فیفا بعد از اوسترشوندس، سامان قدوس را هم می‌بخشد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
فیفا بعد از اوسترشوندس، سامان قدوس را هم می‌بخشد؟

فیفا بعد از اوسترشوندس، سامان قدوس را هم می‌بخشد؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
دنیای ورزش تورنتو نوشت: فیفا با کاهش محرومیت باشگاه اوسترشوندس سوئد به خاطر انتقال سامان قدوس به آمیان موافقت و این تیم را تبرئه کرد اما این کاهش محرومیت شامل سامان قدوس هم می‌شود؟

سامان قدوس سال قبل و درحالی که پس از جام جهانی دنبال انتقال به باشگاهی بزرگتر بود ابتدا تا آستانه عقد قرارداد با باشگاهی در لالیگا پیش رفت اما سر از آمیان فرانسه در آورد و امسال فیفا پس از پایان بررسی باشگاه اسپانیایی، این بازیکن و باشگاه سوئدی را به دلیل عدم رعایت اخلاق حرفه‌ای فوتبال به محرومیت محکوم کرد.

در خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

حالا دادگاه عالی ورزش محرومیت این باشگاه را لغو کرده است و سامان قدوس هم که دیگر چیز زیادی از محرومیت ۴ ماهه‌اش باقی نمانده، امید دارد بتواند این حکم را بشکند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماجرای خروج شاهزاده هری و همسرش از دربار بریتانیا

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، آنها حالا نه تنها پولی از دربار نمی‌گیرند بلکه قرار شده پولی را که خرج اقامتگاه خود در انگلیس کرده‌اند هم برگردانند. علت این را که شاهزاده هری و مگان مارکل از عنوان‌ها و مسئولیت‌های سلطنتی کناره‌گیری کردند در این فیلم ببینید.

۳۶ راه خلاقانه برای پختن تخم مرغ

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

فیلمی که کاربران شبکه‌های اجتماعی را خشمگین کرد

همشهریهمشهری18 ساعت قبل

فیلم | مراقب باشید؛ این پمپ بنزین‌ها هوا به مشتریانشان می‌فروشند!

همشهریهمشهری1 روز قبل
وانانیوزوانانیوز8 ساعت قبل
با توجه به اهمیت گسترش زیر ساخت‌های مربوط به حمل و نقل در بهبود ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خواستار تسهیل ورود تعداد محدودی خودروهای ویژه گردشگری شده است. بر همین اساس، وزارت میراث فرهنگی با توجه به درخواست برخی از شرکت‌ها مبنی بر تسهیل در زمینه واردات و تأمین خودروهای مورد نیاز بخش گردشگری، پیشنهاد نموده، شرایط جهت ورود تعداد محدودی خودرو که براساس کارشناسی‌های صورت گرفته بر مبنای وضعیت واقعی بازار تنظیم شده است، با شرایط زیر تسهیل گردد: - امتیاز وارد نمودن خودروهای مزبور صرفا به دارندگان مجوز فعالیت از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داده شود. - تعهد نامه رسمی و تضامین لازم مبنی بر استفاده از خودروهای یادشده در ارائه خدمات حمل و نقل بخش گردشگری اخذ شود. - با همکاری پلیس راهور، پلاک‌های ویژه گردشگری تعبیه شود و تا ۱۰ سال حق تغییر پلاک وجود نداشته باشد. این پیشنهاد در حال بررسی در کمیسیون اقتصاد هیئت دولت است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
نه فقط این، ‌ بلکه رختخواب به‌جای اینکه جایی برای خوابیدن باشد، به جایی برای فکر کردن، غلت زدن، بیدار ماندن و نگران بودن تبدیل می‌شود. وقتی خوابتان نمی‌برد، ‌از رختخواب بیرون بیایید. این راه‌حل صددرصد مواقع جواب نمی‌دهد، اما بیشتر از چیزی که مردم فکر می‌کنند مؤثر است. پس اگر مواقعی که خوابمان نمی‌برد در تخت بمانیم و غلت بزنیم و برای خوابیدن به خودمان فشار بیاوریم، تخت به‌جای اینکه مکانی باشد برای خوابیدن، به مکانی برای نخوابیدن تبدیل می‌شود. همانطور که دکتر گرندر می‌گوید، این روش برای کسانی مؤثر است که بی‌خوابی طولانی‌مدت دارند و این بی‌خوابی هر شب اتفاق می‌افتد، نه کسانی که در موارد خاص دچار بی‌خوابی‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر