اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. اجتماعی
اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل

اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل

الفخبرگزاری الف |
اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل در حال برگزاری است. موضوع اصلی مورد بررسی در این اجلاس "محافظت از مردم در دنیای درحال تغییر" است و در جلسات تخصصی که در دوره برگزاری اجلاس تشکیل می‌شود؛ تأثیر تحولات سریع تکنولوژیکی، جمعیتی و اقتصادی بر خدمات سازمان‌های تأمین اجتماعی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این اجلاس، سی و سومین مجمع عمومی اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی (ISSA)، سی و هشتمین جلسه شورای ایسا و همچنین انتخابات رئیس و اعضای کمیسیون‌های این نهاد بین المللی برگزار می‌شود.

دکتر مصطفی سالاری روز پنج‌شنبه در این اجلاس و جلسه تخصصی «پوشش فراگیر تأمین اجتماعی برای جوامع رو به تحول» سخنرانی خواهد داشت.

این اجلاس بزرگترین و مهمترین رویداد بین المللی در حوزه تأمین اجتماعی است که با مشارکت نمایندگان نهادهای ارائه دهنده خدمات بیمه اجتماعی از جمله وزیران، مدیران عامل و مدیران ارشد از بیش از ۱۵۰ کشور جهان برگزار می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی وابسته به سازمان بین المللی کار و سازمان ملل متحد است که ۲۰۰ سازمان تأمین اجتماعی از کشورهای مختلف عضو این اتحادیه هستند. سازمان تأمین اجتماعی یکی از اعضای فعال و اثرگذار اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی و عضو هیأت رئیسه این اتحادیه است.

حضور فعال و موثر نمایندگان کشورمان در این اتحادیه بین المللی نشان دهنده اهمیت و جایگاه بالای ایران در منطقه و جهان است. این اجلاس بین‌المللی همچنین فرصتی برای همفکری و تبادل تجربیات با نمایندگان سازمان‌های ارائه دهنده خدمات بیمه اجتماعی در سایر کشورها محسوب می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، قاسم حبیب زاده در شبکه رادیویی گفتگو گفت: یکی از ترفند‌های دشمن در حوزه جنگ روانی، تحریف و دروغ نشان دادن واقعیت هاست. وی افزود: امپراتوری رسانه‌ای شیطانی دشمن در تلاش است تا افکار و اذهان نسل جوان و نسل سوم و چهارم انقلاب را نسبت به سابقه و تاریخ انقلاب منحرف کند. معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد: یکی از مهم‌ترین راهکار‌ها برای انتقال کار‌ها و و برکت‌های بسیج در این خصوص به نسل جوان و نسل آتی، تبیین سابقه عملکردی و نقش‌های دوران انقلاب اسلامی است. این مقام مسئول گفت: دشمن در حوزه سیاسی درصدد است تا نظام سیاسی ایران را ناکارآمد و سابقه و آینده انقلاب اسلامی را تاریک جلوه دهد لذا تبیین واقعیت‌ها برای نسل‌های آتی بسیار مهم است. آقای حبیب زاده با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر «جهاد تبیین» و با اشاره به یک جمله راهبردی از امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «دبستان را دریابید که دانشگاه دیر است»، گفت: نسل جدید تاثیرپذیر و تربیت پذیر است، دستگاه‌های متولی تعلیم و تربیت و سایر ارگان‌های ذیربط باید این شرایط حساس را به خوبی دریابند و اقدام کنند. معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین همچنین «طرح شهید بهنام محمدی» در مدارس را گامی در جهت اتصال بین سه ضلع مدرسه، خانواده و مسجد برشمرد و افزود: هدف ما از اجرای این طرح تربیت جوان مومن انقلابی و با سواد و با بصیرت است. حبیب زاده با یادآوری اجرای «طرح ولایت دانشجویی» در بسیج دانشجویی عنوان کرد: جوانان از طریق این طرح با مبانی دین اسلام و انقلاب آشنا می‌شوند.

کاهش ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در شرق و شمال شرق

مهرمهر1 روز قبل
در نیمه شرقی کشور، مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی و سواحل شمالی، بارش‌ها ادامه دارد. امروز و فردا دمای هوا در شمال‌شرق و شرق کشور بین ۷ تا ۱۲ درجه کاهش می‌یابد.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
دینا با بغض گفت: چند روز بعد او را سوار بر خودرو در یکی از خیابان‌های محله مان دیدم. نظریه پزشکی قانونیبا این شکایت، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت او را تایید کردند. بی گناهمپسر جوان در بازجویی‌ها آزار و اذیت زن ماساژور را انکار کرد و گفت که دینا به دروغ چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است. وی افزود: من با دینا دوست بودم و با هم رابطه داشتیم و لباس‌هایی که به پزشکی قانونی ارائه داده مربوط به آخرین ملاقات مان با هم بوده است. من او را به زور مورد آزار قرار نداده‌ام.

جشنواره گل‌های داوودی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۸۰۰ نوع گل داوودی در کشور وجود دارد که ۶۰۰ نوع از این گل‌ها در تنوع بیش از ۱۰۰ رنگ در باغ گیاه شناسی ملی چشم نوازی می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رویداد۲۴: حجت الاسلام سید حمیدرضا هاشمی گلپایگانی گفت: بخش اندکی از این هزینه‌ها را خانه‌ای بی، پرداخت می‌کند و در تامین هزینه‌های بخش جراحی نیز وزارت بهداشت کمک می‌کند. اما این بیماری به مرور خانواده‌ها را ضعیف می‌کند؛، زیرا هرچه را که دارند، باید برای این بیماران هزینه کنند. انتظار داریم که خیرین در این زمینه کمک کنند و دولت هم به کمک مجلس برای این بیماران بودجه‌ای را درنظربگیرد. در حالی که این بیماری بسیار سخت و مشقت بار و دردناک است، اما در بین این بیماران افرادی هستند که موفقیت‌هایی در حوزه پزشکی و دیگر حوزه‌ها کسب کرده‌اند. این در حالی است که زخم‌ها تکرار شونده هستند و نیاز مبرم به پانسمان‌های شدید دارند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
مصطفی سراج در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به پرداخت یارانه مراکز توانبخشی روزانه و شبانه‌روزی اظهار کرد: با توجه به هماهنگی صورت گرفته یارانه مراکز روزانه، روز گذشته پرداخت شد و بر همین اساس یارانه این مراکز تا آبان پرداخت شده است. وی افزود: همچنین یارانه مهرماه مراکز نگهداری شبانه‌روزی طی روزهای آینده واریز خواهد شد و تلاش می‌شود پرداختی‌ها به مراکز به روز باشد علاوه بر اینکه واریز یارانه به مراکز به صورت متمرکز انجام خواهد شد. سراج ادامه داد: از ابتدای سال جاری قرار شد که یارانه مراکز روزانه و شبانه روزی ۲۰ درصد افزایش یابد که با توجه عدم تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه هنوز این امر محقق نشده است و در صورت تامین اعتبارات در اسرع وقت مابه التفاوت یارانه مراکز پرداخت می‌شود. مدیرکل دفتر امور توانبخشی و مراقبتی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد یارانه پرداختی به مراکز شبانه روزی به هر مددجو مبغ ۷۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است که رقم این یارانه برای مراکز روزانه کمتر است. سراج گفت: با توجه به شرایط اقتصادی در کشور، مراکز نگهداری و توانبخشی با مشکلات مالی روبرو شده‌اند که نیاز است به آنها توجه شود و موانع و مشکلات آنها برطرف شود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بایرن با مدیر برنامه مربی اخراجی تاتنهام تماس گرفت

فارس13 دقیقه قبل

۸۸ واحد مسکونی سیل‌زدگان مازندران هفته بسیج امسال افتتاح می‌شود

تسنیم33 دقیقه قبل

۴۱ ویژه‌برنامه برای گرامیداشت روز قم برگزار می‌شود

تسنیم34 دقیقه قبل

گواردیولا همچنان شماره یک؛ مربی اخراجی تاتنهام در امتیازگیری دهم شد

فارس37 دقیقه قبل

تولیدات ۲۰ زبانه ویژه زائران غیرایرانی بارگاه منور رضوی/ ارتباط ‌با ۱۵۰۰ مرکز فرهنگی جهان ‌

تسنیم37 دقیقه قبل