تیراندازی صهیونیست‌ها به جوان فلسطینی به اتهام تلاش برای عملیات
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
تیراندازی صهیونیست‌ها به جوان فلسطینی به اتهام تلاش برای عملیات

تیراندازی صهیونیست‌ها به جوان فلسطینی به اتهام تلاش برای عملیات

فارسخبرگزاری فارس |
نظامیان رژیم صهیونیستی با تیراندازی به سمت یک جوان فلسطینی به دلیل توهم احتمال اجرای عملیات استشهادی، او را به شدت مجروح کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز (پنجشنبه) به سمت یک جوان ۲۰ ساله فلسطینی در نزدیکی اردوگاه «الامعری» در رام‌الله تیراندازی کردند.

به نوشته خبرگزاری فلسطینی «معا»، رژیم صهیونیستی مدعی شده این جوان تلاش کرده با خودروی خود عملیات مقاومتی انجام دهد و پس از پیاده شدن از خودرو با سلاح سرد به سمت نظامیان صهیونیستی آمده است.

جوان مذکور که بر اثر شلیک گلوله صهیونیست‌ها مجروح شده و حال وخیمی دارد به بیمارستان «هداسا» منتقل شده است.

این اتفاق در زمان یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه الامعری برای بازداشت دو جوان دیگر رخ داد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

در همین ارتباط، اول شهریورماه امسال (۱۳۹۸) بر اثر انفجار یک بمب‌ دست‌ساز در شهرک صهیونیستی «دولیب» واقع در غرب رام‌الله، یک صهیونیست کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

رژیم صهیونیستی مجریان عملیات رام‌الله را که حدود یک ماه پیش انجام شد، بازداشت و سرتیم این گروه را تا حدی شکنجه کرد که با شکستگی‌های بسیار و بی‌هوش به بیمارستان منتقل شد (جزئیات بیشتر).

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

سامانه ثبت اموال مقامات و مسئولان در بهارستان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این ستاد به نمایندگان کد «ثنا» ارائه می‌کند؛ کدی که با استفاده از آن، نمایندگان اموال و دارایی‌های خود را در سامانه ثبت می‌کنند. بر اساس اصل ۱۴۲ قانون اساسی اموال و دارایی‌های مسئولان و مقامات نظام، قبل و بعد از مسئولیت از سوی قوه قضائیه رسیدگی شود تا برخلاف حق افزایش نیابد.

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل

فیلم| شلیک پلیس هنگ‌کنگی از فاصله نزدیک به یک معترض

همشهریهمشهری1 روز قبل
این ویدئو افسر پلیس هنگکنگ را در حال تلاش برای مهار کردن یک معترض نشان می‌دهد، پیش از آن که از فاصله نزدیک به پشت یک معترض دیگر شلیک کند. این معترض روی زمین می‌افتد و افسر دو بار دیگر او به شلیک می‌کند. این ویدئو مربوط به تظاهرات روز دوشنبه ۲۰ آبان در هنگ‌کنگ است که معترضان در ساعات ازدحام بامدادی ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی را بند آوردند. فیلم به طور گسترده‌ای روی اینترنت منتشر شده است.
الفالف1 روز قبل
گروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۰۱۳۹دو واکنش نسبت به سخنان دیروز روحانیسخنان روحانی در یزد درباره مفاسد اقتصادی با واکنش عموما منفی سیاستمداران روبه‌رو شد. نکته دیگر این است که رییس‌جمهوری یک خطیب عادی نیست، بلکه رییس دولت و رییس‌جمهوری قانونی کشور است. پس از این اتفاق ذوالنوری در مصاحبه‌ای با اعتمادآنلاین از این اقدام خود دفاع کرد و سخنان عجیبی بیان کرد. مقایسه روحانی با بنی‌صدر و ادعای تقابل روحانی با رهبری در حقیقت بازی در زمین دشمنان این کشور و مخالف نقشه رهبری درباره دولت است. نقشه رهبری، ادامه کار روحانی و دولتش تا پایان دوره قانونی است و این اقدامات با هدف تخریب حداکثری دولت و روحانی است.

نظرها

اخبار بیشتر