حمله ارتش نیجریه به عزاداران حسینی در روز اربعین + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اجتماعی

حمله ارتش نیجریه به عزاداران حسینی در روز اربعین + فیلم

ارتش نیجریه به عزاداران امام حسین(ع) در روز اربعین حمله کرد.
حمله ارتش نیجریه به عزاداران حسینی در روز اربعین + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، شیعیان نیجریه بار دیگر مورد حمله ارتش این کشور قرار گرفتند.

مسلمانان نیجریه که در حال عزاداری در روز اربعین حسینی بودند با حمله نظامیان مواجه شدند.

بیشتر بخوانید: تیراندازی ارتش نیجریه به سمت شرکت کنندگان در مراسم اربعین + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

حمله بی رحمانه ارتش نیجریه به شیعیان + فیلم

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جشنواره گل‌های داوودی

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۸۰۰ نوع گل داوودی در کشور وجود دارد که ۶۰۰ نوع از این گل‌ها در تنوع بیش از ۱۰۰ رنگ در باغ گیاه شناسی ملی چشم نوازی می‌کنند.
تابناکتابناک1 روز قبل
وضعیتی که هنوز تقریبا رفع نشده است. رویدادی که حالا و در سایه اظهارنظر‌هایی مانند سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص است که «اختلال» نامیدنش صحیح نیست و می‌بایست آن را نتیجه تصمیم مسئولان ارشد خواند و رویکرد ایشان برای کاهش التهابات قلمدادش کرد. اینکه با قطع اینترنت در این ابعاد فراگیر و وسیع، خواسته یا ناخواسته همه مردم را مخالف تصمیم بنزینی اخیر و از آن فراتر، در صف معترضان دسته بندی کرده‌اند. انگار نه انگار که می‌بایست شرایط را برای رفع احتیاجات این روز‌های مردم مهیاتر از قبل کرد. تصمیمی که اگر اینترنت در دسترس همگان بود، شاید اتخاذش غیرعاقلانه به نظر می‌رسید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴18 ساعت قبل
پسر نوجوان که از ناحیه پهلو آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد، اما تلاش کادر درمانی نیز برای نجات او بی‌نتیجه ماند و تسلیم مرگ شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل این جنایت نیز پسری ۱۵ ساله و هم ولایتی مقتول بوده است. بدین ترتیب تیم جنایی راهی محل حادثه که ساختمانی نیمه کاره بود، شدند. متهم در تحقیقات گفت: یکسال قبل از افغانستان برای کار به ایران آمدم. شب حادثه به شوخی دوستم را هل دادم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین16 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- دادستان زنجان گفت: با تلاش دستگاه قضایی و همکاران شورای حل اختلاف تعداد ۱۲ پرونده‌ی قصاص نفس منتج به صلح و سازش طرفین شد که ۵۰ درصد پرونده‌های تعیین تکلیف شده را شامل می­ شود. حجت الاسلام و المسلمین محسن کرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در رابطه با تعیین تکلیف پرونده‌های قصاص نفس و تلاش‌های انجام شده در راستای اصلاح ذات البین گفت: یکی از اولویت‌های این دادستانی ساماندهی و تعیین تکلیف سریع پرونده‌های حائز اهمیت از جمله پرونده‌های قتل، شرارت، تعدی به نوامیس و اخلال در نظم عمومی در دادسرای زنجان بوده است. وی ادامه داد: خوشبختانه با نظارت و پیگیری‌های بعمل آمده این مهم اتفاق افتاده و ضمن کاهش زمان اجرای آراء و پایش و ساماندهی دقیق پرونده‌ها، تعداد ۲۴ پرونده‌ی قتل ظرف سال جاری تعیین تکلیف شد که در نوع خود اقدام کم نظیری است. وی افزود: با تلاش دستگاه قضایی و همکاران شورای حل اختلاف تعداد ۱۲ پرونده‌ی قصاص نفس منتج به صلح و سازش طرفین گردید که ۵۰ درصد پرونده‌های تعیین تکلیف شده را شامل می­ شود که این امر آمار قابل توجه و حتی بی سابقه در بحث برقراری سازش در سال‌های گذشته بوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ساعت قبل
وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور، گفت: این سازمان ۲۶ هزار بیمار ضایعه نخاعی را تحت پوشش دارد که ۴۲ درصد آنها زخم بستر دارند. همچنین افرادی که معلولیت شدید دارند و وابسته به بستر هستند، ۵۳ درصد از این افراد هم با زخم‌های مزمن دست به گریبان هستند. زخم‌های مزمن باعث کاهش کیفیت زندگی و در برخی موارد منجر به مرگ می‌شود و علاوه بر این هزینه‌های بالایی در سطح کشور دارد. وی با اشاره به مشکلات زخم گفت: یکی از مشکلات عدم دسترسی بیماران به مراکز درمانی در روستاها است؛ البته بیش از هزار مرکز نگهداری شبانه روزی از بیماران در سطح کشور داریم. همچنین وسایل و تجهیزات و روش‌های نوین درمانی نیز موثر است و پرستاران و بهیاران و پزشکان همگی باید دست به دست هم بدهند تا بتوانند زخم‌های مزمن را درمان کند.
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
رییس سازمان پدافند غیرعامل نوشت: تجارب تلخ چندسال گذشته و اغتشاشات اخیر نشان داد آن‌هایی که حامی شبکه ملی اطلاعات و شبکه ملی اجتماعی نیستند یا جاهل و یا مغرض هستند. باشگاه خبرنگاران: سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در یادداشتی که در کانال شخصی خود در پیام‌رسان سروش با عنوان «درس عبرتی که باید از غائله آبان ۹۸ گرفت» منتشر کرده است. سردار جلالی با اشاره به اینکه ما برای تأمین امنیت کشور در تمامی ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیاز به ملی‌سازی فضای‌سایبری و توسعه شبکه ملی اطلاعات و شبکه ملی اجتماعی داریم می‌افزاید: تجارب تلخ چندسال گذشته و اغتشاشات اخیر نشان داد آن‌هایی که حامی شبکه ملی اطلاعات و شبکه ملی اجتماعی نیستند یا جاهل و یا مغرضند. شبکه ملی اطلاعات یعنی اینترنتی ارزان‌تر، سریع‌تر و امن‌تر که می‌تواند به عنوان مبنای توسعه اقتصادی کشور قلمداد گردد. رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پایان می‌افزاید: از تمامی آن‌هایی که قلبشان برای این ملت و خاک پاک ایران اسلامی می‌تپد دعوت می‌کنم که با صدایی رساتر از قبل تکمیل شبکه ملی اطلاعات و شبکه ملی اجتماعی را به‌عنوان یک مطالبه عمومی مطرح کرده و اجازه ندهند برخی به‌دلیل منافع غیر ملی در این مسیر سنگ‌اندازی کنند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری13 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

نگاهی به فیلم «پادشاه» | آب توبه برای دودمان خونخوار

تسنیم2 دقیقه قبل

راه‌های درمان ریزش مو

اقتصاد آنلاین3 دقیقه قبل

کمالوند: اخلاق کی‌روش بیشتر به درد فوتبال ایران می‌خورد

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

کمالوند: اخلاق کی‌روش بیشتر به درد فوتبال ایران می‌خورد

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

بختیار: بروکراسی پیچیده یکی از عمده‌ترین مسائل بازدارنده برای تولید کنندگان است

ایسنا15 دقیقه قبل