پذیرایی از عاشقان حسینی در موکب جاماندگان اربعین گرگان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اجتماعی
پذیرایی از عاشقان حسینی در موکب جاماندگان اربعین گرگان

پذیرایی از عاشقان حسینی در موکب جاماندگان اربعین گرگان

مهرخبرگزاری مهر |
گرگان- مسئول موکب جاماندگان اربعین گرگان گفت: این موکب کاملا با حمایت مردم از عاشق امام حسین (ع) پذیرایی کرد.

مهدی رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره هدف برپایی موکب جاماندگان اظهار کرد: هدف از برپایی این موکب، کمک به مردمی است که علاقه داشتند به پیاده روی اربعین بروند و به هر دلیلی نتوانستند.

وی با بیان این که این موکب کمک می‌کند که بتوانند حس و حال اربعین را داشته باشند، افزود: در برپایی این موکب هیچ نهاد و ارگان دولتی و نظامی دخالت ندارد و برپایی آن کاملا مردمی است و تمام هزینه‌های آن از جانب مردم تأمین می‌شود.

مسئول موکب جاماندگان اربعین گرگان تصریح کرد: این غرفه به مدت یک هفته برپا پشت شد و تا روز اربعین هم ادامه دارد و پیاده روی اربعین هم از همین جا به سمت امامزاده عبدالله آغاز می‌شود.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

وی ادامه داد: برنامه‌های ما در این موکب شامل پذیرایی از دوستداران اباعبدالله، غرفه سراج که در آن کارهای نقاشی در آن وجود دارد، اجرای برنانه هاب مداحی‌ها و مذهبی، غرفه رادیو و غرفه امدادی و پزشکی که به طور رایگان خدمات پزشکی را خدمت دوستداران ابوعبدالله ارائه می‌دهند.

مسئول موکب جاماندگان اربعین اضافه کرد: در غرفه مهدویت که مربوط به امام زمان است، خردسالان با کمک مربیان و اولیای خود نقاشی‌های با موضوع مهدویت خواهند کشید که در این غرفه برای کودکان جوایز ارزنده از جمله سفر مشهد در نظر گرفته شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا14 ساعت قبل
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با هشدار به مردم در خصوص پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یک‌بار مصرف» گفت: این پیامک‌ها جعلی بوده و به قصد کلاهبرداری ارسال می‌شود. به گزارش ایلنا، ‌ سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یک‌بار مصرف» گفت: این پیامک‌ها جعلی هستند و یک سری افراد سودجو از این موقعیت سوءاستفاده کرده و با ارسال پیامک به افراد خود را نماینده بانک معرفی می‌کنند. وی ادامه داد: این افراد سودجو با ارسال یک لینک به مردم از آنها می‌خواهند برای دریافت رمز یکبار مصرف در لینک مورد نظر ثبت‌نام کنند. معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با تاکید براینکه مردم برای دریافت رمز به بانک عامل خود مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: سرشماره‌های بانکی کاملا مشخص است و بانک‌ها از این طریق برای مشتریان خود پیامک ارسال می‌کنند. هیچگاه بانک‌ها از طریق شماره‌های شخصی و از طریق سیم‌کارت‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل برای مشتریان خود پیامک ارسال نمی‌کنند.

فیلم: جای خالی مدیران تیرانداز شهرداری تهران در خیابان!

تابناکتابناک1 روز قبل
گفت‌وگو با رانندگانی که یکی شان به طعنه می‌گوید که شاید اگر شهرداری از ایشان عوارض برف گرفته شده بود، برای بازگشایی خیابان تلاشی صورت می‌داد! «نمی‌توان که برف را با تیر در هوا زد!»؛ این اظهار نظر یکی از مدیران شهرداری تهران در پاسخ به انتقادات از این نهاد در خصوص اوضاع بحرانی شهر بعد از بارش برف امروز است. به گزارش «تابناک»، البته این تنها اظهار نظر شاز اصغر عطایی، مدیرکل خدمت شهری شهرداری تهران نیست و به باور وی، نه تنها شهرداری تهران با بارش برف غافلگیر نشده، بلکه کاملا برای مقابله با این تغییرات جوی آمادگی داشته و عامل به وجود آمدن برخی مشکلات در سطح شهر، مردم ناآماده بوده‌اند! ادعایی که دست کم با مشاهدات خبرنگار تابناک از برخی معابر شمالی تهران و گفت‌وگو با افراد در راه مانده همخوانی ندارد. گفت‌وگو با رانندگانی که یکی شان به طعنه می‌گوید که شاید اگر شهرداری از ایشان عوارض برف گرفته شده بود، برای بازگشایی خیابان تلاشی صورت می‌داد و ایشان را با مشکلاتشان به حال خود رها نمی‌کرد!
عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.

آمبولانس هایی که در ترافیک ماندند

رکنارکنا15 ساعت قبل
به‌ گزارش روابط عمومی اورژانس کشور، به‌خاطر شرایط جوی دیروز نیروها در آماده باش کامل بودند. اما عجیب‌ترین اتفاق صبح دیروز برای خودروهای امدادی، گرفتار شدن چند ساعته آمبولانس‌های اورژانس بود که برای مأموریت اعزام می‌شدند و در حالی که باید بیماران را در اسرع وقت به بیمارستان می‌رساندند در ترافیک نامتعارف گرفتار شدند. همچنین اوایل صبح دیروز، گزارش تصادف یکی از عوامل هلال احمر با مانعی در ابتدای خیابان دربند اعلام شد. امدادگران مصدوم را برای انتقال به بیمارستان سوار آمبولانس کردند اما ترافیک شدید میدان تجریش مانع از حرکت آمبولانس شد و حتی صدای آژیر نیز سبب نشد که شهروندان مسیر حرکت را باز کنند و خودروی حامل بیمار ساعت‌ها در محل باقی ماند. در بسیاری از مسیرها نیز به‌دلیل وجود برف روی سطح زمین، رانندگان خودروها را در وسط راه رها کردند که این امر بر میزان ترافیک اضافه کرد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، سید حمید موسوی درباره آخرین وضعیت پاکسازی معابر منطقه یک شهرداری تهران، گفت: ساعاتی قبل حدود ۵۰۰ نیرو از مناطق مختلف شهر تهران به منطقه یک اعزام شدند و در حال پاکسازی معابر هستند. وی با بیان اینکه ترافیک فعلی منطقه یک عمدتا به دلیل برف و یخبندان نیست، اضافه کرد: پیش‌بینی شده است تا با حضور نیروهای شهرداری تهران معابر اصلی منطقه یک تا ساعت ۲۴ و معابر فرعی تا صبح به طور کامل پاکسازی شوند تا حضور شهروندان در معابر با مشکل کم‌تری همراه باشد. شهردار منطقه یک تهران تصریح کرد: یکی از دلایل ترافیک صبح امروز این بود که در زمان خروج شهروندان از منزل و حضور در خیابان بارش برف آغاز نشده بود، اما همزمان با اوج تردد خودرو‌ها، بارش برف آغاز شد و به این ترتیب امکان تردد خودروهای نمک‌پاش میسر نشد. موسوی تصریح کرد: فعالیت خودروهای نمک‌پاش در زمان بارش برف معنا پیدا می‌کند و اگر فردا نیز زمان بارش برف مانند امروز باشد، با کندی تردد خودروها در سطح معابر رو به رو خواهیم شد.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، محمد علی اسفنانی، از تشکیل تعداد ۱۸۴۲ فقره پرونده تخلف قاچاق کالا به ارزش مبلغ تقریبی ۱۶۸۹ میلیاردریال درتعزیرات حکومتی خبر داد و گفت: از ابتدای سال بیش از۱۸۴۰ مورد گزارش تخلف قاچاق به ارزش یک هزار و ۱۶۳ میلیارد و ۸۴۲ میلیون ریال ازسوی دستگاههای نظارتی به ویژه نیروی انتظامی به سامانه ثبت اطلاعات پرونده‌های این اداره کل واصل و برای رسیدگی به شعب ویژه مجتمع رسیدگی به تخلفات قاچاق تعزیرات حکومتی تهران ارجاع شده است. وی افزود: شعب مذکور پس ازانجام تشریفات و رسیدگی و احراز تخلفات، به پرونده‌های بیش از ۹۰۰ متهم رسیدگی و قاچاقچیان به بیش از ۱۱۶۳ هزار میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال جزای نقدی درحق صندوق دولت محکوم شدند. در طول این مدت نیز با احتساب ۷۸۶ فقره پرونده مانده به بیش از ۲۲۰۵ پرونده رسیدگی که در حوزه قاچاق کالا مختومه شده است و متهمین علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به جزای اعمال خود رسیده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

هرگونه افزایش قیمت کالا در کردستان ممنوع است

کرد آنلاین1 روز قبل

بررسی سیاست‌های اجرایی و الزامات بودجه ۹۹ شهرداری تهران

مهر1 روز قبل

کنترل قیمت اقلام اساسی و محصولات کشاورزی و دامی در دستور کار است

مهر1 روز قبل

پیشکسوتان نیازمند توجهند/ در برنامه صبح «جمعه با شما» به روی هیچ پیشکسوتی بسته نیست

ایلنا18 ساعت قبل

هادی‌پور جایزه بهترین ورزشکار مرد را از فیزو دریافت کرد

تسنیم1 روز قبل

به صلاح منافع ملی کشور نیست که در مورد خروج از برجام صحبت کنیم/ خروج از NPT به‌ هیچ‌ عنوان مطرح نیست/ همه هم از برجام خارج شوند ما نباید خارج شویم/ ایران از برجام خارج نمی‌شود/ سیاست منطقی جمهوری اسلامی ایران کاهش تعهدات برجامی است

اعتمادآنلاین15 ساعت قبل

رغبت بالای جوانان عراقی برای ‌تحصیل در ایران؛ شرایط ‌فراهم است‌

تسنیم1 روز قبل

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیما1 روز قبل

محسن رضایی: راه پیروزی ملت فلسطین، وحدت و مقاومت است

اعتمادآنلاین1 روز قبل

تامین به‌موقع دارو به احساس آرامش در جامعه کمک می‌کند

مهر16 ساعت قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری15 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری15 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

سرنوشت عروس خاورمیانه در هاله‌ای از ابهام

ایسنا12 دقیقه قبل

سرمایه گذاری نیروی هوایی آمریکا بر پرنده‌های نظامی یکبار مصرف!

اقتصاد آنلاین15 دقیقه قبل

وسوسه‌های زن شوهردار مشهدی کار دستش داد

رکنا18 دقیقه قبل

۵ نظامی مصری در حمله افراد مسلح کشته شدند

تابناک19 دقیقه قبل

اعلام نحوه دریافت «دیپلم مجدد»

ایسنا19 دقیقه قبل

نبرد سنگین ارتش سوریه با جبهه النصره در حومه لاذقیه

تابناک20 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

1 روز قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1