ضرورت بومی گرایی در کارهای فرهنگی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
ضرورت بومی گرایی در کارهای فرهنگی

ضرورت بومی گرایی در کارهای فرهنگی

مهرخبرگزاری مهر |
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌ شرقی بر ضرورت بومی گرایی در کارهای فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین حسن شعبانی صبح امروز در جمع کارکنان این اداره کل با اشاره به ارتباطات اجتماعی در کار فرهنگی افزود: ما باید ضمن ارتباطات مستمر در راستای توانمندسازی تشکل‌ها و نیروهای مرتبط به سازمان تبلیغات اسلامی گام برداریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره بر بومی گرایی در کار فرهنگی افزود: عمل به شاخص‌های ابلاغی به منزله تمام شدن مأموریت کاری نیست و باید اطلاعات جامع محیط پیرامون خود و منطقه داشته باشیم و اولویت‌های فرهنگی در استان و شهر خود را احصاء کنیم و با پویایی برای حل معضلات گام برداریم.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

ضرورت بومی گرایی در کارهای فرهنگی - 4

حجت الاسلام و المسلمین شعبانی با اشاره به الگو دهی به جوانان و نوجوانان افزود: جوانان ما در همه عرصه‌ها خوش درخشدیدند و نشان دادن که در مقابل با دشمنان در همه عرصه‌ها حضور پررنگ دارند و ما نیز باید با الگو دهی و معرفی الگوهای موفق برای جوانان و نوجوانان مسیر راه را برای آنان ترسیم کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم حجت الاسلام حسن باقری به عنوان جانشین مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا22 ساعت قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود

دردسرهای مرض شیرین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ بیماری دیابت در اکثر موارد علامت خاصی ندارد و برای تشخیص آن باید قند خون را اندازه گرفت و بعد از آن آزمایش و چکاپ خون انجام داد.

شبی با دانشجویان دانشگاه شریف

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه شهید مصطفی احمدی روشن، پای صحبت‌های دانشجویان نشست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دانشجویان در این دیدار‌ها از دغدغه‌هایشان گفتند و می‌خواهند پاسخ شان قول پیگیری باشد؛ از دغدغه‌های فرهنگی گرفته تا موضوع‌های سیاسی و اقتصادی که جای آن در دانشگاه‌هاست.

۱۰ تا از بهترین فیلم‌های فانتزی تمام دوران

7+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

هفته ترویج علم

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

اولین مرکز مین زدایی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۷۰ کشور در دنیا آلوده به مین هستند، افتتاح مرکز مین زدایی ضمن کمک به مناطق مرزی کشورمان، برای دیگر کشور‌ها هم مورد استفاده است.

نظرها

اخبار بیشتر