کریمیان: «آیتاکاریو» شانسی مقابل من برنده شد/ ۴۰ روز دیگر انتقام شکستم را می‌گیرم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. ورزشی
کریمیان: «آیتاکاریو» شانسی مقابل من برنده شد/ ۴۰ روز دیگر انتقام شکستم را می‌گیرم

کریمیان: «آیتاکاریو» شانسی مقابل من برنده شد/ ۴۰ روز دیگر انتقام شکستم را می‌گیرم

فارسخبرگزاری فارس |
سینا کریمیان دارنده اولین کمربند قهرمانی سازمان K1 گفت: نمی‌خواهم برای باختم بهانه و دلیل بیاورم، من بازی را باختم اما "آیتاکاریو" شانسی موفق به شکست من شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سینا کریمیان دارنده اولین کمربند قهرمانی سازمان K-1 است که موفق شده بهترین‌های این سازمان بخصوص تفنگدار ژاپنی را شکست دهد در دومین مبارزه خود علی رغم مبارزات جذابی که از خود به نمایش گذاشت مقابل "آیتاکاریو" افسر سابق ژاپنی شکست خورد. شکستی که شاید برای خیلی از رزمی کاران غیر قبال قبول بود. این دیدار در چارچوب این رقابت‌ها دوم شهریور ماه در شهر اوساکای ژاپن مقابل دیده گان 7800 تماشاچی برگزار شد و حالا طبق آخرین خبرها قرار است این دو فایتر 24 نوامبر در شهر بندری یوکوهاما دوباره به مصاف هم بروند. بلیط تماشای این دیدار از 300 دلار شروع می‌شود و حتی در برخی از گوشه‌های سالن بلیط ها به قیمت 75 دلار نیز به فروش خواهد رسید.

سینا کریمیان دارنده اولین کمربند قهرمانی سازمان K۱ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که دوم شهریورماه در شهر اوساکای ژاپن به مصاف «آیتاکاریو» ژاپنی رفتید و علی‌رغم اینکه در دو راند مبارزات بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتید، اما در راند سوم با ضربه‌ای که فایتر ژاپنی به شما زد، غافلگیر شدید و مبارزه را از دست دادید، نظر شما در مورد آن مبارزه چیست؟ گفت: به هر حال هر دیداری برد و باخت دارد، اما در بازی مقابل «آیتاکاریو» شاید بتوانم بگویم او شانسی برنده شد. به هر حال آن بازی برای من تمام شده است. در حال حاضر تمرینات بسیار خوبی را پیگیری می‌کنم و حتی مربیانم را تغییر داده‌ام و دیگر با مربیان تایلندی کار نمی‌کنم. در ژاپن مربیان ژاپنی خوبی داریم و با آنها فعالیتم را آغاز کرده‌ام و خوشبختانه شرایط تمریناتم به خوبی پیش می‌رود.

وی در پاسخ به این سؤال که گویا برای یک دیدار دیگر با افسر ژاپنی درخواست داده‌ای، که این درخواست مورد موافقت آیتاکاریو قرار گرفته و به زودی این مبارزه برگزار خواهد شد، گفت: همان روز که بازی تمام شد به مدیربرنامه‌هایم اعلام کردم سریع اعلام کنید که یک دیدار دیگر با آیتاکاریو داشته باشم. او در آن مقطع قبول نکرد، اما من اصرار کردم که این بازی باید صورت بگیرد. تا پایان سال میلادی سازمان کی‌وان دو بازی دیگر در شهر یوکوهاما و ناگویا دارد. قرار شد در شهر یوکوهاما با افسر ژاپنی در کمتر از چهل روز دیگر فایت داشته باشم.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

کریمیان: «آیتاکاریو» شانسی مقابل من برنده شد/ ۴۰ روز دیگر انتقام شکستم را می‌گیرم - 5

اولین کمربند قهرمانی سازمان K۱ در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاد که فایتر ژاپنی مجاب شد که دوباره با شما مبارزه کند، گفت: «آیتاکاریو» حالا به هر دلایلی که نمی‌دانم برای فایت مجدد قبول نمی‌کرد که یک دیدار دیگری با هم داشته باشیم، اما من پیشنهاد دادم این مبارزه برای بدست آوردن کمربند قهرمانی باشد و حالا «آیتاکاریو» از این پیشنهاد استقبال کرده و در کمتر از ۴۰ روز دیگر در شهر بندری یوکوهاما مبارزه خواهیم کرد.

کریمیان در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم برای باختم بهانه و دلیل بیاورم، من بازی را باختم و همان روز هم به او تبریک گفتم، اصلا هم به دنبال بهانه نیستم. اگر قرار باشد صحبت کنم، خیلی حرف‌ها هست که باید بگویم. خیلی مسائل رخ داده که باید در مورد آن حرف بزنم. به هر حال او روی یک ضربه شانسی موفق به شکست من شد. حالا آماده‌ام که دوباره یکبار دیگر با او مبارزه کنم. می‌خواهم او شکست دهم و جبران کنم، چون بازی روی کمربند قهرمانی است، باید از کمربند هم دفاع کنم. «آیتاکاریو» خیلی خوشحال است که قرار است دوباره با من بازی کند، اما برای من سخت است، هم باید انتقام بگیرم، هم اینکه از کمربند قهرمانی دفاع کنم.

کریمیان در واکنش به این سؤال که قطعا مبارزه با «آیتاکاریو» حتی از بازی اولین مبارزه‌ای که با تفنگدار ژاپنی داشتید برای شما مهمتر است، ‌ گفت: صددرصد این بازی برای من خیلی مهم است. همه تلاش را می‌کنم تا آنهایی که قلبا سینا کریمیان را دوست دارند پس از پیروزی من خوشحال شوند و آنهایی که از شکست من خوشحال می‌شوند با این پیروزی آنها را ناراحت خواهم کرد. به هر حال برخی‌ها هستند که بعد از شکست من در فضای مجازی رفتارهای زشتی از خود نشان دادند. اتفاقا پس از این اتفاقی که مقابل افسر ژاپنی برای من رخ داد، بیشتر در دنیای رزمی و در کشور ژاپن به شهرت رسیدم، هر جا که می‌روم ژاپنی‌ها از من استقبال می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، هفته ششم لیگ برتر بسکتبال با انجام ۵ مسابقه و دو بازی معوقه امروز برگزار شد. تیم پتروشیمی بندر امام (ره) با توجه به مخالفت اکسون تهران با تغییر میزبانی این هفته مجبور شد در تهران به جای بندر امام میزبان حریف خود باشد. تیم پتروشیمی محمدرضا اکبری کاپیتان خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. میثم میرزایی بازیکن پست ۵ پتروشیمی با ۲۹ امتیاز و ۵ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. مسابقه تیم‌های مس کرمان مقابل مهرام تهران و نفت آبادان مقابل آویژه صنعت مشهد به زمان دیگری موکول شد.

کیک بوکسینگ کاران در رینگ قهرمانی کشور

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ کیک بوکسینگ ترکیبی از ضربات رزمی است. ۵۳۰ ورزشکار در ۵ رده سنی مختلف در بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور حضور دارند.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، به همت سازمان ورزش سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) عصر پنجشنبه مراسم تجلیل از ۱۱ خانواده شهید ورزشکار بسیجی با حضور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، رئیس سازمان ورزش سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) و جمعی از پیشکسوتان ورزشی بسیج انجام شد. همچنین در این مراسم از محمود خسروی وفا دبیر کل کمیته بین المللی پارالمپیک نیز که از جانبازان جنگ تحمیلی است با اهدا لوحی تجلیل شد.
فوتبالیفوتبالی14 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- پرویز مظلومی درباره آخرین وضعیت استقلال و همچنین سالگرد مرحوم غلامحسین مظلومی صحبت کرد. به گزارش فوتبالی و به نقل از ایران ورزشی، سالگرد آقای گل سال‌های دور استقلال در سکوت کامل برگزار شد، درست مثل مراسم منصور پورحیدری (پدر استقلال). شما در کنار برادرتان برای استقلال بازی کردید و جزو معدود برادران فوتبالی بودید که در یک تیم حضور داشتید. شرایط طوری بود که من از تیم استقلال جدا شدم. غلامحسین در تیم استقلال شرایطش خوب بود و آقای گل شد ایشان قبل از علی دایی آقای گل بود و جزو بهترین مهاجمان ایران محسوب می‌شد.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رقابت‌های جام جهانی شمشیربازی کلاس آ، اسلحه سابر جوانان دوم و سوم آذر با حضور ۱۳ کشور به میزبانی تهران برگزار می‌شود. این رقابت‌ها همه ساله به میزبانی ایران برگزار می‌شود که برای آن امسال فدراسیون جهانی شمشیربازی «ریگو روبرتو» از کوبا را به عنوان ناظر مسابقات معرفی کرده است. همچنین «اسکارسیو جئورجیویس» نایب رئیس فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون شمشیربازی ایتالیا به عنوان مهمان ویژه در مسابقات جام جهانی جوانان تهران حضور دارد.
ورزش۳ورزش۳18 ساعت قبل
رقابت دو تیم باشگاهی الهلال و النصر در فوتبال عربستان شباهت زیادی به جدال استقلال و پرسپولیس دارد؛ به طوری که هواداران این تیم‌ها حاضر نیستند رقیبشان در فینال آسیا به پیروزی برسد. به گزارش «ورزش سه» در حالی که الهلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده چالش فوتبالی عربستان جدال هواداران دو رقیب بزرگ این کشور است. آخرین بار در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق مشابهی رخ داد. الهلال در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در زمین خودش با نتیجه یک بر صفر برابر اوراوا ردز به پیروزی رسید. هواداران النصر شاکی هستنداما عکس العمل‌های متفاوتی نسبت به این حرف‌های ماجد عبدالله و این موضوع که هواداران النصر چه نظری نسبت به حضور الهلال در فینال لیگ قهرمانان دارند، وجود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

جلسه انصاری‌فرد با کالدرون و پیروانی در اردوی پرسپولیس

ساعت ۲۴5 دقیقه قبل

آزار پسر نوجوان از سوی شوهرخاله شرور

خبر فوری12 دقیقه قبل

مطهری: ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد

الف12 دقیقه قبل

پارک‌های ملی چین

خشونت افسارگسیخته پلیس آمریکا که جان سیاهپوستان را می‎گیرد

میزان‌آنلاین13 دقیقه قبل