تهران که در معرض آلودگی‌های شدیدی قرار دارد، حائز اهمیت بیشتری است.
فارسفارس14 ساعت قبل
در شرایطی که بعد از برخی اعتراضات و ایجاد انسدادهای ترافیکی عصر و شب گذشته در تهران، صبح امروز شرایط در پایتخت به حالت کاملا عادی بازگشته، خدمات نقشه گوگل کماکان کل تهران را در وضعیت قفل شده نمایش می‌دهد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، کاربرانی که از طریق اپلیکیشن همراه گوگل مپس یا از طریق سایت اینترنتی آن به نشانی maps. google. com نقشه تهران را مشاهده می‌کنند، شاهد هستند که تقریبا بر روی تمامی خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر تهران، علامتی مشابه با علامت ورود ممنوع اضافه شده که به معنای انسداد کامل ترافیکی است. شبکه‌های اجتماعی و شرکت‌های فناوری مشهور در آمریکا بارها و بارها با دروغ پردازی، انتشار اخبار جعلی یا ارائه خدمات فنی ویژه به معترضان، همدستی خود با کاخ سفید، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی را اثبات کرده‌اند. این بار بعد از گذشت ده سال گوگل به کمک دیگر شرکت‌های فناوری آمریکایی آمده تا ضدیت خود با ایران را یک بار دیگر به اثبات برساند. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما‏، به نقل از خبرگزاری فرانسه، پلیس قبرس اعلام کرد، یک خودروی ون متعلق به یک صهیونیست را که مجهز به یک سیستم نظارت پیچیده است، توقیف کرد. به گفته پلیس، این خودرو قادر به جاسوسی از تأسیسات مخابراتی است. مجله فوربس در این خصوص نوشت، تجهیزات این خودرو که ۹ میلیون دلار ارزش دارد، می‌توانند دستگاه‌های الکترونیکی را تا شعاع ۵۰۰ متر تحت نظر داشته باشند و از تلفن‌ها جاسوسی و مکالمات تلفنی را شنود کنند. سخنگوی پلیس اسراییل مدعی شده است که پلیس قبرس همتای اسراییلی خود را در جریان این پرونده نگذاشته است. وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی نیز حاضر نشد توضیحی در این باره بدهد.
افکارنیوزافکارنیوز16 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشرحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت در برنامه نگاه یک تصریح کرد: ۴۴ کالای اساسی در کشور تولید و کنترل می‌شود تا با مشکل تامین و عرضه مواجه نشود. اخبار سیاسی- او ادامه داد: اگر اختلالی ساختاری در تامین کالایی به وجود آید برای آن واردات طراحی می‌شود اما جهت‌گیری وزارت صنعت افزایش واردات نیست. رحمانی تاکید کرد: مهمترین کار برای کنترل بازار اینست که جلوی دلال بازی گرفته شود. او افزود: صنعت خودرو همانند قطار در حال حرکتی است که ما همزمان آن را تعمیر می‌کنیم. اگر می‌توانستیم ۲ سال آن را تعطیل و نوسازی می‌کردیم اما خودرو صنعت پیشران در کشور است و نمی‌توان آن را تعطیل کرد.
زومیتزومیت8 ساعت قبل
طی ساعات گذشته اینترنت به‌صورت سراسری اختلال گسترده‌ای را در اپراتور‌های موبایل و اینترنتی تجربه کرده است. از روز گذشته شاهد مشکلات گسترده‌ای در اینترنت کشور هستیم. اختلالات در وهله‌ی اول از برخی مناطق آغاز شد و شب گذشته تقریبا در تمامی کشور دسترسی کاربران به اینترنت قطع شد. البته به‌گفته‌ی برخی رسانه‌ها اینترنت تا کمتر از ۲۴ ساعت دیگر مجدد متصل خواهد شد. با این حال هیچ نهاد رسمی در خصوص زمان حل اختلالات اینترنت کشور اظهار نظری نکرده است.
زومیتزومیت13 ساعت قبل
در ادامه، حقایقی جذاب درباره‌ی اسکلت انسان ارائه شده است. برخی افراد با تعداد استخوان بیشتری مثل ۱۳ جفت دنده یا تعداد بیشتری انگشت متولد می‌شوند. ارتفاع اسکلت انسان پیوسته در حال تغییر استسرعت رشد کودکان معمولا در اولین سال تولد بیشتر است و انسان از اواسط تا اواخر نوجوانی به‌اندازه‌ی انسان بالغ رشد می‌کند؛ اما با وجود توقف در رشد استخوان‌ها، ارتفاع استخوان به‌مرور زمان تغییر می‌کند. مغز استخوان صرفا پرکننده‌ی فضا نیستاستخوان‌های طویل ازجمله استخوان ران با مغز استخوان پر شده‌اند. کوچک‌ترین استخوان‌ها در گوش قرار دارندکوچک‌ترین استخوان‌ها در بدن انسان، استخوان چکشی و استخوان سندانی و استخوان رکابی هستند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

شکستی دیگر برای ترامپ؛ جمهوری‌خواهان انتخابات «لوئیزیانا» را هم باختند

فارس11 ساعت قبل

در دومین جلسه تحقیقات استیضاح ترامپ با حضور سفیر سابق آمریکا چه گذشت؟

فارس1 روز قبل

هدیه پسر مهدی هاشمی به مادر بازیگرش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

تعجب مهدی رحمتی از عیدی عجیب دولت به مردم

پارس نیوز1 روز قبل

اولین واکنش مجلس به گرانی بنزین / نگرانی بابت افزایش فشار به معیشت مردم

تجارت‌نیوز1 روز قبل

یارانه نقدی آبان و کمک معیشتی کی و چگونه پرداخت می‌شود؟

فردا نیوز1 روز قبل

مسی و پایان دادن به طلسم هفت ساله در بازی برزیل- آرژانتین

فوتبالی2 روز قبل

ویدا:۱۸سال پیش، خواستگارم به من تجاوز کرد/ کوروش: دروغ می‌گوید، چون الان وضعم خوب شده می‌خواهد اخاذی کند

خبرآنلاین1 روز قبل

واکنش بختیار رحمانی به افزایش قیمت بنزین: لطفا بس کنید

طرفداری1 روز قبل

جزئیات عملیات‌ آتش‌سوزی شب گذشته در کرج/ آسیب جزئی به یک آتش‌نشان

مهر9 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری12 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری13 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مجلس به‌طور جد پیگیر حقوق مردم در ماجرای افزایش قیمت بنزین است

فارس4 دقیقه قبل

نتایج یک بررسی جدید: در بسیاری موارد بیماری قلبی استنت گذاشتن لازم نیست

همشهری5 دقیقه قبل

چمنیان: مشکل، نبودن ویلموتس در ایران است/ شجاعی در لیگ برتر هم بازی نمی‌کند

تسنیم8 دقیقه قبل

تیم ملی روئینگ ایران در مسابقات کاپ آسیا شرکت می‌کند

فارس8 دقیقه قبل

۷ گل در هفت بازی اخیر برای تیم ملی و باشگاه برای رشفورد

وانانیوز9 دقیقه قبل

آغاز توزیع یارانه نقدی دوم

دنیای اقتصاد10 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

22 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1