سالن شماره ۲ سینما سپهر ساری آغاز به کار کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
سالن شماره ۲ سینما سپهر ساری آغاز به کار کرد

سالن شماره ۲ سینما سپهر ساری آغاز به کار کرد

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مدیر امور سینمایی حوزه هنری مازندران سینما سپهر ساری گفت: سالن فوقانی سینما به همت موسسه «بهمن سبز حوزه هنری» بازسازی شده است و از تاریخ ۲۴ مهر ماه رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، سیدعلی سیدپور گلنشینی با اعلام این خبر گفت: سالن دوم سینما «سپهر» ساری که در طبقه فوقانی واقع است به طور کامل بازسازی شد، این سالن به ۶۲ صندلی، سیستم دیجیتال و لیزر مجهز شده است.

وی تصریح کرد: سالن اصلی سینما سپهر ساری هزار نفر ظرفیت دارد که جزء دومین سینمای هزار صندلی حوزه هنری این شهرستان محسوب می‌شود، این سالن در سال ۸۵ بازسازی شد و قرار است بزودی به همت موسسه «بهمن سبز» به دو سالن مجزا تبدیل شود.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری مازندران سینما سپهر ساری خاطرنشان کرد: همه‌ ما در مقابل فضای فرهنگی پیرامونی خود حساس و مسئول هستیم و سینما به‌عنوان یکی از مظاهر فرهنگی و از ابزارهای مؤثر هنری بوده که حمایت آن یک الزام همگانی‌ است.

سیدپور گلنشینی گفت: رجوع انبوه مخاطبان علاقمند از شهرهای قائمشهر، کیاسر، زیرآب، سوادکوه، نکا، جویبار و شهرستان سیمرغ به سینما سپهر و همچنین رغبت اهالی فرهنگ دوست و حامی هنر هفتم شهرستان ساری به سینما دلیلی برای افزایش و توسعه سالن‌های نمایش سینما است.

وی ادامه داد: موسسه «بهمن سبز» تلاش مجدانه‌ای در امر افزایش سرانه سینما در کشور دارد چراکه سینما درگاهی مهم در اشاعه آیین و فرهنگ یک ملت است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری مازندران سینما سپهر ساری یادآور شد: تلاش ما برای تحقق اهدافمان در موسسه بهمن سبز برای بازسازی و ساخت سالن‌های تازه با وجود مشکلات اقتصادی همچنان ادامه دارد، سینماهای این موسسه با این بازسازی‌ها و نوسازی‌ها کیفیت بهتری از خدمات را به علاقه‌مندان سینما عرضه می‌کنند.

سیدپور گلنشینی در پایان با تشکر از همراهی مخاطبان خود از آغاز بهره‌برداری دومین سالن سینما سپهر سازی از تاریخ ۲۴ مهر ماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، گفتنی‌ست سینما سپهر ساری در استقبال مخاطب و فروش جزء ۵ سینمای برتر حوزه هنری در سطح کشور است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زنگ خطر مصرف بی رویه سوخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم/ حمله سارقان دیوانه به خودروی پلیس زن!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
چهار سارق در ولز که سوار بر خودرو در حال فرار بودند به خودروی یک پلیس زن حمله کردند. پلیس اعلام کرده است هر چهار سارق را دستگیر کرده و از این مامور زن تقدیر به عمل آورده است.

چقدر از اموال بابک زنجانی مصادره شد؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

فیلم | درگیری عجیب در استادیوم سردار جنگل رشت | تماشاگران حمله کردند

همشهریهمشهری1 روز قبل

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

مکانیک‌هایی با ناخن‌های فرنچ شده | ویدئوی حرف‌های کیانا و نیلوفر را ببینید

همشهریهمشهری1 روز قبل
علی آقا صاحبکار آنهاست؛ صاحبکار کیانا یاراحمدی و نیلوفر فرهمند، شاگردان مکانیکی. اعضای خانواده‌ام نزدیک ۱۵سال است که ماشین‌هایشان را پیش علی آقا می‌آورند و به او اطمینان داشتم. ما هم سعی می‌کردیم در مغازه علی آقا باشیم و جای دیگری نرویم. علی آقا را کیانا به من معرفی کرده بود. از وقتی شما آمده‌اید مشتری‌های علی آقا بیشتر شده یا کمتر؟ کیانا: علی آقا خیلی مشتری دارد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها