تجهیز ۷۰ درصد مطب پزشکان به دستگاه کارتخوان/مکاتبه برای اجرای طرح ادامه دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

تجهیز ۷۰ درصد مطب پزشکان به دستگاه کارتخوان/مکاتبه برای اجرای طرح ادامه دارد

خبرگزاری میزان- رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران از تجهیز بیش از 70 درصد مطب پزشکان به دستگاه کارتخوان خبر داد. تاریخ انتشار: 07:00 - 27 مهر 1398 - کد خبر: ۵۵۹۴۰۱
تجهیز ۷۰ درصد مطب پزشکان به دستگاه کارتخوان/مکاتبه برای اجرای طرح ادامه دارد - 0

ایرج خسرونیا رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با اشاره به آخرین جزییات طرح الزام پزشکان به نصب کارتخوان بانکی، گفت: در ابتدا یک مقابله‌ای با اجرای این طرح وجود داشت، اما اکنون بیش از ۷۰ درصد مطب‌ها مجهز به دستگاه کارتخوان شده‌اند.

وی با بیان اینکه در ابتدا فقط پزشکان ملزم به استفاده از کارتخوان شده بودند، افزود: با ملزم شدن همه مشاغل نسبت به نصب کارتخوان مقابله با اجرای این طرح کاهش یافت.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

خسرونیا ادامه داد: در حال مکاتبه با پزشکان هستیم تا ۳۰ درصد باقی مانده نیز هر چه سریع‌تر نسبت به نصب کارتخوان اقدام کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

تازه‌های امروز شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس و برخی اعضای شورای شهر تهران به سوالات مردم در باره مترو، قطع درختان و موضوعات فسادخیز در شهرداری پاسخ گفتند. به گزارش حبرگزاری صدا و سیما، رئیس و برخی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به برخی دغدغه‌های مردم تهران در باره خرابی واگن‌های مترو، برخورد با موضوعات فسادخیر در شهرداری، قطع درختان و خشکاندن باغها در برخی مناطق تهران با هدف ساخت برج‌های سربه فلک کشیده پاسخ گفتند.

مرگ ۲ دانش آموز خوش زبان ورنکشی در زلزله (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
سایت نصر نوشت: شب گذشته آذربایجان باری دیگر لرزید و مردم آذربایجان را در غم از دست دادن تعدادی از عزیزانشان به سوگ نشاند. زلزله ۵٫۹ ریشتری آذربایجان شرقی در بامداد گذشته موجب خسارات سنگینی در تعدادی از روستاهای ترکمنچای شهرستان میانه شد. ریحانه و زهرا دو دخترکی هستند که از وضعیت مدرسه شان انتقاد دارند. این کودکان هم حق دارند در فردای این سرزمین نقش ایفا کنند و به قول زهرا، «مملکت را درست کنند». همه آذربایجان سوگوار ریحانه و زهراست و جا دارد مردم عزیزمان به نحو احسن این دو گل پرپر شده آذربایجان و خانواده هایشان را عزیز شمارند.

کیان ۷۰۰؛ دستاوردی در اوج تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خودروی فوق سنگین نظامی ایرانی کیان ۷۰۰ با قدرت کشندگی بالا با نمونه آمریکایی برابری می‌کند و در خاورمیانه منحصر به فرد است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این تانک بر، نماد خودباوری است. قیمت مشابه خارجی این دستاورد حدود ۵ میلیارد تومان است که متخصصان دفاعی کشور موفق شدند با ۸۰۰ میلیون تومان آن را بسازند.

اثرات منفی آلودگی هوا بر بدن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها