اشتغال حدود ۲۰ هزار نفر در واحدهای تولیدی فرش ماشینی منطقه کاشان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اشتغال حدود ۲۰ هزار نفر در واحدهای تولیدی فرش ماشینی منطقه کاشان

اشتغال حدود ۲۰ هزار نفر در واحدهای تولیدی فرش ماشینی منطقه کاشان

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان - رئیس اتاق بازرگانی کاشان با اشاره به اشتغال ۲۰ هزار نفر در واحدهای تولیدی فرش ماشینی کاشان گفت: این واحدها ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰ میلیون متر مربع فرش در سال را دارا هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود تولایی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه منطقه کاشان رتبه اول کشور را به نسبت کارگران به جمعیت دارد، اظهار داشت: منطقه کاشان اقتصادی‌ترین و کارگریترین منطقه ایران است.

وی با اشاره به تلاش‌های فراوان صاحبان واحدهای تولیدی-صنعتی منطقه کاشان برای عدم تعظیلی واحدهای خود ابراز داشت: هر چند تحریم‌های استکبار جهانی، اقتصاد کشور را تهدید می‌کند اما با تلاش‌های صورت گرفته سعی شده است واحدهای تولیدی منطقه کاشان کمترین ضربه را متحمل شوند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان با بیان اینکه این چند سال اخیر از جمله پرکارترین زمان‌های فعالیت این اتاق بوده است، تصریح کرد: سعی کرده‌ایم با پیگیری مسائل مختلف و مشکلات واحدهای تولیدی-صنعتی کاشان زمینه مناسبی را برای فعالیت‌های آنها مهیا کنیم.

ضرورت به روز رسانی دستگاه‌ها و تجهیزات واحدهای تولیدی-صنعتی تولید فرش

وی لزوم به روز رسانی تجهیزات، دستگاه‌ها و امکانات واحدهای تولیدی-صنعتی کاشان را جز ضرورت‌های این واحدها دانست و تصریح کرد: در زمینه موارد آموزشی هم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان با برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد برای صنعتگران، بازرگانان و علاقمندان و با تدریس بهترین اساتید ملی در حوزه‌های مختلف زمینه به روز رسانی اطلاعات شرکت کنندگان در این دوره‌ها را فراهم آورد.

منطقه کاشان حدود یک هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی فرش ماشینی دارد

تولایی از حدود یک هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی فرش ماشینی در منطقه کاشان خبر داد و تاکید کرد: این واحدهای تولیدی ظرفیت بیش از ۱۰۰ میلیون متر مربع تولید فرش را در طول سال را دارند.

اشتغال حدود ۲۰هزار نفر در واحدهای تولیدی فرش ماشینی منطقه کاشان

وی با بیان اینکه حدود ۲۰هزار نفر در واحدهای تولید فرش ماشینی منطقه کاشان اشتغال دارند، ابراز داشت: بخش عمده‌ای از تولیدات این واحدها علاوه بر مصرف داخلی به کشورهای خارجی هم صادر می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان با بیان اینکه تولید برخی واحدها به دلیل شرایط مختلف تولید کاهش یافته است، اضافه کرد: با وجود تمام مشکلات پیش روی صنعتگران و با توجه به کاهش تولید، سعی شده است که این واحدها تعطیل نشود.

بروکراسی اداری علت اصلی تاخیر در ساخت محل دائمی نمایشگاه‌های کاشان

وی با اشاره به روند طولانی اداری برای احداث محل دائمی نمایشگاه‌های کاشان افزود: علت اصلی این تاخیر، بروکراسیهای اداری طولانی در استان اصفهان و کاشان و همچنین عدم هماهنگی ادارات و نهادهای مربوط بوده است.

تولایی از اختصاص ۱۵ هکتار زمین برای ساخت محل دائمی نمایشگاه‌های کاشان خبر داد و تصریح کرد: این زمین با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال خریداری شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حمایت معیشتی با سهمیه بندی بنزین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ موضوع سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، همچنین توزیع درآمد حاصل از آن بین خانوار‌ها یکی از موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که در آن اعضا تاکید کردند که منابع حاصل از این طرح باید به درستی بین خانوار‌ها توزیع شود. از اهدافی که برای سهمیه بندی بنزین شمرده می‌شود می‌توان به عدالت اجتماعی، مبارزه با قاچاق سوخت، کاهش رانت، مقاوم سازی اقتصاد و مدیریت مصرف اشاره کرد. پیش بینی می‌شود از محل سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، سالانه حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل شود، درآمدی که قرار است برای هدفمند کردن یارانه سوخت ۶۰ میلیون نفر بازتوزیع شود.

عکس/ خرابکاری اغتشاش‌گران در تهران

26+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

به نام اعتراض اما به کام …

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دیروز نقاطی از تهران و برخی از شهرستان‌های آن محل تعدادی اجتماع مردمی بعد از تغییر قیمت بنزین بود، اما رفته رفته این اجتماعات نه دیگر رنگ و بوی بنزینی داشت و نه مردمی …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شب وقتی دخلش را شمرده، کرکره را پایین کشیده و به خانه رفته تصور نمی‌کرده است چند ساعت بعد مغازه را اینطور بی سر و سامان ببیند. به نام اعتراض، اما به کام آن‌ها که می‌خواهند آتش به جان زندگی مردم بیفتد.

زخمی شدن یک خبرنگار از ناحیه چشم توسط نظامیان رژیم صهیونیستی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رژیم صهیونیستی در جنایتی جدید، بیش از دویست هکتار از زمین‌های فلسطینیان را در الخلیل مصادره کرد. وقتی که صاحبان این زمین‌ها در آن حضور یافتند، در معرض حملات نظامیان صهیونیست قرار گرفتند. نظامیان صهیونیست با شلیک گاز اشک آور و گلوله، مانع از آن شدند که فلسطینیان به درختان زیتون خود برسند. یک خبرنگار هم که برای خبرگزاری محلی فلسطین کار می‌کرد هنگام تلاش برای فیلمبرداری از عملیات مصادره زمین‌ها و اخراج مردم از زمین‌ها به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، از ناحیه چشم چپ زخمی شد. + فیلمانتهای پیام/حمله نظامیان اسرائیلی به مردم فلسطین + فیلم
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس: خبرگزاری فارس۲ - فارغ از مصداق کنونی، هنوز ساز و کار مناسبی برای «بیان اعتراضات» در کشور وجود ندارد؛ گو این که اساسا چنین حقی به رسمیت شناخته نشده است! به عنوان مثال نوجوانانی که اساسا در ماجرای اعتراضات بنزینی نیستند و در عین حال، اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی آنهاست نیز درگیر نارضایتی می‌شوند. وانگهی مگر در یکی دو روز گذشته، وقایع اعتراضی چقدر پرحجم بودند که کل اینترنت کشور را این گونه مختل کردند؟! این واکنش سنگین، چنین تداعی می‌کند که اعتراضات بسیار گسترده‌تر و خطرناک‌تر از آنی هستند که واقعا هستند. سران قوا با پشتوانه کارشناسی یک تصمیم گرفتند و باید اجرا شود. "
فارسفارس1 روز قبل
در شرایطی که بعد از برخی اعتراضات و ایجاد انسدادهای ترافیکی عصر و شب گذشته در تهران، صبح امروز شرایط در پایتخت به حالت کاملا عادی بازگشته، خدمات نقشه گوگل کماکان کل تهران را در وضعیت قفل شده نمایش می‌دهد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، کاربرانی که از طریق اپلیکیشن همراه گوگل مپس یا از طریق سایت اینترنتی آن به نشانی maps. google. com نقشه تهران را مشاهده می‌کنند، شاهد هستند که تقریبا بر روی تمامی خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر تهران، علامتی مشابه با علامت ورود ممنوع اضافه شده که به معنای انسداد کامل ترافیکی است. شبکه‌های اجتماعی و شرکت‌های فناوری مشهور در آمریکا بارها و بارها با دروغ پردازی، انتشار اخبار جعلی یا ارائه خدمات فنی ویژه به معترضان، همدستی خود با کاخ سفید، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی را اثبات کرده‌اند. این بار بعد از گذشت ده سال گوگل به کمک دیگر شرکت‌های فناوری آمریکایی آمده تا ضدیت خود با ایران را یک بار دیگر به اثبات برساند. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری5 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری6 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مردم تخلفات مربوط به گرانفروشی را اطلاع دهند

مهر7 دقیقه قبل

تخریب دولت به چه قیمتی؟

ایمنا7 دقیقه قبل

هدف تازه بیمه مرکزی؛ تبدیل اوراق بیمه‌ای به اوراق بهادار

بازار سرمایه ایران8 دقیقه قبل

انصارالله یمن دو کشتی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی را توقیف کرد +نقشه

مشرق‌نیوز9 دقیقه قبل

حمله ستاره برزیلی به تیم ملی آرژانتین

مشرق‌نیوز9 دقیقه قبل

زمان واریز حقوق آبان بازنشستگان کشوری اعلام شد

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل