خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ

خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر

فارسخبرگزاری فارس |
زائرانی که در طول مسیر پیاده‌روی اربعین کوله پشتی و یا چرخ‌دستی و کالسکه آنها نیاز به تعمیر داشته باشد، می‌توانند به عمودهایی که شماره‌شان در این خبر آمده مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به عتبات عالیات، در کنار عمود ۲۰۹ و ۴۲۴ و ۵۱۶ مسیر نجف به کربلا تعدادی از خادمان زائران ابا عبدالله الحسین به صورت صلواتی کالسکه و چرخ‌های دستی آنها را تعمیر می‌کنند.

زائرانی که به تعمیر کالسکه و چرخ دستی نیاز دارند به عمود ۲۰۹ و ۴۲۴ و ۵۱۶ مراجعه کنند.

همچنین دوخت و دوز کوله پشتی و لباس به صورت صلواتی در غرفه‌هایی در کنار عمودهای ۲۹۹، ۳۰۰ و ۱۰۱ انجام می‌شود. بروبچه‌های این موکب، اهل شهرستان گراش از توابع لارستان در استان فارس هستند.

خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 3خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 5خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 6خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 7

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 9خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 10خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 11خدمات رایگان دوخت و دوز کوله‌پشتی و تعمیر چرخ‌دستی در مسیر اربعین+تصاویر - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز4 ساعت قبل
شبکه یک سیمافیلم سینمایی «ویلایی‌ها» به کارگردانی منیر قیدی، پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار، جمعه ۱ آذر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیمافیلم سینمایی «توستر کوچولوی قهرمان و سفر پرماجرا» به کارگردانی جری ریس، پنج‌شنبه ۳۰ آبان ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «دیده بان» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، جمعه ۱ آذر ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۱ آذر ماه ساعت ۱۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

ایجاد سامانه تحویل دارو در منزل به بیماران پروانه‌ای

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای دکتر سعید نمکی در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران افزود: آمریکایی‌ها نقل و انتقال پول و حتی تحویل دارو به ایران را ممنوع کرده‌اند و ما به سختی دارو تهیه می‌کنیم، اما تا این لحظه اجازه نداده‌ایم هیچ بیمار خاصی دچار کمبود دارو شود. وی ادامه داد: در مورد بیماران پروانه‌ای هم آمریکایی‌ها دارو‌های مورد نیاز آن‌ها را نفروخته‌اند و ما از مسیر‌های دیگری این دارو‌ها را تأمین کردیم. ایجاد سامانه تحویل دارو در منزل به بیماران پروانه‌ایوزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره آمار‌های باروری کل در کشور گفت: پیش از حضور بنده در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، آمار‌هایی در این باره منتشر شده بود و ما یک تیم را برای راستی آزمایی تعیین کردیم، پس از راستی آزمایی اعداد به دست آمده با آمار‌های قبلی تفاوت داشت و اکنون آمار‌های جدید به تأیید مرکز آمار ایران رسیده است. آقای دکتر نمکی افزود: این موضوع که در ۲۰ سال آینده ما به سمت منفی شدن جمعیت می‌رویم یک واقعیت اجتماعی است و برای همین اقداماتی را در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دنبال می‌کنیم، نظیر افزایش مراکز درمان ناباروری و تشویق زوج‌های بارور به فرزندآوری بیشتر و همینطور با هماهنگی سایر دستگاه‌ها تلاش می‌کنیم تا اضطراب ناشی از مشکلات اقتصادی را برای مردم کاهش دهیم.

همایش بین المللی زخم و ترمیم بافت

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
حسین توکلی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: کارت شرکت در آزمون داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی از دوشنبه ۲۷ آبان برای مشاهد و پرینت روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. وی گفت: همه داوطلبان برای شرکت در آزمون حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه (۲۹ آبان) مهلت دارند با مراجعه به سایت سنجش و وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای یا ثبت نامی از کارت خود یک نسخه پرینت بگیرند و مطابق اطلاعات مندرج در آن شامل زمان و محل برگزاری در جلسه آزمون شرکت کنند. وی با بیان اینکه برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت ورود به جلسه صادر شده است گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۴۱۴ هزار و ۶۳۴ داوطلب برای دریافت کارت آزمون و برگ راهنما اقدام کردند. سخنگوی سازمان سنجش افزود: به همه داوطلبان که هنوز برای دریافت کارت آزمون اقدام نکرده‌اند توصیه می‌کنیم سریع‌تر با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسخه‌ای کارت ورود به جلسه تهیه کنند، زیرا بدون این کارت اجازه حضور در جلسه آزمون را ندارند.
مازن آنلاینمازن آنلاین16 ساعت قبل
وضعیت مدارس مازندران مشتی نمونه کل کشور است، جایی که به گفته تنها یک سوم مدارس آن دارای کتابخانه هستند و همین تعداد کتابخانه هم زیر انبوه کتاب‌های فرسوده و نامناسب سن و سال دانش آموزان گم شده است. ** انبار کتاب‌های کهنهمسعود کریم نژاد دانش آموز دبیرستانی مدرسه‌ای در آمل در باره وضعیت کتابخانه مدرسه‌اش گفت: کتاب‌های موجود در کتابخانه مدرسه ما بیشترشان کهنه هستند و انگیزه کتابخوانی را در دانش آموزان از بین می‌برند. این دانش آموز گفت: لازمه کتابخوانی و دانش آموزان کتاب خوان، به روز رسانی کتابخانه‌ها با کتاب‌های جدید و موضوعات مدرن است که با سن، رشته تحصیلی و علایق دانش آموزان سازگار باشد. ** حیات خلوت مدیرانمسلم ابوذری معلم یکی از مدارس مازندران هم گفت: خرید سلیقه‌ای کتاب از سوی مدیران مدرسه در هر دوره مدیریت و تبدیل کتابخانه مدارس به محیطی شخصی از مهم‌ترین عوامل حال و روز ناخوش کنونی کتابخانه مدارس برای دانش آموزان است. بنا به اعلام آموزش و پرورش استان در حال حاضر تنها یکهزار و ۱۰۰ کتابخانه مدارس مازندران فعال است که به معنای نبود کتابخانه در ۷۵ درصد از مدارس استان است.
عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
ادبیات آقای روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی غیرقابل دفاع بوده و الفاظی را در برابر یکی از اعضا به کار برده است که به هیچ وجه قابل قبول نیست. عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از مشاجره لفظی حسن روحانی و حسن رحیم‌پور ازغدی در نشست شب گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بنزین خبر داد. سلیمی گفت: آقای رحیم‌پور از رئیس جمهور که رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی هم محسوب می‌شود، سؤال کرده است که با توجه به گران کردن بنزین از سوی دولت و ایجاد التهاب در کشور، رئیس جمهور کمی در این باره توضیح دهد. وی ادامه داد: پس از این اظهارنظر آقای رحیم‌پور و درخواست برای پاسخگویی رئیس‌جمهور، مباحث تندی مطرح می‌شود که بعد از جدل تند صورت گرفته، حسن روحانی جلسه این شورا را ترک کرد. سلیمی گفت: آقای روحانی گویا تصور کرده است که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگزاران و کارمندان دولت محسوب می‌شوند؛ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرهیختگان کشور محسوب می‌شوند نه گماشته آقای روحانی.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری13 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

نگاهی به فیلم «پادشاه» | آب توبه برای دودمان خونخوار

تسنیم2 دقیقه قبل

راه‌های درمان ریزش مو

اقتصاد آنلاین3 دقیقه قبل

کمالوند: اخلاق کی‌روش بیشتر به درد فوتبال ایران می‌خورد

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

کمالوند: اخلاق کی‌روش بیشتر به درد فوتبال ایران می‌خورد

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

بختیار: بروکراسی پیچیده یکی از عمده‌ترین مسائل بازدارنده برای تولید کنندگان است

ایسنا15 دقیقه قبل