فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 0

فال روزانه جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۶ مرداد به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! شما فرد با انرژی هستید اما گاهی در برابر مشکلات شانه خالی می‌کنید، امسال باید مثبت اندیش‌تر باشید و با انرژی بیشتری برای اهداف تان بجنگید زیرا سال پیش رو سالی است که مسیر زندگی تان را تغییر خواهد داد و شما باید با وسواس بیشتری برای آن تصمیم بگیرید. ناامیدی هایی که در زندگی تان تجربه می‌کنید در این سال کمرنگ و کمرنگ‌تر می‌شوند. از نظر وضعیت روجی و جسمی در شرایط بهتری به سر خواهید برد. فقط کافی است که به ورزش و رژیم غذایی تان اهمیت بیشتری بدهید. ماه دی خبر خوبی خواهید شنید که شما را از این رو به آن رو می‌کند. ارتباط با دیگران از جمله کارهایی ست که باید در اولویت زندگی تان قرار دهید. در کنار آن از بودن با خانواده خود بیشتر لذت ببرید. هر چه رفت و آمدهایتان بیشتر باشد شانس‌های بیشتری چه در زندگی عاطفی و چه در زمینه کاری خواهید داشت. ماههای دی، فروردین و تیر بهترین ماههای شما خواهند بود.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 5

شما فرد مستقل و مسیولیت پذیری هستید اما نباید خودتان را در این راه فدا کنید. مشورت و درخواست کمک از دیگران می‌تواند ایده‌های جدیدی را در ذهن تان شکوفا و سرعت پیشرفت تان را نیز تسریع کند. پس غرورتان را کنار بگذارید و با همکاری دیگران کارهایتان را پیش ببرید. با شریک زندگی تان بحث کرده‌اید، در این شرایط بهتر است که گفتگو را کنار بگذارید و تنها سکوت کنید. هر چه بیشتر مسایل را کش دهید، به ضرر خودتان است.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 7

اطرافیان تان شرایط بهتری از شما دارند، از این رو گاهی ناشکری می‌کنید اما بدانید که آنها هم مشکلات زندگی خودشان را دارند و شما از واقعیت امر آگاه نیستید. پس بهتر است که به آنچه دارید راضی باشید و به جای حرص خوردن برای پیشرفت خودتان تلاش کنید. امروز تنها روی مشکلاتی که شما را در رسیدن به اهداف تان باز می‌دارد، تمرکز کنید. فقط یادتان باشد که پله پله پیش روید. صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 9

امروز مراقب حرف زدن هایتان باشید زیرا ممکن است که موجب سوتفاهم شود. سعی کنید که خیلی با دیگران بحث نکنید حتی اگر با شما مخالفت می‌کنند. انرژی مثبت زیادی در هوا جاری ست و شما می‌توانید به خوبی آن را احساس کنید. شاید بد نباشد که از این فرصت استفاده کنید و بعد از ظهر خود را بیرون از خانه و محیط کار و با شریک زندگی تان بگذرانید. اگر چه کارهایی برای انجام دادن دارید اما نگران نباشید، عقب انداختن آنها هیچ تاثیری نخواهد داشت. آنچه در حال حاضر برای شما اهمیت دارد کمی استراحت است.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 11

ذهن تان کمی آشفته است اما نگران نباشید زیرا بی شک شما خوب از عهده همه مشکلات تان بر خواهید آمد. فقط کافی است که تمرکزتان را روی یک کار بگذارید و آن را به سرانجام برسانید. اگر مجرد هستید، امروز فردی به شما ابراز علاقه می‌کند. بهتر است که به او روی خوش نشان دهید. دست از قضاوت دیگران بردارید و بگذرید که زمان همه چیز را خودش برایتان حل کند. به زودی یکی از نگرانی‌های بزرگ زندگی تان توسط شخصی از بین می‌رود.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 13

برای فراموشی موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده، امروز در جمع باشید. به میهمانی بروید و در رویدادهای اجتماعی شرکت کنید. در همین روابط اتفافات خوبی برای شما رخ خواهد داد. سوتفاهی برای یکی از دوستان تان پیش آمده که روح شما هم از آن بی خبر است. برای برطرف کردن آن خودتان پیش قدم شوید در غیر این صورت دیگران حرف هایی را بر علیه شما می‌زنند که به نفع تان نیست. اگر به فکر خرید یا امضایی هستید، امروز بهترین روز ممکن است و سود زیادی خواهید کرد.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 16

اگر چه مسئولیت‌های زیادی روی دوش شماست اما لازم نیست که تمام آنها را به تنهایی بر دوش بکشید. اطرافیان تان افراد قابل اعتمادی هستند که می‌توانند به شما در این راه کمک کنند. به فکر تغییری در زندگی تان هستید، اگر دیر بنجبید پشیمانی به سراغ تان می‌آید، بنابراین همین حالا مقدمات آن را فراهم کنید. شاید اکنون نتیجه آن را حس نکنید اما در آینده تان تاثیر زیادی خواهد گذاشت. دوستی از شما درخواستی دارد، اگر بحث مالی است، بهتر است که حواس تان را بیشتر جمع کنید.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 18

زندگی شما مدتی است که به حالت سکون در آمده، وقت آن است که کمی به آن تغییراتی دهید تا انگیزه ادامه زندگی نیز برایتان بیشتر شود. حتما لازم نیست که این تغییر بزرگ باشد، شما می‌توانید با تغییرات کوچک هم این هیجان را ایجاد کنید. به فکر انجام کاری هستید اما این راه ممکن است که در آینده‌ای نزدیک موجب پشیمانی تان شود. پس کمی دیگر هم دست نگه دارید تا همه چیز برایتان روشن شود سپس تصمیم بگیرید.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 20

اگر چه شما اهل ریسک کردن نیستید اما امروز وقت آن است که بر ترس هایتان غلبه کنید و قدم اول را با برای ایده‌ای که در سر دارید، بردارید. هیچوقت برای شروع دیر نیست. مطمئن باشید که اگر در زمینه‌ای که به آن علاقه دارید قدم بگذارید، موفقیت شما از اینجایی که ایستاده‌اید نیز بیشتر خواهد بود. امروز از طرف عشق زندگی تان آنچه انتظارش را ندارید می‌بینید. بهتر است که احساسات تان را کنترل نکنید و هر چه در دل دارید، به زبان آورید.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 22

شما فرد ایده آلیستی هستید اما هر چه زندگی را سخت‌تر بگیرید، موانعی که در سر راهتان قرار خواهد گرفت نیز بیشتر خواهد شد. به زودی اتفاقی غیر منتظره برایتان می‌افتد که روحیه شما را از این روز به آن رو می‌کند. شاید در ابتدا از شنیدن آن شوکه شوید اما به تدریج تاثیرات مثبت آن را بر زندگی تان می‌بینید. به جای تکیه کردن به دیگران، خودتان مسئولیت کارهایتان را به عهده بگیرید، در غیر این صورت در رسیدن به هداف تان نیز دچار مشکل خواهید شد.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 24

خیالپردازی، شما را از زندگی واقعی تان دور کرده است، امروز زمان آن است که چشمان تان را به روی واقعیت باز کنید و اطرافتان را با دقت بیشتری ببینید. واقعیت آنطور که شما فکر می‌کنید تلخ نیست. به زودی عشق زندگی تان یکی از رازهایش را با شما در میان می‌گذارد. از نظر دادن در مورد آن بپرهیزید و تنها دو گوش شنوا برایش باشید. بگذارید که او اعتمادش به شما بیشتر شود و تمام حرف هایش را به شما بزند.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 26

به فکر شروعی تازه هستید اما اطلاعات لازم را ندارید. ثبت نام در کلاس‌های مربوطه و مشورت با افراد باتجربه می‌تواند در پیشرفت کاری شما موثر باشد. بنابراین بهتر است که اول مقدمات لازم را فراهم کنید سپس وارد عمل شوید. در روزهای گذشته آنقدر درگیر روزمرگی هایتان شدید که خودتان را هم فراموش کرده‌اید. وقت آن است که برای خوشگذرانی و رسیدگی به ظاهرتان دست به کار شوید. یک ورزش هر چند کوتاه هم می‌تواند به شما انرژی لازم را بدهد.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 28

اگر یک راه به روی شما بسته شد، راههای دیگر را امتحان کنید. راههای زیادی وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید و مطمئنا جواب خواهید گرفت. امروز مجبورید که زمان زیادی را در ماشین صرف انجام کارهایتان کنید که خستگی زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. با وجود تمام این خستگی‌ها، در انتهای روز خبر خوبی می‌شنوید و تمام خستگی هایتان به در می‌شود. شریک زندگی تان روی کاری اصرار می‌کند که شما با آن مخالف هستید، بهتر است که کمی انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید.

فال روزانه ۲۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸ - 30

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی؛ خانم فریبا فرزام، مدیر مرکز اسناد و کتابخانه مرکزی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی درباره این نمایشگاه گفت: «در این نمایشگاه کتاب‌های تازه‌ای که در طول سال ۹۸ در کتابخانه میراث‌فرهنگی گردآوری شده را به نمایش گذاشته‌ایم. این آثار از طریق خرید از نمایشگاه‌های بین‌المللی و اهدا به این کتابخانه گردآوری شده‌اند.» او افزود: «این کتاب‌ها به صورت دو مجموعه فارسی و غیرفارسی هستند و زبان بسیاری از آن‌ها روسی است. بخش عمده‌ای از این مجموعه را کتابخانه تخصصی وزارت امور خارجه به پژوهشگاه اهدا کرده است.» مدیر مرکز اسناد و کتابخانه مرکزی پژوهشگاه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تصریح کرد: «نمایشگاه تازه‌های آثار کتابخانه پژوهشگاه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برای پژوهشگران این حوزه و آشنایی آن‌ها با تازه‌های نشر در این حوزه می‌تواند بسیار مفید باشد.» نمایشگاه تازه‌های آثار کتابخانه پژوهشگاه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت هفته کتاب از امروز ۲۶ آبان تا چهارشنبه ۲۹ آبان میزبان علاقه‌مندان است.
عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
برترین‌ها - دوقلو‌های به هم چسبیده، ابیگیل و بریتانی هنسل، با وجود همه محدودیت‌های جسمی، پیش‌بینی‌های منفی برای زنده ماندن آن‌ها و چهره‌های شگفت‌زده مردم، ۲۹ سال زندگی کرده‌اند. در این مطلب با زندگی این دوقلو‌های به هم چسبیده بیشتر آشنا می‌شوید. سونوگرافی دوقلو بودن یا هیچ اختلالی در رشد بدن جنین را نشان نداده بود. اکنون دختران تحصیلات متفاوتی دارند و در مدرسه ابتدایی کار می‌کنند و موضوعات مختلفی تدریس می‌کنند. رونی و دانی گالیون، پیرترین دوقلو‌های به هم چسبیده دنیا هستند (آن‌ها ۶۸ ساله هستند).
الفالف5 ساعت قبل
زندباف هم‌چنین گفت: «یدالله صمدی عاشق زادگاهش (مراغه) بود و طبعا به آذربایجان عشق می‌ورزید. محبتی که از این فیلم‌ساز ارزشمند برای سینمای ایران به جا مانده است.» برادرانه و با تعهدسخنران بعدی مراسم، علی‌رضا رییسیان بود. شاهسواری گفت: «همه‌ی ما محصول تقدیر، تقصیر و تدبیر هستیم اما یدالله صمدی با شناخت خوبی که از تقدیر خود داشت تدبیر می‌کرد. این محبت و احترام او خاطره‌ای است که هرگز از ذهنم پاک نمی‌شود.» قطعه‌ی گمشده‌ی دل‌تنگیبنفشه صمدی، تنها یادگار مرحوم صمدی، آخرین سخنران مراسم یادمان او بود. اما خوش‌حالم که هر وقت دل‌تنگ پدر می‌شوم او را در قلبم پیدا می‌کنم.» پایان‌بخش مراسم یادمان زنده‌یاد یدالله صمدی، نمایش یک فیلم کوتاه از جشن تولد شصت و دو سالگی این فیلم‌ساز (در پشت صحنه‌ی فیلم «پدر آن دیگری») و سپس بریدن کیک تولد او بود.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
آمارهای منتشر شده در «worldatlas» بر اساس تعداد بازدیدکنندگان بین‌المللی در سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد کشور فرانسه با ۸۹ میلیون گردشگر در سال در رتبه اول محبوب‌ترین کشورها برای گردشگران قرار دارد. اسپانیا، آمریکا و چین در رتبه‌های بعدی این فهرست قرار دارند. گرافیک: پدرام آقایی منبع داده‌ها: worldatlas
عصر ایرانعصر ایران6 ساعت قبل
دونات نارگیلی در فر با طعمی رویایی و بافتی بسیار نرم است که به سرعت در دهان آب می‌شود. دونات نارگیلی بر خلاف بسیاری از دونات‌هایی که در روغن سرخ می‌شوند، خیلی راحت در فر گذاشته می‌شود و رژیمی و سالم‌تر است. شما می‌توانید با رنده ریز، نارگیل را ریز کنید و یا آن را از فروشگاه‌های بزرگ مواد غذایی خریداری کنید. توجه کنید که برای براق کننده دونات از شیر نارگیل استفاده نکنید؛ شیر گاو برای این مورد بهتر است. دونات نارگیلی خنک شده را داخل این براق کننده بزنید و بالا بیاورید و بگذارید اضافی آن خارج شود و بعد داخل نارگیل ریز شده بزنید تا تزئین شود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری5 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری6 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مردم تخلفات مربوط به گرانفروشی را اطلاع دهند

مهر7 دقیقه قبل

تخریب دولت به چه قیمتی؟

ایمنا8 دقیقه قبل

هدف تازه بیمه مرکزی؛ تبدیل اوراق بیمه‌ای به اوراق بهادار

بازار سرمایه ایران9 دقیقه قبل

انصارالله یمن دو کشتی جنگی ائتلاف متجاوز سعودی را توقیف کرد +نقشه

مشرق‌نیوز9 دقیقه قبل

حمله ستاره برزیلی به تیم ملی آرژانتین

مشرق‌نیوز10 دقیقه قبل

زمان واریز حقوق آبان بازنشستگان کشوری اعلام شد

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل