حاج‌صفی کاپیتان اول ویلموتس است نه دژاگه!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

حاج‌صفی کاپیتان اول ویلموتس است نه دژاگه!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
در حالی که سه کاپیتان اصلی تیم ملی پیش از این مشخص شده بودند و ترتیب آن‌ها نیز شجاعی، دژاگه، حاج‌صفی بود گویا سرمربی بلژیکی تیم ملی این ترتیب آن را به هم زده است.

ورزش سه: پیش از این و در سال‌های اخیر دیده بودیم که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان‌های اول تا سوم تیم ملی هستند (پس از خداحافظی سیدجلال از تیم ملی) و پس از آنها نیز نفراتی مانند امید ابراهیمی و کریم انصاری فرد بازوبند سرگروهی را به بازو بستند اما گویا مرد بلژیکی فوتبال ایران این ترتیب را به هم زده است و پس از کاپیتان مسعود، احسان را به عنوان نفر دوم برای بستن بازوبند قبول دارد.

البته در این باره شاید اشاره شود که با نیمکت نشینی شجاعی در دو دیدار اخیر و مصدومیت دژاگه، بستن بازوبند توسط حاج صفی کاملا طبیعی بود و چطور می‌شود به این نتیجه رسید اما برای اثبات این مدعا باید به دو دیدار قبل تیم ملی باز گردیم. دیدار برابر تیم ملی کامبوج که در نهایت ۱۴ گل برای ما به همراه داشت.

حاج‌صفی کاپیتان اول ویلموتس است نه دژاگه! - 3

درست است که اشکان دژاگه در آن دیدار به میدان نرفت اما او در لیست اعلام شده حضور داشت و قرار بود به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن اصلی به میدان برود اما این اتفاق نیفتاد چرا که او در گرم کردن‌های پیش از برگزاری بازی مصدوم شد و از ترکیب اصلی بیرون رفت و به همین دلیل ویلموتس دژاگه را از ترکیب اصلی کنار گذاشت تا از محبی استفاده کند.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

حاج‌صفی کاپیتان اول ویلموتس است نه دژاگه! - 6

نکته جالب در این باره اینکه در کاغذی که ترکیب دو تیم در آن قید شده بود و از طرفی اشکان هم در آن حضور داشت، نه روبروی نام این هافبک باتجربه ایران که روبروی نام احسان حاج صفی حرف C به نشانه کاپیتان تیم ملی تایپ شده بود و این نشان می‌داد در حالی که شجاعی روی نیمکت ایران نشسته بود، مدافع – هافبک تراکتوری تیم ملی مرد مورد توجه ویلموتس برای سرگروهی قرار گرفته است.

حاج‌صفی کاپیتان اول ویلموتس است نه دژاگه! - 8

البته در این باره اظهارنظری تاکنون نشده است و به همین دلیل این احتمال می‌رود که اشتباه تایپی و … باعث افتادن این اتفاق شده باشد که باید برای صحت و سقم آن تا دیدار برابر تیم ملی عراق صبر کنیم و ببینیم در صورت عدم حضور احتمالی مسعود در ترکیب تیم ملی و بهبودی اشکان و حضور او در ترکیب تیم ملی، باز هم بازوبند بر بازوی احسان بسته خواهد شد یا خیر!؟

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شعله‌ورکردن آتش‌ اعتراضات باشایعات بنزینی

فارسفارس12 ساعت قبل
مجله فارس پلاس: بنزین گران شد؛ خبری که طی ۴۸ ساعت گذشته سرخط اتفاقات زیادی شده است. اما این اتفاق باعث شده شایعات فراوانی حول آن دست به دست شود؛ از کشته شدن یک جوان تا به آتش کشیده شدن پمپ‌بنزین‌ها. هنوز چندساعتی از اعلام خبر سهمیه‌بندی بنزین نگذشته بود که اولین پمپ‌بنزین در تهران آتش گرفت؛ البته در فضای مجازی. تصاویر، دود شدیدی در پمپ‌بنزین خیابان شریعتی را نشان می‌داد که آتش آن در جوی‌های خیابان نیز جاری بود. نقل قولی در یک صفحه جعلی منتسب به سرمربی تیم ملی ایران منتشر شد که شکست ایران را به گردن مسائل سیاسی می‌انداخت.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در جریان دیدار دو تیم اسپانیا و مالت در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ اتفاق عجیبی رخ داد. ریموند فاروگیا، سرمربی مالت دراین بازی علاوه بر درد باخت سنگین تیمش، درد شکستگی سرش را هم کشید و قطعا خاطره خوبی از این بازی در ذهنش نخواهد ماند. البته درنهایت بعد از بند آمدن خونریزی، زخم سر آقای فاروگیا با چسب زخم بسته شد. این اتفاق سبب شد تا سرمربی مالت متحیر و آرام روی نیمکت بنشیند و پزشکان هم مقداری یخ روی گردن او قرار دادند تا مانع از خونریزی مجدد این زخم شوند. حالا این بار او در قامت سرمربی مالت شاگردانش را مقابل اسپانیا هدایت کرد و البته در این بازی هم علاوه بر آنکه تیمش متحمل باختی سنگین مقابل ماتادورها شد، خود او هم با سری شکسته به خانه بازخواهد گشت.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
فارسفارس16 ساعت قبل
با وجود تعاملی که بین باشگاه پرسپولیس و بازیکن پیشین این تیم وجود دارد اما هنوز مطالبات بازیکن برزیلی سرخ‌پوشان پرداخت نشده و وضعیت ۱۰۲ هزار دلار در این میان نامشخص است. گابریل حدود ۱۲۰ هزار دلار از پرسپولیس طلبکار بود و در زمان مدیرعاملی حمیدرضا گرشاسبی بخشی از این پول پرداخت شد. بعد از این اتفاقات، باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از تبعات انضباطی بدهی به گابریل، در دو قسط بخش دیگری از مطالبات این بازیکن برزیلی را به او می‌پردازد. البته مسؤولان فعلی پرسپولیس تعامل خوبی با فرناندو گابریل دارند و این موضوع باعث شد تا آنها در نامه‌ای که چندی قبل با فیفا ارسال کردند خواستار این شدند که طلب گابریل برزیلی از محل مطالبات پرسپولیس از فیفا پرداخت شود. این مسائل باعث شده تا مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال راه‌حل‌هایی باشند تا بتوانند مطالبات این بازیکن را بپردازند هر چند که هنوز تکلیف ۱۰۲ هزار دلاری که پیش از این باشگاه پرسپولیس برای تسویه با این بازیکن برزیلی پرداخت کرده اما به دست گابریل نرسیده نامشخص است!
همشهریهمشهری20 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت‌های قهرمانی کشور پاراکانوی بانوان با حضور قایقرانان ٩ استان در دریاچه آزادی برگزار شد. در کلاس سندروم‌دان سارینا حضوری موفق به کسب مقام نخست شد. چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور آقایان هم در ۹ کلاس در دریاچه آزادی برگزار شد. نفرات برتر در پایان بدین شرح مشخص شدند: در کلاس سندروم دان شاهو محمدی اول شد. در کلاس TKL۳ امیر دربندی مقام نخست را به دست آورد، شهروز نورمحمدی دوم شد و سفر محب‌زاده در جایگاه سوم قرار گرفت.
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
در میان عکس شادی طرفداران عراق بعد از پیروزی تیم ملی این کشور برابر ایران، یک عکس بیش از همه تصاویر دیگر دست به دست شده است و این تصویر، تصویر خانم مسنی است که توپ فوتبال را بالای سرش گرفته است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری14 ساعت قبل

شهرهای ایران صحنه اعتراض مدنی مردم به‌خاطر افزایش قیمت بنزین شده

خبری16 ساعت قبل

وضعیت برخی خیابان‌ها و جاده‌ها پس از بارش نخستین برف امسال + تصاویر

خبری19 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

شبح اعتراضات هفتگی بر روی دولت مکرون؛ جلیقه زردها به دنبال چه هستند؟

میزان‌آنلاین17 دقیقه قبل

بهترین ایرلاین‌های جهان ۲۰۱۹

ایسنا39 دقیقه قبل

ویدئو / قلعه قاجاری هرمزگان در آستانه ویرانی

ایسنا40 دقیقه قبل

پیگیری برای تعیین سهمیه بنزین سواری‌های کرایه / افزایش قیمت نداریم

ایسنا40 دقیقه قبل

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

الف47 دقیقه قبل

روغن آووکادو موثر برای سلامت قلب و استخوانها

ایسنا1 ساعت قبل