شهرداری به اولویت‌های شورا بی‌توجهی می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
شهرداری به اولویت‌های شورا بی‌توجهی می‌کند

شهرداری به اولویت‌های شورا بی‌توجهی می‌کند

فارسخبرگزاری فارس |
سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری به اولویت‌های شورا بی‌توجهی می‌کند، گفت: اولویت‌های شورای شهر باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در تذکری که در صحن شورای شهر مطرح کرد، اظهار داشت: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در مورد عدم تکمیل مرکز نمایش‌های آئینی صبا غفلت داشته در حالی که این پروژه بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه مرکز همایش‌های آئینی صبا در منطقه ۷ تهران واقع شده، گفت: این پروژه نیمه‌تمام، ۱۵ سال از آغاز احداث آن می‌گذرد و دارای کیفیت بالایی خواهد بود و در صورت افتتاح یک اثر ماندگار و با ارزش تهران تبدیل می‌شود.

سخنگوی شورای شهر تهران ضمن تذکر به معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، گفت: ‌ این پروژه ابتدای دهه ۸۰ به منظور ارتقاء نمایش‌های سنتی و مدرن در نظر گرفته شد و احداث آن با تکنولوژی‌های نوین مدنظر بود که حتی تا کنون نیز مرکزی با این ویژگی‌ها در پایتخت نداشته‌ایم.

عضو شورای شهر تهران بیان داشت: این اثر توسط معمار برجسته به نام فرهاد احمدی احداث شده و ۶ هزار متر زیربنا دارد که یک نمونه با ارزش معماری پایدار به شمار می‌رود. همچنین دارای سالن‌های تئاتر روباز و … است و می‌تواند مخاطبان زیادی را داشته باشد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

اعطا بیان داشت: این پروژه در محدوده باغ صبا است و پروژه مشارکتی به شمار می‌رود که با محوریت توسعه فضای فرهنگی در نظر گرفته شده ولی اکنون به دلیل مسائل مالی و حقوقی رها شده و در حال آسیب است.

وی با تأکید بر اینکه در بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران تعیین تکلیف این پروژه مدنظر قرار گرفته شده است گفت: ‌علیرغم این مسئله و گذشتن ۷ ماه از سال تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته حتی رئیس شورای شهر تذکر داده‌اند ولی همچنان نسبت به اولویت‌های شورای شهر بی‌توجهی می‌شود.

اعطا خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری با اندکی پیگیری می‌تواند موانع مالی و حقوقی این پروژه را مرتفع کند.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مغناطیس اربعین در مرزهای شرقی ادامه دارد

مهرمهر20 ساعت قبل
اما پس‌ازاینکه موج بازگشت زوار آغاز شد و بسیاری از خادمان موکب‌های خود را جمع‌آوری کردند داستان زائران پاکستانی اربعین تازه شروع می‌شود. باوجوداینکه تقریبا همه موکب‌ها در عراق و ایران حالا جمع‌آوری شده‌اند اما خدمات‌رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زوار پاکستانی همچنان ادامه دارد. خدمات رسانی به زوار پاکستانی اربعین در مسیر بازگشت ادامه داردرضا بختیاری، دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: میزبانی از این زوار عزیز افتخاری است که نصیب مردم سیستان و بلوچستان شده است. دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه خدمات‌رسانی به زوار پاکستانی اربعین در مسیر بازگشت ادامه دارد، افزود: زائرین پاکستانی برای بازگشت باید از خاک جمهوری اسلامی ایران بگذرند. وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی نیز در مسیر خدمت به زائران پاکستانی خدمات مختلفی ارائه کرده است، گفت: خدمات سازمان تبلیغات اسلامی در مسیر بازگشت زوار پاکستانی نیز ادامه دارد.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان دانشگاهی شرکت کننده در آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء قوه قضائیه سال ۱۳۹۸ می‌رساند، نتایج آزمون مذکور تا پایان دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور اعلام می‌شود. زمان دقیق اعلام نتایج، متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
خوشحال شدم چون در آینده به ذخایر تولید نفت ایران اضافه می‌شود. به کارکنان نفت بیاموزید فعایت‌های مستقیم و غیرمستقیم نفتی نباید منجر به آلودگی و نابودی اینها شود. به کارکنان نفت بیاموزید که ایران از نژادها، زبان‌ها، فرهنگ‌ها و بخش‌های مختلف تشکیل شده است. لطفا به کارکنان نفت بیاموزید اگر از رنج مردم منطقه میزبان نمی‌کاهید حداقل بر رنج آنها نیافزایید. به کارکنان نفت بیاموزید مردم ولی نعمت مسوولان هستند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
پیروز حناچی روز دوشنبه در هشتمین کنفرانس بین‌المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله اظهار داشت: شواهد حاکی از ‌آن است که آمادگی مقابل زلزله در گذشته بیشتر از حال حاضر وجود داشته است. وی در دانشگاه شهید بهشتی افزود: تهران به دلیل در خطر بودن، پایتخت زلزله ایران نیز هست و باید آمادگی کامل را داشته باشیم. همچنین تمامی کشورها با نسبت‌های مختلف در معرض خطر هستند و ایران در جهان طی سال‌های اخیر بیشترین تعداد زلزله را تجربه کرده است. وی تصریح کرد: تاب آوری تهران در مقابل زلزله موضوع مهمی است که باید پژوهشگاه و دانشگاه‌ها راه حل مناسبی ارائه کنند. شهرداری اقداماتی انجام داده اما به تنهایی امکان پذیر نیست و باید تلاش کنیم کمپین تاب آوری را در کلان شهر تهران ایجاد کنیم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
تحقیقات از دکتر داروسازی که متهم است همکارش را به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است آغاز شد. زنی جوان تیر سال جاری به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: از سوی دکتری داروساز و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او گفت: من خودم دکتر داروساز هستم و با مردی که به من تجاوز کرد هم‌کلاس و دوست بودیم. او مرا مورد تجاوز قرار داد و دوست دیگرش هم آمد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. گفته‌های متهم از سوی پزشکی‌قانونی رد شد، چراکه پزشکی‌قانونی اعلام کرد دختر جوان از سوی مرد داروساز مورد آزار و اذیت قرار گرفته و آثار آن باقی مانده است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه

خبری1 ساعت قبل

تاثیر میدان نفتی تازه کشف شده بر اقتصاد و روابط بین‌الملل

خبری19 ساعت قبل

در پی بالا گرفتن اعتراض‌ها در بولیوی،‌ اوو مورالس از قدرت کناره‌گیری کرد

خبری23 ساعت قبل

اجرای ۶۲۵ برنامه به مناسبت ایام بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان زنجان

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور5 دقیقه قبل

برگزاری ۱۰۱۷ برنامه ویژه هفته کتاب در استان کرمان

نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور7 دقیقه قبل

مجلس موضوع کلاهبرداری‌های اینترنتی را در نشست غیرعلنی با حضور وزیر اقتصاد بررسی کند

خانه ملت11 دقیقه قبل

دنیس راس توافق ایران و آمریکا را محتمل دانست

خبرآنلاین12 دقیقه قبل

فیلم/ پاسخ موشکی مقاومت به ترور فرمانده فلسطینی

مشرق‌نیوز12 دقیقه قبل

رونالدو باشگاه یوونتوس را عصبانی کرده است

اعتمادآنلاین13 دقیقه قبل

آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه و برهم زدن جوامع اسلامی است

میزان‌آنلاین13 دقیقه قبل