(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اقتصادی

(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران

فراروخبرگزاری فرارو |
بسیاری از ایرانیان معتقدند تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران حوزه سلامت و دارو را نیز ‏تحت تاثیر قرار داده است این در حالی است که آمریکا مدعی است داروها و کمک های بشردوستانه از تحریم ها معاف هستند.

سایت زوما پرس در گزارشی به بیمارستان کودکان و تحریم‌های دارویی آمریکا علیه ایران پرداخته است.

به گزارش فرارو، عکاس این رسانه آمریکایی با حضور در بیمارستان کودکان بهرانی در تهران از بخش‌های مختلف این بیمارستان عکس گرفته است.

این سایت نوشته است: بسیاری از ایرانیان معتقدند تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران حوزه سلامت و دارو را نیز ‏تحت تاثیر قرار داده است این در حالی است که آمریکا مدعی است داروها و کمک‌های بشردوستانه از تحریم‌ها معاف هستند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس | اخبار سلامت روز دنیا

محدودیت‌ها و تحریم‌ها باعث شده که بسیاری از بانک‌ها و شرکت‌ها در سراسر جهان از ترس اقدامات مجازاتی واشنگتن از همکاری با ایران دریغ کنند.

طبق گزارش سندیکای صنایع داروسای ایران، این کشور ۹۶ درصد از داروهای مورد استفاده خود را تولید می‌کند و همچنین حدود ۵۰ درصد از مواد اولیه این داروها، تولید داخل است.

(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 7(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 8(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 9(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 10(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 11(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 12(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 13(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 14(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 15(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 16(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 17(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 18(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 19(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 20(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 21(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 22(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 23(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 24(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 25(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 26(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 27(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 28(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران - 29

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پایش کرایه حمل ونقل برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا و خدمات

