مظنه انواع جاروبرقی‌ در بازار؟ +جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
مظنه انواع جاروبرقی‌ در بازار؟ +جدول

مظنه انواع جاروبرقی‌ در بازار؟ +جدول

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
اقتصاد آنلاین - بهروز طاهری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع جاروبرقی دربازار تهران است: شایان ذکر است که این نرخ‌ها ممکن است بر اساس برخی امکانات جانبی و خدمات پس از فروش در مناطق مختلف شهر تا ۱۰ درصد تفاوت قیمت داشته باشد.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لوازم خانگی

و آگاهی از نرخ‌ها در بازار لوازم خانگی ایرانی و خارجی روزانه به سرویس "لوازم خانگی" در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید

مظنه انواع جاروبرقی‌ در بازار؟ +جدول - 4

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴22 ساعت قبل
بانکهای ایرانی مطابق با استانداردهای روز بانکی درجهان دربدترین وضعیت قراردارند و بیشتر انها ورشکسته به حساب می‌آیند اما رییس بانک مرکزی تنها به نوشتن یادداشتهای اینستاگرامی یک طرفه مشغول است و خطر انفجار بانکی را نادیده می‌گیرد. تجربه ثابت کرده است که توجه به اهلیت متقاضیان مهم‌تر از دریافت وثایق بوده و در حال حاضر انواع وثایق نمی‌توانند منابع بانک‌ها را به موقع برگردانند. اکنون بمب ساعتی شده‌اند که زیر ساختمان اقتصاد ایران نصب شده و هر لحظه به سوی انفجار می‌روند. در مسیر خنثی کردن بمب ساعتی بانک‌ها چند راه وجود دارد که بهترین آنها کاهش هزینه‌ها، سپس افزایش درآمدها و پس از آن افزایش پوشش ریسک‌های انباشت شده است. دور شدن از جنگ قیمتی که می‌تواند شبکه بانکی را به بازی پانزی نزدیک کند، باز کردن یخ قطور دارایی بانک‌ها، ساماندهی بدهی دولت به بانک‌ها و … نیز در این مسیر قابل پیش‌بینی هستند.
رجانیوزرجانیوز21 ساعت قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه: مدیر شعب منطقه فارس از کسب رتبه اول بانک سپه در رشد پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی، کاهش مطالبات معوق و افزایش فروش املاک مازاد در استان طی شش‌ماهه نخست سال جاری خبر داد. * رشد ۴۰ درصدی پرداخت تسهیلاتوی ضمن اشاره به رشد ۴۰ درصدی پرداخت تسهیلات بانک سپه در استان فارس در شش‌ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، تصریح کرد: بانک سپه درزمینه میزان درصد تسهیلات پرداختی در نیمه نخست سال جاری در بین بانک‌های استان رتبه اول را به خود اختصاص داد. وی افزود: بانک سپه طی ۱۲ ماهه اخیر ۱۴۳۵ فقره تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به مبلغ ۲۹۶ میلیارد ریال و ۲۳۴۴ فقره تسهیلات حوادث قهری به مبلغ ۲۵۷ میلیارد در استان فارس پرداخت کرده است. * توسعه خدمات الکترونیکی بانک سپه در استانمدیر شعب منطقه فارس به رویکرد بانک سپه درزمینه توسعه خدمات الکترونیک اشاره کرد و گفت: برای خدمات‌رسانی مطلوب به مشتریان زمان توقف دستگاه‌های خودپرداز این بانک در سطح استان را ۵۰ درصد کاهش داده‌ایم. وی افزود: در حال حاضر ۲۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه پایانه فروشگاهی بانک سپه در استان فارس فعال است.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل

سایه روشن لایحه جدید قانون تجارت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: ملکشاهی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره با تاریخچه قانون تجارت و سرگذشت لایحه جدید قانون تجارت گفت: ما هم قبول داریم که این قانون اهمیت و پیچیدگی خاص دارد و لایحه جدید هم ممکن است ایراداتی داشته باشد برای همین از نظرات بخش خصوصی برای بهبود و تکمیل آن استفاده می‌کنیم. او در خصوص مزایای لایحه جدید توضیح داد: احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی ایران نیز با اشاره به ضرورت به روزرسانی قوانین گفت: قانون تجارت قانونی مادر و بالادستی است و مفهوم این آن است که در اصلاح و تنظیم آن باید وسواس بیشتر و دقت و با احتیاط بسیار عمل کرد. ما به روند رسیدگی به این لایحه انتقاد داریم

جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها با ۱۴۶ غرفه در ضلع جنوبی مصلی تهران تا ۲۴ آبان از ساعت ۱۱ تا ۲۱ آماده بازدید علاقمندان است. در این جشنواره در کنار انار‌هایی از اقصی نقاط کشور، سوغات نواحی و شهر‌های مختلف مانند شیرینی تبریز، عسل اردبیل و حلوا یزد با طعمی متفاوت عرضه شده است. سالانه از حدود ۸۰۰ هزار تن انار تولیدی در کشور، نزدیک به ۲۰ درصد آن صادر می‌شود. توجه به کشت محصول انار می‌تواند ارز آوری خوبی را برای کشور داشته باشد.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
وی افزود: حضور بنده در این استان برای آخرین بار نخواهد بود و در آینده نزدیک تبادل هیئت‌های همراه در همه زمینه‌ها انجام می‌شود. فوکسیان تصریح کرد: مطمئن هستم همکاری دو استان لوری ارمنستان و مازندران ایجاد شده و از استاندار مازندران و مسئولان استان برای بازدید از استان لوری دعوت می‌شود. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران نیز در این مراسم گفت: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و گل و گیاه برای برطرف کردن بحران اقتصادی مازندران اثرگذار است. حسن خیریان‌پور با بیان اینکه با سفر استاندار لوری ارمنستان طبق دعوت استاندار مازندران در بخش‌های فرهنگی، اقتصادی و تجاری بین دو کشور به ویژه دو استان مذاکراتی شده است، بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای برای گسترش ارتباط اقتصادی دو استاندار مازندران و لوری ارمنستان امضا شد. معاون استاندار مازندران با بیان اینکه در شرایط بحران اقتصادی کشور زمینه تولید و اشتغال گل و گیاه مهم است، تصریح کرد: صنایع دستی و تولید گل و گیاه دو موضوع اثرگذار در رفع بحران بحران اقتصادی می‌تواند باشد.

نظرها

اخبار بیشتر