تغییرات دیروز شاخص کل بورس تهران - ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دنیای اقتصاد
  4. اقتصادی

در ادامه بخوانید

چقدر از اموال بابک زنجانی مصادره شد؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

زنگ خطر مصرف بی رویه سوخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

۲۶ آبان، همایش فعالان اقتصادی کارآفرینان

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، رئیس سازمان ملی کارآفرینی در نشست خبری گفت: همایش فعالان اقتصادی کارآفرینان و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان ۲۶ آبان در اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود. حسین سلاح ورزی افزود: این همایش همزمان با آغاز هفته جهانی کار آفرینی و با حضور معاون علمی فناوری رئیس جمهور نمایندگانی از قوه قضاییه و مقننه برگزار خواهد شد و در نشست‌های تخصصی هم موانع ومشکلات شرکت دانش بنیان بررسی می‌شود. وی گفت: درتلاشیم تا با حضور فعالان اقتصادی، کارآفرینان وشرکت‌های دانش بنیان، یک هم افزایی میان آن‌ها ایجاد کرده و راه را برای همکاری‌های بیشتر تسهیل کنیم. سلاح ورزی تاکید کرد: بدون تردید فعالیت شرکت‌های دانش بنیان یک کار آفرینی موثر و همچنین اجرای عملی بخش قابل توجهی از اقتصاد مقاومتی است بنابراین فاصله میان فعالان اقتصادی، کارآفرینان شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها باید نسبت به همدیگر کمتر شود تا خروجی محسوس داشته باشد.
فارسفارس3 ساعت قبل
سفیر ایران در دیدار با نخست وزیر گرجستان بر رفع مشکلات ایجاد شده برای اتباع ایرانی به ویژه سرمایه گذاران در این کشور و انعقاد موافقتنامه انتقال محکومان بین ۲ کشور تأکید کرد. به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، سید جواد قوام شهیدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان با «گئورگی گاخاریا» نخست وزیر گرجستان دیدار و گفتگو کرد. سفیر ایران همچنین خواستار تسریع در عقد موافقتنامه‌های پایه قضایی به ویژه موافقتنامه انتقال محکومان شد تا زندانیان دو طرف هر چه سریعتر به کشور خود منتقل شوند. قوام شهیدی همچنین برای همکاری با گرجستان در حوزه‌های انرژی، حمل و نقل و خدمات فنی و مهندسی اعلام آمادگی کرد. نخست وزیر گرجستان حفظ تعادل و تسهیل در روابط دیرینه دو کشور را علیرغم تنش‌های بین المللی حائز اهمیت برشمرد.

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.
فارسفارس11 ساعت قبل
رئیس شورای اجرایی حزب‌الله اعلام کرد تمام سیاست‌های آمریکا علیه ایران از چهل سال پیش تاکنون شکست خورده و تحریم و جنگ نرم، ذره‌ای موجب عقب‌نشینی ایران نشده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله اعلام کرد، آمریکا پشت سر هم متحمل شکست می‌شود، «جنگ نرم» آخرین تلاش‌های آمریکاست و همچنان به این جنگ علیه ایران و محور مقاومت ادامه خواهد داد. دوم: جنگ نرم. رئیس شورای اجرایی حزب­‌الله تأکید کرد، شکست آمریکا در سیاست تحمیل تحریم آغاز شده است و این تحریم‌ها به اندازه سرانگشتی باعث عقب­‌نشینی ایران نشده است، در این شرایط آمریکا فقط یک گزینه به نام جنگ نرم دارد. در همین ارتباط، هفته گذشته «مکس بلومنتال» نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی اعلام کرد، واشنتگتن تلاش کرد بر تظاهرات لبنان تأثیر بگذارد اما شکست خورد (جزئیات بیشتر).

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها