مهناز افشار: از برخی‌ها شنیده‌ام که ممنوع‌الفعالیتم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

مهناز افشار: از برخی‌ها شنیده‌ام که ممنوع‌الفعالیتم

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است.

خبرآنلاین: مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده اما از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است.

مهناز افشار: از برخی‌ها شنیده‌ام که ممنوع‌الفعالیتم - 1

مهناز افشار درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش اظهارنظر کرده است:

مدتی است از سینمای ایران دور هستید و تا کنون بدون حضور شما دو فیلم اکران شده و دو فیلم دیگر هم در نوبت اکران دارید. آیا در این مدت که خارج از کشور هستید پیشنها بازی در فیلم هایی از سینمایی ایران داشتید یا بحث ممنوع الفعالیتی شما مطرح هست؟

پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. به هر حال این اولین سفر طولانی من نیست. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. راستش خودم هم نمی‌دانم چقدر این خبر درست است. به من اعلام نشده است. سینما بخشی از زندگی من است. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، براساس مصوبات شورای صنفی نمایش آثار سینمایی می‌توانند در مدت زمان تعیین شده‌ای در سرگروه‌های سینمایی به اکران خود ادامه دهند. این آثار در پایان با جمع بندی شورای صنفی نمایش و براساس کف فروش به اکران خود خاتمه داده و یا با رعایت کف فروش توسط همین شورا تمدید اکران می‌شوند. تمامی آثار سینمایی براساس همین مصوبات موظف هستند تا در روز سه سانس اکران داشته باشند، به طور معمول سانس اول اکران (سانس ظهر)، سانس دوم (سانس عصر) و سانس سوم (سانس شب) خواهد بود، به طور معمول سانس ظهر برای تمامی آثار سینمایی سانس کم مخاطبی است. سخنگوی شورای صنفی نمایش با تاکید بر برخورد با متخلفان اظهار کرد: در صورت مشاهده چنین مواردی شورای صنفی در ابتدا به سازندگان آثار و یا سینماداران اخطار داده و در صورت تکرار به صورت قانونی با متخلفین برخورد خواهند کرد. سخنگوی شورای صنفی نمایش پیرامون آخرین مصوبه این شورا برای اکران آثار سینمایی خاطرنشان کرد: براساس آخرین جلسه، فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی از چهارشنبه ۲۹ آبان ماه در سرگروه آستارا جایگزین «مسخره باز» می‌شود.
مهرمهر1 روز قبل
عبدالمهدی حق شناس در بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در نمایشگاه مطبوعات استان، برپایی همایش رسانه و مردم شناسی و آموزش سوادرسانه، رسانه و انسان سازی را از جمله برنامه‌های بسیج رسانه در استان بیان کرد. وی افزود: همایش رسانه و انسان سازی در نکا، رسانه، بسیج و افکارسنجی در آمل و ارتقای سواد رسانه‌ای با همکاری دانشگاه آزاد و بسیج دانشجویی برگزار می‌شود. وی با اظهار اینکه دوره آموزش هر مسجد یک خبرنگار در استان برگزار می‌شود گفت: آموزش اولیه در سطح حوزه و مرحله بعد در سطح پایگاه برگزار می‌شود و مسجدی که از رسانه‌ای فعال باشد منتخب می‌شود. حق شناس، فرهنگ سازی رسانه‌ای و نقد منصفانه و همایش فقه رسانه‌ای را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: ایجاد و ترویج معنویت و اعتماد سازی را از جمله اهداف است. مسئول بسیج رسانه مازندران از تفاهمنامه‌ای با اداره کل بیمه سلامت، بیمه روستایی و بسیج رسانه مزندران خبر داد و گفت: تلاش داریم تا شغل خبرنگاران تحت پوشش بیمه سلامت قرار گیرند و از مزایای بازنشستگی آن بهره مند شوند.

حقوق زن در کشاکش سنت وتجدد

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
ایسناایسنا12 ساعت قبل
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان گفت: آموزش‌وپرورش و آب منطقه‌ای استان هرمزگان دستگاه‌های بزرگی با رسالت‌های مهمی هستند و جهاد دانشگاهی توانست ارتباطی بین دو دستگاه برقرار کند تا کار فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه آب را در بعد علمی انجام دهیم. وی در خصوص نقش جهاد دانشگاهی در این طرح، بیان کرد: جهاد دانشگاهی در دهه اخیر از مسئولیت‌های اصلی‌اش در زمینه توسعه علم و فناوری بوده است و در این حوزه سعی کردیم نقش عمده‌ای در کشور و استان هرمزگان ایفا کنیم. رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان ادامه داد: امید داریم در فازهای بعدی طراحی کتابچه و تولید محتوا مناسب منتشر شود و در اختیار اساتید و فرهنگیان قرار بگیرد تا با یک کار علمی دانش‌آموزان را تحت آموزش قرار دهیم. دادخواه اظهار کرد: هرگونه خلائی در این حوزه‌ها وجود داشت، جهاد دانشگاهی می‌تواند ورود و تسهیل‌گری کند که نمونه آن اجرای طرح مشاغل خانگی به کمک اداره کل کار، تعاون و رفاه امور اجتماعی است. وی با بیان اینکه با مأموریت‌ها و برنامه‌های جدید خود را وفق می‌دهیم تا جهاد دانشگاهی به کمک کشور در شرایط مختلف بیاید، عنوان کرد: در سنوات اخیر و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اقتصاد دانش‌بنیان و درون‌زایی اقتصاد، تأکید جهاد دانشگاهی به توسعه علمی و فناورانه است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
با این حال من فعلا در حال بازنویسی هستم و از قسمت اول کار بازنویسی قسمت‌ها را انجام می‌دهم. نویسنده «پایتخت» درباره شخصیت‌های این فصل از سریال توضیح داد: به جرات می‌توان گفت همه شخصیت‌ها دچار تحول شده‌اند و با آنچه در ذهن مخاطب است متفاوت هستند. به هر حال از زمانی که فصل اول «پایتخت» روی آنتن رفته حدود ۱۰ سال می‌گذرد و این شخصیت‌ها در طول زمان تغییر کرده‌اند. این نویسنده با اشاره به ویژگی‌های فصل جدید «پایتخت» تصریح کرد: در این فصل با غافل‌گیری‌های زیادی روبه‌رو هستیم‌. عباسی در توضیح بیشتر قصه سریال و روند ماجراها بیان کرد: بخش اعظم سریال در شمال کشور می‌گذرد و همان‌طور که تماشاگر انتظار دارد سفری هم با این کاراکترها به خارج داریم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
نشست این ماه آیین آواز که قرار بود ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه (۲۸ آبان ماه) در فرهنگسرای ارسباران برگزار شود، به دلیل مشکلات فنی و ترافیک شهری لغو شد. اعتمادآنلاین| قرار بود مبحث دوم «لایه‌بندی تحریر» با حضور علی شیرازی، آوازخوان و مدرس آواز همراه علیرضا امینی، کارشناس مجری برنامه که آهنگساز و نوازنده سه‌تار است، در نشست آیین آواز ارائه شود. نشست تخصصی آموزشی آیین آواز در چهارمین سال فعالیتش به ارائه مباحث فنی و تئوریک آوازی به همراه تجلیل از چهره‌های مهم این هنر اختصاص دارد. منبع: ایسنا

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری10 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری10 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری11 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مقدماتی یورو ۲۰۲۰|آتش‌بازی ایتالیا و برد پرگل اسپانیا؛ دانمارک و سوئیس هم صعود کردند

فارس5 دقیقه قبل

مسئولین باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد

مهر6 دقیقه قبل

واکنش «رام‌الله» به سیاست جدید آمریکا درباره شهرک‌سازی‌ها

مشرق‌نیوز6 دقیقه قبل

عکس| تاکسی‌های جدید بعد از اصلاح قیمت بنزین!

آفتاب‌نیوز7 دقیقه قبل

وقوع ۲ هزار حادثه گازی در سال گذشته / نصب غیراصولی دودکش اولین عامل

تجارت‌نیوز11 دقیقه قبل

تولید نانوکامپوزیت‌های دندان نژاد ایرانی در کشور/جلوگیری از خروج ۸ میلیون دلاری ارز

ایسنا12 دقیقه قبل