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
سازمان هواشناسی کشوربا اشاره به بارش باران در مناطقی از شمال، شمال‌شرق و شرق کشور به کشاورزان این مناطق توصیه کرده است، اقدامات پیشگرانه را در مدت فعالیت سامانه بارشی به کار بندند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به بارش باران در مناطقی از شمال، شمال‌شرق و شرق کشور به کشاورزان این مناطق توصیه کرده است، اقدامات پیشگرانه را در مدت فعالیت سامانه بارشی به کار بندند. در اطلاعیه شماره ۱۲۲ این سازمان، ضمن اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز شنبه، دوم آذرماه از بارش برف و باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در این مدت در تعدادی از استان‌های کشور خبر داد. در این اطلاعیه، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی، لغزندگی و مه‌آلود شدن و اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی، کاهش دید و احتمال کولاک برف و وزش تندباد‌های لحظه‌ای از مخاطرات فعالیت این سامانه در روز‌های آینده عنوان و به کشاورزان مناطق متاثر از فعالیت سامانه بارشی توصیه شده است، ضمن انجام اقدامات پیشگیرانه و به‌کارگیری تمهیدات لازم، نسبت به محافظت از تاسیسات و مراقبت از سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار و تخلیه سمپاش‌ها اقدام کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
شرکت سازنده مدعی است که سرعت شارژ بی سیم این دستگاه در مقایسه با نمونه‌های مشابه تا دو برابر بیشتر است. برای صفحه یادشده چراغ‌های ال ای دی نیز در نظر گرفته شده که وضعیت و میزان شارژ دستگاه را نشان می‌دهد. بعد از تکمیل شارژ چراغ‌های ال ای دی خاموش می‌شوند. صفحه این شارژر بی سیم هم به صورتی طراحی شده که گوشی از روی آن لیز نمی‌خورد، حتی اگر صفحه یادشده به صورت شیب دار قرار بگیرد. همچنین اگر به گوشی یک قاب با ضخامت حداکثر ۵ میلیمتری اضافه شده باشد، باز هم فرایند شارژ بی سیم اتفاق می‌افتد.
ایمناایمنا18 ساعت قبل
بهبود عملکرد سیستم گوارشفیبر موجود در نارنگی به عملکرد بهتر روده‌ها و سیستم گوارش کمک می‌کند؛ در نتیجه می‌توان از نارنگی برای رفع و پیشگیری از یبوست استفاده کرد. نتایج مطالعات اخیر نشان داده است که این میوه پاییزی در دفع سموم از بدن نیز موثر است. همچنین آنتی اکسیدان‌های موجود در این میوه پاییزی مانع تجمع کلسترول‌های مضر در بدن شده و از این طریق سلامت قلب را افزایش می‌دهد. مصرف نارنگی به بهبود گردش خون و سلامت قلب کمک می‌کند و پتاسیم موجود در آن نیز نقش موثری در تنظیم فشار خون دارد. درمان افسردگینتایج مطالعات اخیر نشان می‌دهد ترکیبات موجود در نارنگی باعث کاهش التهاب، اضطراب، استرس و افسردگی می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
در ادامه با چند دلیل که می‌توانند شما را به انجام مدیتیشن تشویق کنند بیشتر آشنا می‌شویم. این افراد از طریق مدیتیشن ذهن‌آگاهی و حرکات سبک یوگا کاهش چشمگیر در سطوح هورمون استرس آدرنوکورتیکوتروپیک (ACTH) و سیتوکین‌های پیش التهابی را تجربه کردند. کاهش فشار خونکاهش استرس از طریق مدیتیشن می‌تواند گزینه‌ای مفید در پیشگیری از یا کاهش فشار خون بالا باشد. از نظر علمی، مدیتیشن می‌تواند فعالیت مرتبط با درد در قشر Contralateral Primary Somatosensory را کاهش دهد. بهبود عملکرد مغزپژوهش‌های روزافزون فواید روانی و فیزیولوژیکی مدیتیشن را نشان می‌دهند و همچنین متوجه شده‌ایم که مدیتیشن تنها بر عملکردهای شناختی تاثیرگذار نیست، بلکه می‌تواند به واقع فعالیت مغز را تغییر دهد.
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
پسران نوجوان ADHD با اینکه بیشتر از دختران نوجوان ADHD به کمک‌های آکادمیک از جانب پدر و مادر و معلمین خود نیاز دارند، اما خیلی کمتر این مسئله را می‌پذیرند، زیرا حس استقلال طلبی‌شان بیشتر است. برترین‌ها: پسران نوجوان ADHD بدترین دشمن خودشان هستند، زیرا از کمک خواستن سرباز می‌زنند. پسران نوجوان ADHD با اینکه بیشتر از دختران نوجوان ADHD به کمک‌های آکادمیک از جانب پدر و مادر و معلمین خود نیاز دارند، اما خیلی کمتر این مسئله را می‌پذیرند، زیرا حس استقلال طلبی‌شان بیشتر است. پسران نوجوان ADHD انکار می‌کنند که به کمک نیاز دارند و در عوض شعارشان این است که: «می‌خواهم همه‌اش را خودم انجام بدهم!». الگو‌های خوب را شما برایش پیدا کنیدشاید پسر نوجوان ADHD شما به زبان نیاورد، اما خیلی از این بچه‌ها به شدت عقیده دارند که هرگز نمی‌توانند در این دنیای پر از رقابت، موفق شوند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

جلسه انصاری‌فرد با کالدرون و پیروانی در اردوی پرسپولیس

ساعت ۲۴9 دقیقه قبل

تقابل دو تیم منتخب شاگردان مورینیو و گواردیولا چگونه خواهد بود؟! +عکس

میزان‌آنلاین10 دقیقه قبل

آزار پسر نوجوان از سوی شوهرخاله شرور

خبر فوری17 دقیقه قبل

مطهری: ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد

الف17 دقیقه قبل

نداشتن اینترنت گرفتاری‌های زیادی را برای مردم ایجاد می‌کند/ اینترنت تا اوایل هفته آینده وصل می‌شود/ احتمالا بخش‌هایی از فضای مجازی مدیریت‌ خواهد شد

ایلنا17 دقیقه قبل