مشکل تاخیر در پروازهای زائرین اربعین برطرف شده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اجتماعی

مشکل تاخیر در پروازهای زائرین اربعین برطرف شده است

انتخابخبرگزاری انتخاب |
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: علت تاخیر در پرواز های زائران اربعین افزایش ترافیک پروازی در روزهای گذشته بوده است.
مشکل تاخیر در پروازهای زائرین اربعین برطرف شده است - 1

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: علت تاخیر در پرواز‌های زائران اربعین افزایش ترافیک پروازی در روزهای گذشته بوده است.

«رضا جعفرزاده» اظهار داشت: مشکلی در سوخت‌رسانی به هواپیما‌ها در فرودگاه نجف و یا بغداد وجود ندارد و تمامی پروازها با کمترین تاخیر انجام می‌شود.

در خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

غافلگیری قاچاقچیان در طرح «ظفر ۲»

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
پلیس پایتخت در طرح «ظفر ۲»، ۲۷۰ خرده فروش را به همراه ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح «ظفر ۲» گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵ تن مواد مخدر کشف کردیم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

استقرار جوی پایدار تا پایان هفته

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در دو روز آینده گفت: میزان این غلظت در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی نظیر تهران به بیش از ۱۵۰ درجه خواهد رسید که این شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.
نامه‌نیورنامه‌نیور19 ساعت قبل
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران اولویت حوزه شهرسازی در دو سال آینده شهر تهران را تشریح کرد. این طرح از سوی کمیسیون شهرسازی و معماری پیگیری و در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور به تصویب رسیده است. شهر تهران به عنوان پایتخت، فاقد خانه معمار است. سالاری گفت: موضوع بعدی، پلازاهای شهری و میدان‌گاه‌ها است که یکی از اولویت‌های برنامه پنج ساله سوم خواهد. در نهایت در مناطق ۲۲گانه و پهنه‌های پنج‌گانه شهر تهران، تعدادی از پلازاهای شهری فعال، ایجاد شود.

ماجرای زنگ ورزش و هوای آلوده

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، زهره عبادتی با اشاره به اینکه با توجه به سردی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و وارونگی هوا، این اداره طرح ضربتی پایش واحدهای آلاینده هوا را در دستور کار خود قرار داده، گفت: در هفته جاری بیش از ۲۰ واحد بزرگ صنعتی، تولیدی و خدماتی آلاینده هوا پایش شده و به واحدهایی که الزامات محیط زیستی را رعایت نکنند اخطاریه، ابلاغ و اقدامات قانونی لازم، اجرا خواهد شد. وی با بیان اینکه شهروندان در صورت برخورد با هرگونه آلایندگی هوا می‌توانند موضوع را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری اطلاع داده و کارشناسان این اداره در اسرع وقت به موضوع رسیدگی می‌کنند، تصریح کرد: با توجه به تمرکز واحد‌های صنعتی در شهرستان ری و مشکلات محیط زیستی شهرستان در بخش آلودگی هوا، این پایش‌ها به صورت مستمر تا پایان فصول سرد سال ادامه خواهد داشت. بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا و انباشت آلاینده و همچنین تداوم آلودگی هوا در چند روز گذشته، امروز مدارس ابتدایی و پیش دبستانی ناحیه یک و دو شهر ری و کهریزک به همراه مدارس ابتدایی شهرستان‌های ورامین، پیشوا، پاکدشت و قرچک با اعلام کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوای استان در دو شیفت صبح و عصر تعطیل بود.

نظرها

اخبار بیشتر