ادامه مسیر «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایبنا
  4. اقتصادی
ادامه مسیر «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد»

ادامه مسیر «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد»

ایبناخبرگزاری ایبنا |
شرایط امروز بانک ملی ایران نه تنها با یک دهه قبل، حتی با چند سال پیش هم قابل مقایسه نیست.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی، تحولات رخ داده در این بانک، از تجهیزات مدرن بانکداری و تحقق نسبی بانکداری دیجیتال گرفته تا پیاده سازی انواع سامانه‌های هوشمند و حتی نحوه تعامل کارکنان با مشتریان، بسیار چشمگیر است. طبیعی است که هر سازمان به مثابه یک موجود زنده، نیازمند تغییر رو به جلوست و این حرکت باید در همه اجزای آن مشاهده شود. نمی‌توان اجزای درونی سازمان را رشد و توسعه داد، اما شکل و ظاهر آن را به همان شیوه قبل نگه داشت.

در بانک ملی ایران نیز با هدف سامان دهی به شکل و ظاهر بانک بر اساس تغییرات ایجاد شده در سایر بخش‌ها، به تازگی پروژه Rebranding آغاز شده است.در این پروژه تصمیم گرفته شد به شعارهای مختلف این بانک که در دوره‌های مختلف طراحی، استفاده و برجسته شده است و اکنون منسوخ یا هنوز ماندگارند نیز سر و سامانی داده شود.

شعار «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد» را شاید کمتر کسی است که نشنیده باشد. در طول یک دوره تاریخی، شعارهای موازی دیگری مانند «بانک ملی ایران، امین مردم ایران»، «این بانک، ملی است» یا «بانک ملی ایران، بزرگترین بانک جهان اسلام» هم استفاده شد، اما «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد» تنها شعاری است که همیشه با قوت ادامه یافته و ریشه در جای جای این بانک معظم دارد.

تجربه نشان داده که «اصالت» در ذهن‌ها ماندگارتر است، اما شکی هم نیست که باید همزمان با مدرن شدن برند سازمان، همه اجزای آن را به روز کرد و یکی از این اجزا هم «شعار سازمانی» است. حال چگونه می‌توان این «به روز رسانی» را با حفظ «اصالت» و احترام به «وابستگی مشتریان» تلفیق کرد، طوری که به روند فعالیت سازمان لطمه‌ای وارد نشود؟

در خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

متخصصان معتقدند امروز، دوره اثرگذاری حداکثری همراه با گزیده گویی است. یکی از اصول بنیادین برندینگ در دوره مدرن، این است که مخاطب تنها با یک نگاه، پیام را دریافت کند و از این رو مختصر کردن عبارات و شعارهای سازمانی، یک الزام است.

بانک ملی ایران بر آن شده تا کنار حفظ شعار اصیل «هر جا سخن از اعتماد است، نام بانک ملی ایران می‌درخشد»، با پیروی از استراتژی «حفظ اصالت پیام» در کنار «گزیده گویی»، در کنار شعار قدیمی خود از شکل مختصر شده این شعار با عنوان «اعتماد می‌ماند» رونمایی کرده و از این پس این دو عبارت را به عنوان شعارهای اصلی خود مورد استفاده قرار دهد.

شعار «اعتماد می‌ماند» دو پیام «اعتماد» و «ماندگاری» را که عصاره اصلی شعار قدیمی و اصیل بانک و همچنین راز ماندگاری این بانک معظم است، در بر دارد و مفهوم مورد نظر را همزمان و سریع به مخاطب القا می‌کند، بدون این که در مفهوم شعار پیشین تغییری ایجاد کرده باشد.

بانک ملی ایران از این پس با این شعار تازه خود، در کنار شعار قدیمی حرکت رو به رشدش را با سرعت بیشتری ادامه می‌دهد و تلاش خواهد کرد با اقدامات تازه و بدیع، کارنامه طلایی خود را پربارتر کند، بیش از پیش اعتماد مشتریان را پاس دارد و ماندگاری خود را بر پایه این اعتماد پرقدرت‌تر کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
شرکت سازنده مدعی است که سرعت شارژ بی سیم این دستگاه در مقایسه با نمونه‌های مشابه تا دو برابر بیشتر است. برای صفحه یادشده چراغ‌های ال ای دی نیز در نظر گرفته شده که وضعیت و میزان شارژ دستگاه را نشان می‌دهد. بعد از تکمیل شارژ چراغ‌های ال ای دی خاموش می‌شوند. صفحه این شارژر بی سیم هم به صورتی طراحی شده که گوشی از روی آن لیز نمی‌خورد، حتی اگر صفحه یادشده به صورت شیب دار قرار بگیرد. همچنین اگر به گوشی یک قاب با ضخامت حداکثر ۵ میلیمتری اضافه شده باشد، باز هم فرایند شارژ بی سیم اتفاق می‌افتد.

پایش کرایه حمل ونقل برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا و خدمات

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری11 ساعت قبل
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
در پایان ایرج موفق رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان نیز اظهار داشت: با آغاز اجرای طرح ساماندهی قیمت بنزین در کشور بازرسی‌ها از صبح روز جمعه در استان اصفهان افزایش یافت تا کنترل قیمت‌ها به صورت میدانی انجام گرفته و برای مردم ایجاد مشکل نشود. وی تصریح کرد: ستاد تنظیم بازار استان اصفهان از طریق ویدئو کنفرانس به جلسه ستاد تنظیم بازار کشور پیوست و با توجه به احصاء مشکلات استان گزارش‌های مورد نیاز در خصوص مدیریت طرح ارائه و مصوبات لازم اخذ شد. وی با اشاره به نتایج افزایش نظارت‌ها در استان اصفهان، عنوان کرد: دادستان استان اصفهان اعلام کردند در کنار تیم تنظیم بازار استان قرار دارند تا بتوانیم بر مشکلات احتمالی فائق آمده و برای مردم نگرانی ایجاد نشود. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان افزود: باید به خوبی به مردم اطلاع رسانی شود تا آنان برای خرید کالاهای اساسی هیچگونه عجله‌های نداشته باشند چراکه این مسئله باعث افزایش در تقاضا خواهد شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خاطرنشان کرد: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان با هرگونه افزایش قیمت برخورد خواهد شد و در مرحله نخست تذکر لازم ارائه خواهد شد در صورت تخلف مجدد اقدام به پلمب و در نهایت اگر به این اقدامات توجه صورت نگرفت احتمال بازداشت افراد خاطی وجود خواهد داشت.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
سازمان هواشناسی کشوربا اشاره به بارش باران در مناطقی از شمال، شمال‌شرق و شرق کشور به کشاورزان این مناطق توصیه کرده است، اقدامات پیشگرانه را در مدت فعالیت سامانه بارشی به کار بندند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به بارش باران در مناطقی از شمال، شمال‌شرق و شرق کشور به کشاورزان این مناطق توصیه کرده است، اقدامات پیشگرانه را در مدت فعالیت سامانه بارشی به کار بندند. در اطلاعیه شماره ۱۲۲ این سازمان، ضمن اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز شنبه، دوم آذرماه از بارش برف و باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در این مدت در تعدادی از استان‌های کشور خبر داد. در این اطلاعیه، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی، لغزندگی و مه‌آلود شدن و اختلال تردد در جاده‌های کوهستانی، کاهش دید و احتمال کولاک برف و وزش تندباد‌های لحظه‌ای از مخاطرات فعالیت این سامانه در روز‌های آینده عنوان و به کشاورزان مناطق متاثر از فعالیت سامانه بارشی توصیه شده است، ضمن انجام اقدامات پیشگیرانه و به‌کارگیری تمهیدات لازم، نسبت به محافظت از تاسیسات و مراقبت از سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار و تخلیه سمپاش‌ها اقدام کنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز18 ساعت قبل
«تسه» ‌ها در روزهای اخیر از رونق نسبی برخوردار شدند و میانگین قیمت این اوراق در آخرین جلسه معاملاتی هفته به حدود ۴۳ هزار تومان رسید. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت پایانی هر ورق تسهیلات وام مسکن دی ۹۶ چهارشنبه با افت ۶/ ۲ درصدی به ۴۰ هزار و ۲۶۹ تومان رسید. با وجود این، «تسه» ‌ها در روزهای اخیر از رونق نسبی برخوردار شدند و میانگین قیمت این اوراق در آخرین جلسه معاملاتی هفته به حدود ۴۳ هزار تومان رسید. مدیرعامل بانک مسکن این هفته از افزایش عمربنای واحدهای مسکونی مشمول وام مسکن خبر داد و افزود افزایش سقف تسهیلات هم در دست بررسی است. انتظار می‌رود در صورت افزایش سقف وام مسکن، اوراق تسهیلات با افزایش تقاضای چشمگیری مواجه شوند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

جلسه انصاری‌فرد با کالدرون و پیروانی در اردوی پرسپولیس

ساعت ۲۴17 دقیقه قبل

تقابل دو تیم منتخب شاگردان مورینیو و گواردیولا چگونه خواهد بود؟! +عکس

میزان‌آنلاین18 دقیقه قبل

نتانیاهو استعفا نمی‌کند

عصر ایران20 دقیقه قبل

آزار پسر نوجوان از سوی شوهرخاله شرور

خبر فوری24 دقیقه قبل

مطهری: ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد

الف24 دقیقه قبل