بازار - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
وی ادامه داد: تاکنون ۱۶ درصد مردم از کارت سوخت خود برای سوختگیری استفاده می‌کنند که این رقم چندان خوشایند نیست و کاهش سهمیه جایگاه داران به ۲۰ لیتر به ازای هر بار سوخت گیری برای ترغیب مردم به استفاده از کارت سوخت شخصی است. به گفته وی؛ درخواست روزانه برای دریافت کارت سوخت المثتی به صورت روزانه انجام می‌شود. مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآروده‌های نفتی تصریح کرد: برای سهولت در استفاده مردم از کارت سوخت در ابتدا رمز کارت را بر مبنای ۴ رقم کارت ملی قرار دادیم تا مردم مشکلی در استفاده از کارت سوخت شخصی نداشته باشند. رضایی عنوان کرد: سوخت گیری با کارت سوخت شخصی این امکان را به مردم می‌دهد که با هر بار استفاده از کارت ۶۰ لیتر سوخت گیری کنند که این روش به شفاف سازی میزان مصرف کمک شایانی خواهد کرد. وی با هشدار نسبت به پیامک و صفحات جعلی در فضای مجازی ثبت نام برای کارت سوخت تاکید کرد: برای دریافت کارت سوخت و المثنی هیچ ثبت نام اینترنتی در بستر فضای مجازی سورت نمی‌گیرد و به پیام‌های ارسالی از سوی سودجویان توجهی نکنند.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
بانکهای ایرانی مطابق با استانداردهای روز بانکی درجهان دربدترین وضعیت قراردارند و بیشتر انها ورشکسته به حساب می‌آیند اما رییس بانک مرکزی تنها به نوشتن یادداشتهای اینستاگرامی یک طرفه مشغول است و خطر انفجار بانکی را نادیده می‌گیرد. تجربه ثابت کرده است که توجه به اهلیت متقاضیان مهم‌تر از دریافت وثایق بوده و در حال حاضر انواع وثایق نمی‌توانند منابع بانک‌ها را به موقع برگردانند. اکنون بمب ساعتی شده‌اند که زیر ساختمان اقتصاد ایران نصب شده و هر لحظه به سوی انفجار می‌روند. در مسیر خنثی کردن بمب ساعتی بانک‌ها چند راه وجود دارد که بهترین آنها کاهش هزینه‌ها، سپس افزایش درآمدها و پس از آن افزایش پوشش ریسک‌های انباشت شده است. دور شدن از جنگ قیمتی که می‌تواند شبکه بانکی را به بازی پانزی نزدیک کند، باز کردن یخ قطور دارایی بانک‌ها، ساماندهی بدهی دولت به بانک‌ها و … نیز در این مسیر قابل پیش‌بینی هستند.
وانانیوزوانانیوز13 ساعت قبل
در بازار روز خودر‌وهای خارجی، هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید +GLS با ۴۰ میلیون تومان افزایش به قیمت ۶۸۰ میلیون تومان رسید. به گزارش وانانیوز، اساس مشاهدات میدانی با توجه به روند افزایش قیمت خودروهای خارجی در کشور شاهد نوسانات جزئی در نرخ ماشین‌های وارداتی در بازار هستیم و امروز (۲۰ آبان ۹۸) در بازار آزاد قیمت خودروهای خارجی با ثبات نسبت به دیروز همراه است. طبق آخرین قیمت خودرو، رنو تندر پلاس اتوماتیک و سراتو نسبت به معاملات ۲۰ آبان ۹۸ با افزایش ۳ میلیون تومانی خرید و فروش شدند. شما می‌توانید جدیدترین قیمت خودرو را در جدول ذیل مشاهده کنید: قیمت روز خودرو‌های خارجی مدل خودرو قیمت (تومان) رنو کولئوس ۲۰۱۸ ۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰ رنو تلیسمان ۲۰۱۸ ۶۳۳,۰۰۰,۰۰۰ میتسوبیشی ASX فول ۲۰۱۸ ۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تویوتا CH-R تیپ لانچ ۲۰۱۸ ۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ (الفطیم) ۹۲۵,۰۰۰,۰۰۰ کیا اپتیما ۲۰۱۷ ۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ کیا سورنتو ۲۰۱۷ ۹۲۰,۰۰۰,۰۰۰ کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ ۶۷۵,۰۰۰,۰۰۰ هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید +GLS ۶۴۰,۰۰۰,۰۰۰ هیوندای النترا ۲۰۱۸ ۴۶۰,۰۰۰,۰۰۰ هیوندای سانتافه. ۶ رادار ۷۷۰,۰۰۰,۰۰۰ لکسوس NX۳۰۰ H هفت کلید ۲۰۱۷ ۱,۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ نیسان جوک (اسپورت) ۴۸۵,۰۰۰,۰۰۰انتهای پیام/
ایمناایمنا21 ساعت قبل
به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی اداره کل گمرک استان اصفهان، رسول کوهستانی پزوه اظهار کرد: در هفت ماهه امسال ۶۲۰ بسته ورودی به ارزش بالغ بر چهار میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال و همچنین سه هزار و ۶۸۷ بسته خروجی به ارزش ۵۱ میلیارد و ۷۸۸ میلیون ریال تشریفات گمرکی آنها در گمرک امانات پستی اصفهان انجام گرفته است. وی افزود: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از حیث ارزش ۱۱ درصد افزایش و از نظر تعداد ۲۳ درصد کاهش مجموع بسته ورودی و خروجی گمرک امانات پستی اصفهان بوده استمدیرکل گمرکات استان اصفهان در خصوص رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، تصریح کرد: روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته ماموران گمرک اصفهان در پست شاهین شهر و روزهای پنجشنبه در پست فولادشهر مستقر هستند. کوهستانی پزوه اضافه کرد: خدمات پستی مراسلات خارجی شهرستان کاشان نیز توسط ماموران گمرک کاشان یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌پذیرد و در صورت نیاز در روزهای دیگر هفته نیز نسبت به اعزام کارشناس گمرکی اقدام می‌شود. روابط عمومی اداره کل گمرک استان اصفهان همچنین اعلام کرد که با توجه به اعطای تفویض اختیار رئیس کل گمرک ایران به مدیرکل گمرکات استان اصفهان در صورت فراهم شدن شرایط و ضوابط در دفاتر پستی، از ظرفیت قانونی نیابت به پست برای انجام تشریفات گمرکی مرسولات و بسته‌های صادره استفاده خواهد شد.
ایبناایبنا1 ساعت قبل
به گزارش ایبنا از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه نوین، مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه نوین با حضور ۷۸٫۵۱ درصد از سهامداران در محل ساختمان مرکزی بیمه نوین برگزار و طی آن اساسنامه این شرکت مطابق اساسنامه نمونه بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار تغییر و تطبیق یافت. این مجمع با حضور حسین کریم‌خان زند، مدیرعامل بیمه نوین و سیدمحمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران و با انتخاب معصومه ملاصالحی به نمایندگی از بانک اقتصاد نوین به عنوان رییس مجمع، همایون باقری طاری نماینده شرکت توسعه صنایع بهشهر و حامد حسن پور نماینده شرکت کارگزاری اقتصاد نوین به عنوان ناظران مجمع، آرام رشیدی، معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین به عنوان دبیر مجمع، مجتبی عابدی نماینده سازمان بورس اوراق بهادار و سید حبیب الله نقیبی اصفهانی به عنوان نماینده بیمه مرکزی تشکیل شد و با تصویب اساسنامه جدید بر مبنای الزامات قانونی ارائه شده، پایان یافت.

نظرها

اخبار بیشتر